Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Elm327

  1. #1
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    01 2013
    Mieszka w
    Katowice
    Auto
    AR MITO
    Postów
    16

    Domyślnie Elm327

    Witam Was wszystkich! Mam problem z interfejsem do alfy, elm327 bleutooth. Pzeszukałem w internecie co tylko znalazłem i dalej nie wychodzi mi połączenie z multiecuscan i fiatecuscan. Urządzenie sparowane, komunikuje się, działa w pełni z programem PCMScan, natomiast w resztą nie łączy się. W FES-ie po szukaniu portu zostaje on znaleziony, ustawiony, prędkości wypróbowałem wszystkie i ciągle pojawia się komunikat: connection filed, check com connection. Panowie proszę o jakieś pomysły, bo nie mam już pojęcia co to jest. Myślałem, że elm jest wadliwy, został sprawdzony u sprzedawcy i wszystko działało, a w mito 1.3 jtdm nie działa. Proszę o odpowiedź.

  2. #2
    klekot ™ gorol Quadrifoglio Verde Avatar bocian
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    SD ( Dąbrowa Górn. )
    Auto
    156 1.6 TS , GT 1.9 JTD ,159 SW Ti 2.0 jtdm , Volvo 4.4 V8 , Jeep GC WK2 5.7 Hemi
    Postów
    14,782

    Domyślnie

    miałem to samo ostatnio z tym elm BT - u mnie też testy i wszystko ok a jednak z niektórymi rzeczami było "conection failed"
    u kolegi na lakpu w łączeniu z moim autem łapało tylko silnik i nic więcej
    stary poczciwy elm na przewodzie - zero problemów i połączone wszystko
    powodów problemów też niestety nie poznałem i olałem temat z BT








  3. #3
    Użytkownik Romeo Avatar lukas_po
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    Nowy Sącz - okolice
    Auto
    AR 159 SW 1.9 JTDm 150KM '07 Carbonio Black
    Postów
    566

    Domyślnie

    też kupiłem ELM327 BT, łączy mi się ze wszystkim tylko nie z ECU,ABS, Xenonów nie mam.
    Odsyłałem do sprzedającego, sprzedający wymienił na inny podobno wolny od wad i dalej to samo - wszystko tylko nie ECU i ABS

  4. #4
    Danny101
    Gość

    Domyślnie

    Witam,
    ja kupiłem skaner OBD2 ELM327 WiFi MICRO Vgate.
    Podłączyłem przez WiFi, Łączy się z ECU jednak nie działają żadne sensory! Jedyne co to w programach na IPhone wyświetla się napięcie. W Aplikacji CarDash na Windows Phone 8 nic nie działa i nie wiem co to może być.
    Podłączam dobrze, bo w tych samych aplikacjach ładnie działają sensory ale w Saabie 9-5. Nie może być że w Saabie działa a w AR nie. Może ktoś już podłączał to w Alfie. Może jest jakieś zabezpieczenie? Jest film na YT http://www.youtube.com/watch?v=NWvbQ1RdHCo ale nie mam zamiaru ryzykować 35EUR na aplikacje Rev która może nie działać zwłaszcza że chce korzystać z Windows Phone'a gdzie jest aplikacja CarDash za 13zł (Demo ma tylko obroty silnika). Podłączałem do 147 2008r i 159 2007r i jest tak samo.

  5. #5
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Tychy
    Auto
    Alfa Romeo 147 1.6 (88KW)120KM LPG OMVL DREAM XXII
    Postów
    347

    Domyślnie

    Cytat Napisał Adrianacik Zobacz post
    Witam Was wszystkich! Mam problem z interfejsem do alfy, elm327 bleutooth. Pzeszukałem w internecie co tylko znalazłem i dalej nie wychodzi mi połączenie z multiecuscan i fiatecuscan. Urządzenie sparowane, komunikuje się, działa w pełni z programem PCMScan, natomiast w resztą nie łączy się. W FES-ie po szukaniu portu zostaje on znaleziony, ustawiony, prędkości wypróbowałem wszystkie i ciągle pojawia się komunikat: connection filed, check com connection. Panowie proszę o jakieś pomysły, bo nie mam już pojęcia co to jest. Myślałem, że elm jest wadliwy, został sprawdzony u sprzedawcy i wszystko działało, a w mito 1.3 jtdm nie działa. Proszę o odpowiedź.
    http://www.multiecuscan.net/SupportedVehiclesList.aspx tutaj jest napisane jaki kabel potrzebujesz ELM C19 lub adapter 3 np http://viaken.pl/pl/adapter-do-inter...can-typ-3.html .Też miałem problem z podłączeniem do Qubo 1.4 , mogłem tylko podłączyć się z silnikem i ABS bo tylko tam potrzeba zwykłego ELm,a.

  6. #6

Podobne wątki

  1. AR 156 1.9 ELM327 ABS jak podłączyć
    Utworzone przez Krasnal922 w dziale 156
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 04-02-2015, 20:20
  2. ELM327 BT za 30zł do 166 ?
    Utworzone przez KaaC w dziale 166
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 14-12-2014, 11:59
  3. ELM327 Gdańsk
    Utworzone przez xCinek w dziale Pomorskie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 23-05-2014, 08:09
  4. ELM327 Skrzynia AIsin i ksenony.
    Utworzone przez kozioł92 w dziale 166
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 06-11-2013, 23:35
  5. ELM327 - ma ktoś w Tychach?
    Utworzone przez jaboleq w dziale Małopolskie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 13-05-2013, 16:28

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory