Strona 9 z 418 PierwszyPierwszy 1234567891011121314151617181959109 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 4180

Temat: Kosmetyka Alf - doradztwo,porady,Twój arsenał itd

  1. #81
    Użytkownik Alfista
    Dołączył
    07 2010
    Auto
    mam
    Postów
    4,287

    Domyślnie

    Pisz poprawną polszczyzną wtedy może zrozumiem, niestety ta twoja gwara przeplatana z wulgaryzmami jest trudna do zrozumienia ;] Z mojej strony EOT chyba, ze masz coś do dodania w kwestii detailingu bo to nie jest temat "Alfa 147 by Pływak" tylko temat odnośnie kosmetyków ale będąc jak sam zauważyłeś już sporo czasu an forum przyzwyczaiłem się, ze zawsze wcinasz swoje 5gr niezwiązane z tematem

  2. #82
    klekot ™ gorol Quadrifoglio Verde Avatar bocian
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    SD ( Dąbrowa Górn. )
    Auto
    156 1.6 TS , GT 1.9 JTD ,159 SW Ti 2.0 jtdm , Volvo 4.4 V8 , Jeep GC WK2 5.7 Hemi
    Postów
    14,782

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pływak Zobacz post
    Pisz poprawną polszczyzną wtedy może zrozumiem, niestety ta twoja gwara przeplatana z wulgaryzmami jest trudna do zrozumienia ;] Z mojej strony EOT chyba, ze masz coś do dodania w kwestii detailingu bo to nie jest temat "Alfa 147 by Pływak" tylko temat odnośnie kosmetyków ale będąc jak sam zauważyłeś już sporo czasu an forum przyzwyczaiłem się, ze zawsze wcinasz swoje 5gr niezwiązane z tematem
    1. pisza jak mom ochota
    2. w kwestii detailingu ? no chyba nic bo się nie znam - ale w kwestii ogólnej estetyki mam coś do dodania - dodaj te kratki = będzie ładniej ( wg mnie ma się rozumieć )
    3. 5gr poza tematem - kurde tylko 3 mi dali , i 1 za odwiedzenie profilu

    eot








  3. #83
    Użytkownik Znawca Avatar karmal
    Dołączył
    08 2010
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    Maserati Ghibli S 3,0 410KM
    Postów
    1,894

    Domyślnie

    bocian ja trzymam furę pod blokiem i się da
    Trza tylko więcej czasu poświęcić na ten temat. Wiadomo garaż by zdecydowanie ułatwił sprawę, ale trzeba sobie dawać radę bo warto
    _____________________________
    Jedna AR 159 od 09.2010 do 05.2019

    Łada Niva prod. 2010 w posiadaniu od 02.2017 )

    Aktualnie Maserati Ghibli S

  4. #84
    klekot ™ gorol Quadrifoglio Verde Avatar bocian
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    SD ( Dąbrowa Górn. )
    Auto
    156 1.6 TS , GT 1.9 JTD ,159 SW Ti 2.0 jtdm , Volvo 4.4 V8 , Jeep GC WK2 5.7 Hemi
    Postów
    14,782

    Domyślnie

    jo chopie po szychcie to ni mom siły
    \
    ale jada niedługo na wioska to sie pobawie








  5. #85
    Użytkownik Alfista
    Dołączył
    07 2010
    Auto
    mam
    Postów
    4,287

    Domyślnie

    Z myciem pod blokiem jest ten problem, że można od strażaków miejskich mandat dostać. Na posesji prywatniej jeśli nie masz odpływu do kanalizacji również ale na posesji nikt Cię nie podkabluje, a w bloku to wiadomo zawsze się znajdzie jakiś "życzliwy" sąsiad.

  6. #86
    klekot ™ gorol Quadrifoglio Verde Avatar bocian
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    SD ( Dąbrowa Górn. )
    Auto
    156 1.6 TS , GT 1.9 JTD ,159 SW Ti 2.0 jtdm , Volvo 4.4 V8 , Jeep GC WK2 5.7 Hemi
    Postów
    14,782

    Domyślnie

    pod blokiem - tylko jak chemia jakaś leci
    jak byda mioł ino kibel z wodom ( czytaj - jak będę miał tylko wiadro z wodą )
    to chyba nic mi nie zrobią








  7. #87
    Użytkownik Znawca Avatar Izane
    Dołączył
    06 2009
    Mieszka w
    Mysłowice- Śląskie
    Auto
    Alfa 159 1.9JTDm, MiTo 1.4 155KM Były: Alfa Romeo Giulietta QV TCT,Alfa Romeo 156 2.4JTD
    Postów
    1,888

    Domyślnie

    Jo używam pod blokiem jak mom chęci ino Turtle WAX Ice ale to raz na jakiś czas, lakier ogólnie wygląda ok, więc mogę polecić do szybkiej zabawy pod blokiem


    ps. U mnie tyż jest FMIC ale na kratki mnie było stać więc ładnie się maskuje, ino na halogeny brakło miejsca więc lansu ni ma... musza je wywalić
    Załączone obrazy Załączone obrazy Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20130602_200742.jpg
Wyświetleń:	135
Rozmiar:	156.8 KB
ID:	98617  
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 150@190 KM
    Alfa Romeo MiTo 1.4 T.B. 155KM
    Alfa Romeo Giulietta Quadrifoglio Verde TCT '16

    Alfa 156 2.4 JTD CF2 136@175 KM 370 NM Sportpack

    "Moja jest tylko racja i to święta racja. Bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza. Że właśnie moja racja jest racja najmojsza!"

  8. #88
    Użytkownik Znawca Avatar karmal
    Dołączył
    08 2010
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    Maserati Ghibli S 3,0 410KM
    Postów
    1,894

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pływak Zobacz post
    Z myciem pod blokiem jest ten problem, że można od strażaków miejskich mandat dostać. Na posesji prywatniej jeśli nie masz odpływu do kanalizacji również ale na posesji nikt Cię nie podkabluje, a w bloku to wiadomo zawsze się znajdzie jakiś "życzliwy" sąsiad.
    Nie chodzi mi o mycie auta pod blokiem
    Chodzi mi o kosmetyke pod blokiem

    Mycie to dwa wiaderka i na bezdotyk ( wcześniej dwie bańki po 5 litrów wody do auta wrzucić ).
    Wracasz umytym autem i zaczynasz zabawę
    _____________________________
    Jedna AR 159 od 09.2010 do 05.2019

    Łada Niva prod. 2010 w posiadaniu od 02.2017 )

    Aktualnie Maserati Ghibli S

  9. #89
    Użytkownik Znawca Avatar KHOT
    Dołączył
    11 2012
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Panzergrau
    Postów
    1,309

    Domyślnie

    Nie widzę problemu z myciem pod blokiem. Mój samochód stoi wiecznie na parkingu i nie ma problemu z jego ogarnięciem. Do porządnego wyszorowania na początek sezonu jadę na wieś gdzie mogę się paprać w błotku 24/7, ale i bez tego nie byłoby problemu: bezdotyk do porządnego opłukania a potem pędzelek, szmatka, apc i można działać na parkingu tak, żeby praktycznie nie było śladu po naszym myciu - straż miejska nie ma się do czego przyczepić. W drugim wiaderku woda, mikrofibra i zmywamy delikatnie nałożone apc razem z brudem. Trochę więcej czasu to zajmie, ale z sezonie poza porządnym umyciem samochodu po zimie nie ma potrzeby tak mocno szorować. Potem wystarczy już tylko podjechać na bezdotyk, opłukać samochód wodą demineralizowaną ciesząc gębę jak pięknie woda ucieka od wosku zmywając cały syf i ew. po wytarciu jeżeli potrzeba posmalcować raz dla uzupełnienia powłoki woskowej,... profit!

    Ja mam taką sytuację że nie dość, że samochód stoi parkuje pod domem w miejscu gdzie po godzinie jest biały od kurzu (kurz zlatuje bez śladu po przekroczeniu magicznych 5 km/h - zaleta dobrego wosku), to często w pracy muszę dojechać na jakieś zapomniane pole dozorować prace geodezyjne gdzie znów zbiera się tona kurzu na aucie - nic to nie stanowi problemu, woda na bezdotyku, albo quickdetailer jeżeli potrzebuję wyglądać bardziej niż dobrze i samochód jest czyściutki i świecący.
    "Aby zrozumieć „paradoks" konia ciągnącego wóz,
    najlepiej wyobrazić sobie co się będzie działo, jeśli koniowi założymy wrotki."

    "Nie masz talentu? Zawsze możesz pokazać cycki."


  10. #90
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Falcon40
    Dołączył
    01 2010
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9JTDm 150KM '07
    Postów
    446

    Domyślnie

    Czy APC myjemy samochod na takiej samej zasadzie jak zwyklym szamponem "z CPNu" czy trzeba cos kombinowac?

Podobne wątki

  1. Twój pomysł na bodykit / ospoilerowanie..
    Utworzone przez Mariusz AutoDS w dziale Styling - Body Kit
    Odpowiedzi: 82
    Ostatni post / autor: 10-12-2018, 19:48
  2. pioneer prosba o doradztwo
    Utworzone przez masters85 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 20-01-2016, 16:43
  3. Sprzedac czy naprawiac silnik prosze o doradztwo !!
    Utworzone przez szczuras w dziale 147
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 07-09-2012, 20:28

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory