Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 29

Temat: spot Bydgoszcz- 31.03. 2012 r. godz. 14:00

  1. #11
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar mantis30
    Dołączył
    08 2011
    Mieszka w
    Świecie
    Auto
    Alfa Romeo MiTo
    Postów
    136

    Domyślnie

    O! No to jest dobrze Może dla większej grupy zrobią za 5 dych od fury?

  2. #12
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Fucel
    Dołączył
    03 2012
    Mieszka w
    Grudziadz
    Auto
    Giulietta
    Postów
    411

    Domyślnie

    Też bym się pisał na grupowe hamowanie !

  3. #13
    Użytkownik Romeo Avatar Abidibi1509
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Świecie
    Auto
    Alfa Romeo GT 1,9 JTD 150 KM, 147 FL 1.9 JTD 116 KM
    Postów
    2,376

    Domyślnie

    Jest kolejny spot w Bydgoszczy o 14 w najbliższą sobotę. Wybieramy się? ja się chyba wybieram, o ilę Ślicznotka będzie na chodzie

  4. #14
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar mantis30
    Dołączył
    08 2011
    Mieszka w
    Świecie
    Auto
    Alfa Romeo MiTo
    Postów
    136

    Domyślnie

    Słuchajcie, ja na ostatnim spotkaniu też nie byłem (siła wyższa) ale IMHO Wielka Sobota raczej kiepskim pomysłem jest na termin spotkania... Nie wiem jak Wy ale ja coś tam w domku podłubać będę musiał.

    Swoją drogą wykonałem dziś telefon do firmy w Bydzi, która hamuje autka. Jeśli zbierzemy się w min. 5-6 osób to hamownia wyniesie nas tylko 5 dych od auta! Czyli 50% taniej. Są chętni? Bo tak sobie myślę, że można by np. środę lub czwartek po świętach (godziny popoudniowe) spotkać się, pogadać, pomierzyć autka, hm?

    PS. Adrian, jak Bella? Turbinę zreanimowałeś? Współczuję problemu i wydatku.

  5. #15
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar semri
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    Bydgoszczy
    Auto
    166 3.2 V6 Ti
    Postów
    948

    Domyślnie

    Chętny, Sowia? Ale nie po świętach na hamowanie. Półoske muszę wymienić a za tydzień dopiero przyjdzie.

    Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk
    Alfa Romeo 166 V6 3.2 Ti
    Alfa Romeo 166 2.4 JTDm 20V
    Alfa Romeo 156 SW 2.4 JTDm 20V 228KM 460Nm - wspomnienie

  6. #16
    Użytkownik Romeo Avatar Abidibi1509
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Świecie
    Auto
    Alfa Romeo GT 1,9 JTD 150 KM, 147 FL 1.9 JTD 116 KM
    Postów
    2,376

    Domyślnie

    jak dobierzemy jakiś dogodny termin (w którym nie będę jeszcze spłukany ) to chętnie pojadę.
    Marek pisz do Fucela on był chętny na hamowanie. To już by było nas 3
    A co do turbinki to dzisiaj zawiozłem ją do Bydgoszczy do regeneracji. Nie zdecydowałem się na kupno używanej, ani zakup innej po regeneracji. Wole jednak zrobić to z moją. Koszt w tym przypadku równe 1000 zł... :/ ze względu na to, że praktycznie całe wnętrzności turbiny muszą być nowe. w czwartek odbieram i zawożę od razu do montazu do mechanika. Do tego jeszcze dochodzi wymiana oleju, bo chcę się pozbyć ceramizeru, póki jeszcze się nie utwardził w silniku... :/ bo okazało się, że żywotność turbiny kończyła się już, ale dobiło ją wlanie ceramizeru, który powoduje zagęszczenie oleju, a turbina smarowana jest olejem silnikowym. No i je*s... Mi w sumie termin spotu odpowiada bo i tak musze jechać do Autexu do Bydgoszczy, więc przejadę sie akurat w tym terminie

  7. #17
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar mantis30
    Dołączył
    08 2011
    Mieszka w
    Świecie
    Auto
    Alfa Romeo MiTo
    Postów
    136

    Domyślnie

    Cytat Napisał semri Zobacz post
    Chętny, Sowia? Ale nie po świętach na hamowanie. Półoske muszę wymienić a za tydzień dopiero przyjdzie.
    Tak, warsztat na Sowiej No to może wtorek, 17 kwietnia, 14:30-15:00 spot na miejscu? Zdążysz ogarnąć półośkę?

    Niestety zakład nie jest czynny a soboty a w ciągu tygodnia chyba do 16-ej, góra 17. Nie wiem jak z dyspozycyjnością chętnych na hamowanie, ale raczej spotu o 8:00 też nie będziemy robić

  8. #18
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar mantis30
    Dołączył
    08 2011
    Mieszka w
    Świecie
    Auto
    Alfa Romeo MiTo
    Postów
    136

    Domyślnie

    Cytat Napisał Abidibi1509 Zobacz post
    jak dobierzemy jakiś dogodny termin (w którym nie będę jeszcze spłukany ) to chętnie pojadę.
    Marek pisz do Fucela on był chętny na hamowanie. To już by było nas 3
    A co do turbinki to dzisiaj zawiozłem ją do Bydgoszczy do regeneracji. Nie zdecydowałem się na kupno używanej, ani zakup innej po regeneracji. Wole jednak zrobić to z moją. Koszt w tym przypadku równe 1000 zł... :/ ze względu na to, że praktycznie całe wnętrzności turbiny muszą być nowe. w czwartek odbieram i zawożę od razu do montazu do mechanika. Do tego jeszcze dochodzi wymiana oleju, bo chcę się pozbyć ceramizeru, póki jeszcze się nie utwardził w silniku... :/ bo okazało się, że żywotność turbiny kończyła się już, ale dobiło ją wlanie ceramizeru, który powoduje zagęszczenie oleju, a turbina smarowana jest olejem silnikowym. No i je*s... Mi w sumie termin spotu odpowiada bo i tak musze jechać do Autexu do Bydgoszczy, więc przejadę sie akurat w tym terminie
    5 dych pożyczysz od swojej lubej Poza tym po reanimacji Belli, będziesz musiał przetestować to i owo Na trasie i hamowni, no nie?
    Wyślę Fucelowi PW, jakiś termin musimy wspólnie ustalić tak by każdemu podpasowało...
    Tysiak to nie mało, z drugiej strony faktycznie mogła już padać na pysk więc przynajmniej teraz będzie dmuchać jak naleźy - kolejny drag race przegram z kretesem

    Olej zmień, to zawsze procentuje. U mnie zaledwie 17kkm na budziku a olej 2 razy zmieniany. Odpukać! - MiTo odwdzięcza się nie robiąc psikusów. A że zamierzam nim pojeździć ładnych parę lat - inwestuję w przyszość

  9. #19
    Użytkownik Romeo Avatar Abidibi1509
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Świecie
    Auto
    Alfa Romeo GT 1,9 JTD 150 KM, 147 FL 1.9 JTD 116 KM
    Postów
    2,376

    Domyślnie

    ale biorąc pod uwagę to, że na tym przejechałem zaledwie 150 km to można się ugryźć w łokieć,nie? myślicie że po regeneracji turbiny będzie jakaś zmiana w mocy? głównie mam obawę o spadek mocy... co do tych pożyczek od lubej to chyba faktycznie się zadłużę i do tego puszczę się dobrze ze dwa razy turbina się zwróci ehh, ni ma to jak pikantny świecki żarcik po ciężkim dniu

  10. #20
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar semri
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    Bydgoszczy
    Auto
    166 3.2 V6 Ti
    Postów
    948

    Domyślnie

    Powinienem ogarnąć, ale się okaże dopiero jak ją dostanę. Ja tam elastyczny jestem co do godzin i dni, tylko żeby bryczka chodziła jak należy.

Podobne wątki

  1. Spot- Grudziądz 15.07.2012 r. godz. 18:00
    Utworzone przez Abidibi1509 w dziale Kujawsko-pomorskie
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 17-07-2012, 19:36
  2. III Świecki Spot- 23.05.2012 r. godz. 18:00
    Utworzone przez Abidibi1509 w dziale Kujawsko-pomorskie
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 24-05-2012, 10:10
  3. Spot regionalny- Samociążek (koło CB) 13.05.2012, godz 14:00
    Utworzone przez Abidibi1509 w dziale Kujawsko-pomorskie
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 14-05-2012, 11:08
  4. Warszawa 13.05.2012 Cargo godz 19:00
    Utworzone przez lipa587 w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 13-05-2012, 23:28
  5. Spot Regionalny Chełmża- 29.04.2012 r. godz. 13:00
    Utworzone przez Abidibi1509 w dziale Kujawsko-pomorskie
    Odpowiedzi: 36
    Ostatni post / autor: 01-05-2012, 13:52

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory