Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 123456789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 85

Temat: Jakiś zlot kuj pom ??

  1. #11
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Kierasino
    Dołączył
    10 2009
    Mieszka w
    Inowrocław
    Auto
    AR 156 1.9 JTD
    Postów
    62

    Domyślnie

    Witam kolege z falbydgoszcz
    jutro wpadne do bydzi na te targi zobaczyć co ciekawego, moze gdzie sie spotkamy na drodze.

  2. #12
    Jakub1989
    Gość

    Domyślnie

    NIE JEDZ !!! Nie warto, bardzo mało samochodów, większość pozamykane, ogólnie odradzam

  3. #13
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Kierasino
    Dołączył
    10 2009
    Mieszka w
    Inowrocław
    Auto
    AR 156 1.9 JTD
    Postów
    62

    Domyślnie

    a sie przejade, bo juz ze znajomymi sie umówiłem,
    moze kogos spotkam z fal

  4. #14
    Jakub1989
    Gość

    Domyślnie

    Co do Spota to planujemy w długi weekend w sobotę 5 czerwca zrobić ognisko ale jeszcze nie do końca mamy obgadane szczegóły jak coś to napiszę

  5. #15
    karolm
    Gość

    Domyślnie

    Jak cuś to KARP się spotyka na Motoarenie w Toruniu, tzn ma zamiar, bo ostatnio w sobotę nam nie pykło, myślę że wszyscy Alfisti będą mile widziani, ale to jeszcze napiszę czy w tę sobotę, jak tak to o 18. Chyba, że alfaholicy mogą się zjawić to ja podjadę niezależnie od pomorza

  6. #16
    Jakub1989
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał karolm Zobacz post
    Jak cuś to KARP się spotyka na Motoarenie w Toruniu, tzn ma zamiar, bo ostatnio w sobotę nam nie pykło, myślę że wszyscy Alfisti będą mile widziani, ale to jeszcze napiszę czy w tę sobotę, jak tak to o 18. Chyba, że alfaholicy mogą się zjawić to ja podjadę niezależnie od pomorza
    W sobotę to spotkamy się w Topolnie więc jak masz czas to wpadaj.

    http://www.forum.alfaholicy.org/zach...06_2010_a.html

    Sam kiedyś chętnie wpadnę do Torunia na Spota. A w ten weekend to KARP ma swój zlot na północy więc chyba średnio będzie u was z frekwencją.

  7. #17
    karolm
    Gość

    Domyślnie

    Właśnie nie wiedziałem czy ognisko będzie, bo jakoś tu cicho było, ja jeszcze zobaczę czy przyjdzie mi wypłata do soboty, jeśli mogę przyjechać z psem to spoko, pewnie wpadnę.
    No właśnie dlatego nie wiem czy w tę sobotę spotujemy, z Torunia akurat chyba nikt do Junoszyna nie jedzie, 6 też standardowe spotkanie na skwerku będzie także zobaczymy.
    Ostatnio edytowane przez karolm ; 31-05-2010 o 17:43

  8. #18
    Jakub1989
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał karolm Zobacz post
    Właśnie nie wiedziałem czy ognisko będzie, bo jakoś tu cicho było, ja jeszcze zobaczę czy przyjdzie mi wypłata do soboty, jeśli mogę przyjechać z psem to spoko, pewnie wpadnę.
    No właśnie dlatego nie wiem czy w tę sobotę spotujemy, z Torunia akurat chyba nikt do Junoszyna nie jedzie, 6 też standardowe spotkanie na skwerku będzie także zobaczymy.
    Będzie będzie z Bydgoszczy kilka aut z Piły i ogólnie z Kuj-Pom a psa możesz wziąć bez problemu ;P

  9. #19
    Użytkownik Romeo Avatar koles_02
    Dołączył
    06 2008
    Mieszka w
    Toruń
    Auto
    AR 166 2,4JTD 10v CF2 EDC15 99' 140KM Grigio Chiaro
    Postów
    612

    Domyślnie

    Cytat Napisał karolm Zobacz post
    Jak cuś to KARP się spotyka na Motoarenie w Toruniu, tzn ma zamiar, bo ostatnio w sobotę nam nie pykło, myślę że wszyscy Alfisti będą mile widziani, ale to jeszcze napiszę czy w tę sobotę, jak tak to o 18. Chyba, że alfaholicy mogą się zjawić to ja podjadę niezależnie od pomorza
    Ooo ja mieszkam przy motoarenie Na spoty się pisze. Często wpadam na spoty Honda Toruń Klub a wolał bym ze swoimi Tylko teraz lipa bo oddałem auto do lakiernika i tydzień bez auta Ale idzie wszystko w dobrą stronę.

    " - elegancka pomiędzy sportowymi
    - sportowa pomiędzy eleganckimi
    - fascynująca piękność w segmencie E"

  10. #20
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar 100P
    Dołączył
    07 2009
    Mieszka w
    Kujawsko Pomorskie
    Auto
    AR GT 1.9 JTD DISTINCTIVE
    Postów
    489

    Domyślnie

    ja jak już kupie swoją belle też postaram się wpaść na jeden ze spotów pozdro dla ekipy z kuj-pomorskiego

Podobne wątki

  1. [159] Jakiś wyciek? Coś sie poci?
    Utworzone przez lukashmar w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 08-01-2015, 11:43
  2. Odpowiedzi: 266
    Ostatni post / autor: 13-12-2012, 19:26
  3. 156 2.0 ts faluje co jakiś czas
    Utworzone przez vibora w dziale 156
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 06-11-2012, 18:01
  4. [145] przymula co jakiś czas
    Utworzone przez Pingwin w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 08-07-2009, 09:48

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory