Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 40

Temat: III Świecki Spot- 23.05.2012 r. godz. 18:00

  1. #11
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Fucel
    Dołączył
    03 2012
    Mieszka w
    Grudziadz
    Auto
    Giulietta
    Postów
    411

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mask Zobacz post
    Możemy śmignąć jakąś kolumną jak coś
    No dokładnie - świetny pomysł. Wstępnie umawialiśmy się z Radziem na Lukoilu (stacji paliw kolo Reala). Godzina jeszcze do uzgodnienia. Wyslę Ci na PW mój nr telefonu i szczegóły ustalimy tam..

  2. #12
    Użytkownik Romeo Avatar Mask
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Grudziądz
    Auto
    Lex IS200 SC
    Postów
    678

    Domyślnie

    A którędy śmigacie? Przez Stolno czy Dragacz?

  3. #13
    Użytkownik Romeo Avatar Abidibi1509
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Świecie
    Auto
    Alfa Romeo GT 1,9 JTD 150 KM, 147 FL 1.9 JTD 116 KM
    Postów
    2,376

    Domyślnie

    Kuba, wrzuć mi też na Pw swój nr telefonu, bo czasami coś potrzebuję, a do Ciebie akurat nie mam jeżeli chodzi o ludzi intensywnie udzielających się w świeckich i okolicznych spotach.

    Poza tym wpadłem na pomysł, który wymaga troszeczkę pracy, wysiłku i chęci nas wszystkich. Ostatnio Świecie i okolice (Grudziądz, Chełmża, Świecie i okolice) dosyć aktywnie się angażuje w Życie Alfy. Większość z ww uczestników spotów jest też forumowiczami i klubowiczami SCAR. Chcioałbym więc postarać się o stworzenie i podpięcie strony na SCAR. Tak żebyśmy mieli odrębny dział w którym moglibyśmy prowadzić zapisy, zbiórki na flagi i gadżety dla miejscowych (np tak jak w przypadku flag). Moglibyśmy także tam organizować lokalne spoty, zloty. wszelkie oględziny aut, pomocy, itd także możemy tam zamieszczać. Ja np, chciałbym pomagać kolegom sprawdzaniem FESa, jeżeli dobrze go opanuję Nie oznacza to jednak jakiegokolwiek odcięcia się od całego SCAR.

    Co myslicie tak wstępnie o tym pomyśle? Chciałbym też poruszyć ten temat na najbliższym, środowym spocie.

  4. #14
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar mantis30
    Dołączył
    08 2011
    Mieszka w
    Świecie
    Auto
    Alfa Romeo MiTo
    Postów
    136

    Domyślnie

    U mnie lokalny patriotyzm jest bardzo silny, więc odcinanie się od SCAR nie wchodzi w rachubę... Swoją droga to, że my jesteśmy aktywni powinno pozytywnie wpłynąć na BDG i najbliższe okolice, rozruszać towarzystwo - zwłaszcza, że lato za pasem Tak by temat "nasze spotkania" był bardziej popularny niż "widziany/widziana"
    Tworzenie sub-getta nie jest wg mnie najlepszym pomysłem. Ale na spotkaniu możemy temat obgadać, być może błędnie pomysł interpretuję

  5. #15
    Użytkownik Romeo Avatar Abidibi1509
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Świecie
    Auto
    Alfa Romeo GT 1,9 JTD 150 KM, 147 FL 1.9 JTD 116 KM
    Postów
    2,376

    Domyślnie

    No własnie podkreślam, że NIE CHCĘ się odcinać od SCAR, ale stworzyć bardziej lokalną podstronę. Z tego co widze, były już takie próby, np. temat w stylu "spoty Świecie". Z tym, że moim zdaniem taki temat nie ma [przyszłości, bo kto Ci będzie wchodził w taki temat po jednym, góra dwóch spotach. Raczej nowy temat jest bardziej rzucalny w oczy, dlatego Ci, którzy chcieliby bardziej zaangazować się lokalnie, mieliby ułatwione zadanie.

    Cytat Napisał mantis30 Zobacz post
    U mnie lokalny patriotyzm jest bardzo silny
    Własnie o to chodzi żeby rozwijać lokalny patriotyzm, tak jak gdzieś napisałem "jesteśmy aktywni, ale chcemy być aktywniejsi". Jest to jakiegoś rodzaju sposób na podwyższenie zainteresowania Alfisti ze Świecia i okolic, zwłaszcza, że przeważnie jak jedziemy gdzieś to Ruszamy w stylu "Świecie i okolice jadą gdzieś tam", poza tym są częste Spoty w Świeciu lub spoty wyjazdowe, ale temat kręci bardzo mocno wokół Świecia. Nie chcemy się oddzielać od Bydgoszczy, ale prawda jest taka, że Bydgoszcz jest dość leniwa w dalszych wyjazdach. A w naszych okolicach Świecie jest bujnie rozwijającą się miejscowością jeżeli chodzi o AR. Dowodem na to są ostatnie flagi, wyjazdy, itd. Plany są też na organizację małego zlociku weekendowego na 2-3 dni. Po prostu zależy mi na zrobieniu maluitkiej podstrony, która zawierałaby wszystko to, co związane ze Świeciem. Nie ukrywam, że mam tutaj też na mysli wypromowanie trochę miasta, z korzyścią dla marki- więc dla czego nie?

    ---------- Post added at 14:46 ---------- Previous post was at 14:43 ----------

    ps. Poza tym mając taki poddział na SCAR dużo wiadomości i tematów przeszłoby właśnie na SCAR, więc rozwijalibysmy nie tylko Świecie, ale takżę forum SCAR- korzyści dla każdych, moim zdaniem

  6. #16
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar mantis30
    Dołączył
    08 2011
    Mieszka w
    Świecie
    Auto
    Alfa Romeo MiTo
    Postów
    136

    Domyślnie

    OKi, może masz rację, że jak Bydgoszcz zobaczy, że Świecie i okolice działa, to im będzie wstyd i też coś będą robić? Rozumiem, że ludzie mają obowiązki, wydatki i różne powody przeszkadzają by uczestniczyć w każdym spotkaniu, ale faktycznie masz rację, że są też leniwi i niesłowni - cóż, takie czasy, i to czy się jeździ Alfą czy "niemcem" nie ma tu znaczenia. Niektórzy mają AR bo lubią ale nie czują potrzeby utożsamiania się i jednoczenia ze społecznością - też trzeba to uszanować.
    Lubię zaglądać na forum AH, ale lokalnie bliższe jest mi SCAR, nawet gdy dzieje się tam kilka razy mniej. Tu nawet nie ma regionu "kujawsko-pomorskie" tylko podczepiamy się pod zachodniopomorskie/pomorskie...
    Tak czy inaczej rozumiem ideę przyświecającą Twojemu pomysłowi i masz moje poparcie

  7. #17
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Fucel
    Dołączył
    03 2012
    Mieszka w
    Grudziadz
    Auto
    Giulietta
    Postów
    411

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mask Zobacz post
    A którędy śmigacie? Przez Stolno czy Dragacz?
    Myślałem żeby uderzyć w Pieńki Królewskie, następnie w stronę Gogolina i wyjeżdżamy na most Chełmiński. Jeżdżę tam co 2 tyg na uczelnie więc droga oklepana i dość przyjazna. Mały ruch tam jest

  8. #18
    Użytkownik Romeo Avatar Mask
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Grudziądz
    Auto
    Lex IS200 SC
    Postów
    678

    Domyślnie

    Cytat Napisał Fucel Zobacz post
    Myślałem żeby uderzyć w Pieńki Królewskie, następnie w stronę Gogolina i wyjeżdżamy na most Chełmiński. Jeżdżę tam co 2 tyg na uczelnie więc droga oklepana i dość przyjazna. Mały ruch tam jest
    Hmmm... z tego co pamiętam to ta droga nie jest pierwszej klasy. Wolałbym śmignąć czymś bardziej równym Jakoś nie mogę się przyzwyczaić do niskiego zawiasu i felg 17tek

  9. #19
    Użytkownik Romeo Avatar Abidibi1509
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Świecie
    Auto
    Alfa Romeo GT 1,9 JTD 150 KM, 147 FL 1.9 JTD 116 KM
    Postów
    2,376

    Domyślnie

    No to Mantisa urobiłem na swoje
    a co reszta kolegów o tym mysli, tak wstępnie? Oczywiście nie namawiam na odskakiwanie od tematu

    ---------- Post added at 08:32 ---------- Previous post was at 08:22 ----------

    Cytat Napisał mantis30 Zobacz post
    Tu nawet nie ma regionu "kujawsko-pomorskie
    i o to własnie też chodzi... tutaj jesteśmy takimi "wyrzutkami" a przecież nie ma mowy, żeby robić dział "region Świecie" na forum ogólnopolskim. A Prawda jest taka, że Świecie to pewnego rodzaju "prowincja" Bydgoszczy, bo w okolicach nie ma chyba nic bardziej nadającego się że się tak wyrażę. Ot i wszystko zbiera się do kupy i o to mi właśnie chodzi

  10. #20
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Fucel
    Dołączył
    03 2012
    Mieszka w
    Grudziadz
    Auto
    Giulietta
    Postów
    411

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mask Zobacz post
    Hmmm... z tego co pamiętam to ta droga nie jest pierwszej klasy. Wolałbym śmignąć czymś bardziej równym Jakoś nie mogę się przyzwyczaić do niskiego zawiasu i felg 17tek
    Mi to wsio - możemy jechać na Stolno, albo wracać na Dragacz.. Dam znać Ci jutro - napisz mi sms-a na kom to zadzwonię do Ciebie jutro po południu .

Podobne wątki

  1. IV świecki spot. 22.07.2012 r. godzina 18:00 parking Lidla
    Utworzone przez Abidibi1509 w dziale Kujawsko-pomorskie
    Odpowiedzi: 66
    Ostatni post / autor: 22-08-2012, 17:54
  2. Spot- Grudziądz 15.07.2012 r. godz. 18:00
    Utworzone przez Abidibi1509 w dziale Kujawsko-pomorskie
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 17-07-2012, 19:36
  3. Spot regionalny- Samociążek (koło CB) 13.05.2012, godz 14:00
    Utworzone przez Abidibi1509 w dziale Kujawsko-pomorskie
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 14-05-2012, 11:08
  4. Spot Regionalny Chełmża- 29.04.2012 r. godz. 13:00
    Utworzone przez Abidibi1509 w dziale Kujawsko-pomorskie
    Odpowiedzi: 36
    Ostatni post / autor: 01-05-2012, 13:52
  5. spot Bydgoszcz- 31.03. 2012 r. godz. 14:00
    Utworzone przez Abidibi1509 w dziale Kujawsko-pomorskie
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 06-04-2012, 13:01

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory