Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Moja pierwsza Alfa

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    12 2016
    Auto
    brak
    Postów
    1

    Domyślnie Moja pierwsza Alfa

    Witam wszystkich alfoholików

    Zwracam się do was z prośbą o ocenę tegoż oto egzemplarza

    alfa-romeo-156-2-5-v6-busso-lpg-q2-210-km-1998r-oryginalny-przebieg-240k-ID6yGaqN ogłoszenie znajduje się na otomoto, ale z racji tego że nie mam wystarczającej ilości postów nie mogę dodać linku. Za kłopot przepraszam

    W tę niedzielę chcę jechać na oględziny, i nie będę ukrywać że z zamiarem kupna, jednak wcześniej chciałbym zasięgnąć opinii znawców tych samochodów.
    Jeżeli chodzi o znajomość alf to wiem tylko tyle co przeczytałem na forach, więc za każdą radę tak przy okazji na co mógłbym zwrócić uwagę jak będę ją oglądał będę bardzo wdzięczny.
    Wiem że jest na to osobny dział, więc jeżeli będzie taka potrzeba to napiszę 2 temat.

    Z góry dziękuję za wszelkie informacje

    Pozdrawiam wszystkich Alfniętych

  2. #2
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Lotek900
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Płaza
    Auto
    Były: Alfa Romeo 156 1.6 T.S, Alfa Romeo 156 1.9 JTD, Alfa Romeo 166 3.0 V6, Alfa Romeo 156Ti
    Postów
    823

    Domyślnie

    Tutaj masz jej temat: http://www.forum.alfaholicy.org/nasz..._q2_culio.html
    Alfa z forum, najpierw miał ją sołtys a później ŁukaszV6 .Znam osobiście Łukasza i o wóz dbał i inwestował sporą kase w nią. Sprzedał ją nie tak dawno i jak widać nowy właściciel już się jej pozbywa bo niby szuka nowej Alfy, a jak sam mi powiedział jest miłośnikiem Audi za czasów Łukasza bym się nie bał jej kupić, a teraz to nie wiem w jakim stanie jest, ale źle nie wygląda.

Podobne wątki

  1. Moja pierwsza Alfa
    Utworzone przez lordp w dziale GT
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 14-04-2016, 18:14
  2. Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 24-08-2014, 13:58

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory