Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 54

Temat: Orszak weselny - Grudziądz - 01.09.2012 :)

  1. #11
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar mantis30
    Dołączył
    08 2011
    Mieszka w
    Świecie
    Auto
    Alfa Romeo MiTo
    Postów
    136

    Domyślnie

    Cytat Napisał snake Zobacz post
    1. Fordon wybrany został bo podobno było najwięcej osób z tej dzielnicy, ile razy fordon jeździ do centrum na spoty a centrum na obrzeża jakoś nie bardzo...więc raz jakieś można i tutaj
    Snake, nie chodzi o miejsce a nastawienie ludzi. To był przykład obrazujący pewnego rodzaju "nieruchawość" społeczności.

    2. Mantis trochę śmieszne jest twoje ocenianie i zaglądanie do cudzych portfeli. Idąc twoim tokiem myślenia napiszę: ciesz się że możesz jeździć Mito i śmigać na każdy zlot,spot nie patrząc na koszty...
    Mylisz się. Daleki jestem od oceniania ludzi, sam też wiem bardzo dobrze co to bieda i nie segreguję ludzi przez pryzmat ich materialnego bogactwa czy zdolności finansowych. Mam praktycznie najtańszy model MiTo, kupiłem nowy wyłącznie dlatego, że użytkuję auto codziennie i nie stać mnie na reanimowanie trupa przy każdej awarii (jak to miało miejsce przy poprzednim, używanym samochodzie). Nie jestem kawalerem i mam obowiązki które skutecznie ograniczają czas, więc na wszystkie spoty też nie jeżdżę.
    Ale jeśli mogę to jadę się z Wami spotkać, nie dlatego "że mnie stać", a dlatego, że chcę być w gronie sympatyków marki, ludzi z pasją. Dlatego, że wolę rozmowę twarzą w twarz niż wirtualne, bezosobowe dysputy. I dlatego, że to kolejny powód by pojechać autem, którego prowadzenie daje mi wiele frajdy.

    Ja się najeździłem po Polsce na różne spoty,zloty i teraz mam ważniejsze wydatki niż jeźdżenie poraz 50ty pod Tesco na spota gdzie pojawia się 5 aut, postać, pokopać oponę przez 10min, zapalić papierosa, pogadać ciąglę o tym samym i wrócić
    Ty Snake zwykle jesteś obecny, sam też współorganizowałeś świetny spot, więc absolutnie nie myślałem o Tobie pisząc wcześniejszą krytykę. To jak spotkanie wygląda i czy ludziska mają o czym gadać zależy przede wszystkim od nich. Przecież nie chodzi o to by postawić swoje auto w szeregu między innymi Bellami i się onanizować w myślach, jacy to my jesteśmy cool. Spot to przede wszystkim spotkanie ludzi. I jeśli ktoś czuje się członkiem społeczności, to też chce w niej uczestniczyć.
    Niestety niektórzy mają - ujmując bezpośednio - na to wy*ebane. Tematy pt. "Temat powitalny" czy "Widziany/Widziana" pękają w szwach od postów, wydawałoby się, że jest nas potężna armia, a jak przyjdzie do spotkania to sukcesem jest gdy pojawi się kilkanaście osób...
    Myślisz, że notoryczni nieobecni, faktycznie nie przyjeżdżają z przyczyn finansowych? Bo kwestie czasowe: termin i pora spotkań są elastyczne dopasowywane tak, by zadowolić najwybredniejszych.
    A może po prostu nie mają odwagi by przyznać, że im się nie chce, że nie zależy?

    Uwierz mi, że znam z autopsji sytuacje gdy w połowie miesiąca konto świeci pustką i często dokonuję wyborów dyktowanych bezlitosną ekonomią. Twierdzę, że w wielu przypadkach niechęć do pojawienia się na spotkaniach wynika z lenistwa i braku szacunku. EOT.

  2. #12
    snake
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał mantis30 Zobacz post

    1. Snake, nie chodzi o miejsce a nastawienie ludzi. To był przykład obrazujący pewnego rodzaju "nieruchawość" społeczności.


    2. Ty Snake zwykle jesteś obecny, sam też współorganizowałeś świetny spot, więc absolutnie nie myślałem o Tobie pisząc wcześniejszą krytykę. .
    ad. 1 Jeżeli o to chodzi to zgadzam się z tobą. Ale taka już jest Bydgoszcz, dużo piszących, bywających a na spoty to mało kto. Ja się już przyzwyczaiłem.
    W sumie z doświadczenia patrząc to z Alfami i tak jest dużo lepiej niż Fordami czy Renault

    ad 2. Wziałem to do siebie bo m.in ja pisałem że do centrum specjalnie jechać mi się nie uśmiecha ze względów oszczędnościowych

    Co do tematu orszaku, bywałem na takich i to czasem jadąc kupe czasu ale były to osoby, które znałem z życia forum i spotów

  3. #13
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar mantis30
    Dołączył
    08 2011
    Mieszka w
    Świecie
    Auto
    Alfa Romeo MiTo
    Postów
    136

    Domyślnie

    Cytat Napisał snake Zobacz post
    W sumie z doświadczenia patrząc to z Alfami i tak jest dużo lepiej niż Fordami czy Renault
    Jesteś w błędzie, wiesz ilu przedstawicieli handlowych jeżdżących autami tych marek spotyka się na parkingu swojej firmy?*




    *joke

  4. #14
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Fucel
    Dołączył
    03 2012
    Mieszka w
    Grudziadz
    Auto
    Giulietta
    Postów
    411

    Domyślnie

    Będzie też nowy kolega, który wczoraj przyjechał sprowadzoną Alfą 156 SW po lifcie, a wcześniej jeździł Fiatem Bravo. Poznaliśmy się poprzez forum BBTP, teraz poszedł za nami w parze i kupił Alfę. Jak uda mu się wszystko ogarnąć, to zawita na Alfową bramę weselną!

  5. #15
    Użytkownik Ogier Avatar Semprefedele
    Dołączył
    07 2010
    Mieszka w
    Toruń
    Auto
    alfa romeo 147 1.6 TS 120HP
    Postów
    169

    Domyślnie

    Mnie Adi specjalnie namawiać nie musiał. Jest okazja, jest wolny weekend - jedziemy bez względu na to czy będzie ten czy tamten, bez gadania, że pojedziemy jak będzie przynajmniej 10 czy 20 samochodów. Będzie ile będzie, zrobimy koledze i jego już niedługo żonie fajny prezent i spotkamy się w tym gronie, które przybędzie. Państwo Semprefedelowie meldują się na posterunku

  6. #16
    Użytkownik Romeo Avatar Mask
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Grudziądz
    Auto
    Lex IS200 SC
    Postów
    678

    Domyślnie

    Super Miło będzie Was powitać :>

  7. #17
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Fucel
    Dołączył
    03 2012
    Mieszka w
    Grudziadz
    Auto
    Giulietta
    Postów
    411

    Domyślnie

    Kolejna osoba zwerbowana ulotkami Alfaholiców oraz Scar B-dz do forum. Chwile pogadaliśmy na stacji, pewnie niebawem się zarejestruje - podrzuciłem temat wesela i zlotu, był zainteresowany wszystkim. Także nowy członek w drodze.. !

  8. #18
    Użytkownik Rowerzysta Avatar radexon
    Dołączył
    03 2012
    Mieszka w
    Grudziądz
    Auto
    Alfa 156 GTA SW
    Postów
    290

    Domyślnie

    O to ładnie,w Gdzu dzieje się i przybywa Włoszek

    Fucel jak z felami etap?zostawiasz czy puszczasz dalej je?

  9. #19
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Fucel
    Dołączył
    03 2012
    Mieszka w
    Grudziadz
    Auto
    Giulietta
    Postów
    411

    Domyślnie

    Cytat Napisał radexon Zobacz post
    Fucel jak z felami etap?zostawiasz czy puszczasz dalej je?
    Puszczam dalej. Dziś przyjeżdża zainteresowany z Bydzi. Ma być niebawem. Jak wszystko pójdzie dobrze - dzwoniłem już po oryginały z Alfy TOORA 17" i jutro, w środę bym leciał je zobaczyć - http://allegro.pl/felgi-17-toora-5x9...546538404.html

  10. #20
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Fucel
    Dołączył
    03 2012
    Mieszka w
    Grudziadz
    Auto
    Giulietta
    Postów
    411

    Domyślnie

    Panowie - żeby nie zbaczać już z tematu, który docelowo służył dla weselicha Maska chciałbym przejść do sedna. Z racji, że wydarzenie odbywa się w Grudziądzu, poniekąd osoby stąd tak jak ja czują się gospodarzem tego spotkania. Warto byłoby też przemyśleć organizacyjnie to wydarzenie, które zbliża się nieubłaganie. Tak jak już napisał Mask, warto wykorzystać skupisko kilku (miejmy nadzieję kilkunastu) Alf i zrobić do tego "weselo-spot". Jeżeli nie miałby nikt przeciwko mógłbym jako tako przejąć inicjatywę, i na początku chciałbym zapoczątkować listę osób, które zjawią się 1 września w Grudziądzu. Następnie myślałbym sobie, żeby po całej ceremonii przemieścić się na stare miasto - gdzie odbywał się w (chyba w 2010) Ogólnopolski zlot Alf. Następnie / albo zamiast starego miasta pojechać na duży plac w Mega-Parku. (link: http://www.mega-park.pl/). Organizują tam przednie imprezy, więc na pewno nikt nie będzie się tam nudził. Coś zjemy, wypijemy, miło spędzimy czas...
    Także zaczynam:
    1. Fucel

Podobne wątki

  1. Orszak weselny :-)
    Utworzone przez zulek1986 w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 72
    Ostatni post / autor: 26-05-2015, 05:11
  2. Orszak weselny :) !
    Utworzone przez Kotlet w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 117
    Ostatni post / autor: 26-09-2014, 22:29
  3. orszak weselny
    Utworzone przez dobry w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 29-04-2014, 22:07
  4. Orszak weselny.....
    Utworzone przez KwachuGSE w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 63
    Ostatni post / autor: 27-08-2012, 08:46
  5. Orszak weselny!!
    Utworzone przez damian2709 w dziale Małopolskie
    Odpowiedzi: 45
    Ostatni post / autor: 01-06-2012, 07:59

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory