Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Brerra 3,2 V6

  1. #1
    Użytkownik Romeo Avatar Glovash
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    CSW w PO
    Auto
    Clio IV GT, A4 B8, Leon
    Postów
    513

    Domyślnie Brerra 3,2 V6

    Witam po długiej nieobecności.

    Swoją ostatnią Alfę (147) sprzedałem 4 lata temu ( podczas których miałem 10 innych aut )
    Tymczasem szukam czegoś "Ciekawego" z silnikiem benzynowym i zainteresowała mnie Alfa Brerra 3,2 V6

    http://otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-...-ID6yfaK3.html

    Auto sprzedawane przez "Salon aut używanych" więc... i + i -, bo nikt nic nie powie na temat historii auta, z drugiej jednak strony jest jakaś ochrona prawna.
    Czy zna ktoś w/w firmę lub ma na tyle niedaleko, aby się pofatygować? Dla mnie to jest prawie "koniec świata" (490 km)

    Czy warto pakować się w Brerrę z tym motorem ??

  2. #2
    Użytkownik Fachowiec Avatar szerszeń
    Dołączył
    10 2007
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Astroserati | 407 coupe | Quattroporte
    Postów
    2,613

    Domyślnie

    Nawet jeżeli jest do opłat (akcyza 1/5 wartości), to i tak cena absurdalna. Trzy tygodnie temu byłem w IT i poważnie rozglądałem się za Brerką. Nie ma szans, żeby sprawne 3.2 po sprowadzeniu kosztowało 28 kafli. A już na pewno nie sprzedał im tego za taką cenę pierwszy właściciel.
    Druga sprawa to stosunek osiągów do spalania - moim zdaniem to porażka - przynajmniej mnie rozczarowała (do TBi się nie umywa). Ta Brera bierze więcej niż moje podwójnie doładowane Quattroporte.
    No i serwis tego silnik - nie znam się, nie mam doświadczeń, ale mówią, że bez wyjęcia nic w nim nie zrobisz.
    Chyba kiedyś Tomek nawet zrobił przydługi wywód na ten temat i raczej było bez entuzjazmu.
    Było: 166 2.4JTD x5, 166 2.0TS x3, 166 3.0 V6 x2, 166 3.0 V6 Sportronic x2, 166 2.5 V6, 156 2.4JTD x3, 156 2.4JTD SW, 156 2.5 V6 x2, 156 1.9JTD, Kappa Coupe 2.0T

  3. #3
    Użytkownik Fachowiec Avatar Tomek_KRK
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    AR 159
    Postów
    2,706

    Domyślnie

    Cytat Napisał Glovash Zobacz post
    Czy warto pakować się w Brerrę z tym motorem ??
    Nie. Kup sobie flaszkę, zapij smutki, zapomnij o tym motorze. Chyba, że jesteś absolutnym fascynatem marki i MUSISZ mieć V6 w Brerze, bo ropa jest do traktorów, a jakimś gównianym 4-cylindrowcem wstyd Ci jeździć.
    WWW.AUTKA.PL - kompleksowa obsługa samochodów

  4. #4
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2016
    Auto
    Opel Corsa D
    Postów
    2

    Domyślnie

    Odpuść ten egzemplarz, już było o nim. Na drugiej stronie tego działu masz pod tematem "Alfa Romeo Brera 3.2 - Bodzanów."
    W skrócie, auto odpala z zewnętrznego rozrusznika, alternator szumi, dziwne spawy z lewej i prawej strony. Już wisi od 6 miesięcy. Na początku zdziwiła mnie oferta chciałem zobaczyć, gdyż jestem z Krakowa, ale znalazłem ten post na forum, więc się nie muszę fatygować. Sam szukam brery z motorem v6 ale nic ciekawego niema na ten moment

  5. #5
    Użytkownik Romeo Avatar Glovash
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    CSW w PO
    Auto
    Clio IV GT, A4 B8, Leon
    Postów
    513

    Domyślnie

    Dzięki Panowie,
    Znalazłem temat o w/w aucie na drugiej stronie i odpuszczam...

    Szukam czegoś innego

Podobne wątki

  1. Brerra
    Utworzone przez menczydupa w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 62
    Ostatni post / autor: 06-04-2015, 20:00
  2. [Brera] [Brerra] kilka pytań
    Utworzone przez dentysta1 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 06-03-2012, 19:22

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory