Witam serdecznie.

Posiadam 156tkę w bardzo specyficznym kolorze, mianowicie niby jest to czerń, aczkolwiek ma ciemnozielone refleksy w zależności od tego jak padają promienie światła, do tego lakier zawiera coś ala brokat bardzo drobny. Chciałbym wymienić uszkodzony zderzak przedni a także motylek z kratownicą montowany na masce. Zacząłem zastanawiać się nad drobną zmianą, czy ktoś z was orientuje się, gdzie można dostać niestandardowe zderzaki, i czy w ogóle zabieg podmiany zderzaka fabrycznego, na customowy ma rację bytu? Szczerze powiedziawszy bardziej podoba mi się rozwiązanie zastosowane w modelach lift czy też 159, gdzie ten trójkątny grill jest przedłużony i w miarę wyrównany z linią zderzaka. Szczerze powiedziawszy to jedyna rzecz jaka nie podoba mi się w standardowej 156, to paskudne wgłębienie w zderzaku W każdym razie chciałbym to jakoś ogarnąć ponieważ w planach mam zmianę lakieru poprzedzając ją wymianą kilku elementów karoserii które są uszkodzone. Kosmetyka wnętrza na szczęście nie wymaga poprawek, poza uszkodzonymi listwami plastikowymi które raczej nie stanowią chwilowo problemu. Do tego zastanawiam się nad obniżeniem zawieszenia, przy zakupie stała na R15 stalowych z zimowymi gumami, aktualnie zamontowane są szprychy R17 z gumami Dunlop Sport Maxx 225/45, po takiej zmianie drastycznie podniosła się do góry zwłaszcza że prześwit w nadkole wynosi prawie 11 cm co wygląda moim zdaniem jak kicz tuning :S

Będę bardzo wdzięczny za wasze opinie oraz porady, pozdrawiam Maciej.