Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Temat: 156 gta

  1. #1
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    11 2012
    Mieszka w
    ŁÓDŹ
    Auto
    159 1.9 Jtdm 16V
    Postów
    389

    Domyślnie 156 Gta Lublin

    Witam czy może ktoś coś wie na temat tego egzemplarza ? https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-r...-ID6Buovc.html
    Auto już oglądałem ale jego historia jest wątpliwa a w zasadzie brak historii.
    Ostatnio edytowane przez EGONZGIERZ ; 18-04-2019 o 19:10

  2. #2
    Użytkownik Znawca Avatar opozycjonista
    Dołączył
    12 2015
    Auto
    Kotek XE
    Postów
    1,169

    Domyślnie

    to raczej na szwajcarskich forach powinieneś pytać o historię auta stamtąd sprowadzonego, ewentualnie w ASO
    ...

  3. #3
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar stahura
    Dołączył
    10 2016
    Auto
    156 GTA
    Postów
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał EGONZGIERZ Zobacz post
    Witam czy może ktoś coś wie na temat tego egzemplarza ?
    Auto już oglądałem ale jego historia jest wątpliwa a w zasadzie brak historii.
    Oglądałeś tylko czy jeździłeś również?

  4. #4
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Maciek84
    Dołączył
    09 2008
    Mieszka w
    Głogów
    Auto
    156 2.5 V6 SW Full FL
    Postów
    432

    Domyślnie

    Cytat Napisał EGONZGIERZ Zobacz post
    Auto już oglądałem ale jego historia jest wątpliwa a w zasadzie brak historii.
    Ja swoją v'ke kupiłem beż papierów, kompletne 0 dokumentów. Wybór był świadomy - nie żałuję.

  5. #5
    Użytkownik Świeżak Avatar Kot Filemon
    Dołączył
    03 2019
    Mieszka w
    Kraków / Dębica
    Auto
    166 3.2 V6, Giulietta QV 1.75 TBi
    Postów
    24

    Domyślnie

    Ja też kupiłem praktycznie na wariata. O ile w przypadku Audi czy BMW historie pojazdów są dobrze dokumentowane to w przypadku historii pojazdów Alfa Romeo po numerze VIN praktycznie nic nie da się ustalić. Pisałem do ASO, ale w odpowiedzi dostałem "brak historii pojazdu". Więc twoja jedyna podstawa do kupna to tak naprawdę porządne oględziny, najlepiej z mechanikiem, który się na tym zna/specjalizuje w Alfach i będzie wiedział na co w tym modelu zwrócić szczególną uwagę. Jeżeli widziałeś to auto gdzieś wcześniej, ktoś inny je sprzedawał itp. to zawsze można spróbować złapać poprzednich właścicieli w celu zaczerpnięcia informacji. Jeżeli pojazd jest kompletnie nie znany to nie zostanie nic jak dokładnie obejrzeć i zdecydować. Może też nie warto zawsze szukać dziury w całym i jak po dokładnym obejrzeniu i przetestowaniu pojazdu będzie ok to bierz :p. GTA piechotą nie chodzi - może warto

  6. #6
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2015
    Auto
    156 Crosswagon Q4 1.9 JTD
    Postów
    66

    Domyślnie

    Czołem! Pozwolę sobie się wpiąć do tematu GTA. Od jakiegoś czasu obserwuje takie nieszczęście w Berlinie:

    https://www.autoscout24.de/angebote/...dcd?cldtidx=13

    Jego cena systematycznie spada. Jak sądzicie, ile to truchło jest warte, tak patrząc po zdjęciach? Widzę, że blacha wymaga poprawek i sporo detali jest do zrobienia, ale jakby wywalić wieśniackie nagłośnienie i sprzedać (w celu dofinansowania remontów), to może dałoby się jeszcze te GTA uratować?

  7. #7
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar stahura
    Dołączył
    10 2016
    Auto
    156 GTA
    Postów
    8

    Domyślnie

    Co do inwestycji w przywracanie świetności 156 GTA, ogląd na taką sytuację znajdziesz w temacie Kolegi squadracorse Nowe życie 156 GTA. Sama mechanika wciągnęła 13 tysięcy złotych, a to pewnie jeszcze nie koniec

    Za GTA z linku, na podstawie ogłoszenia, nie dał bym więcej niż 10000 zł. Wygląda jakby każdy kolejny właściciel dokładał od siebie paździerzową cegiełkę do auta, zamiast o nie zadbać.

  8. #8
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    06 2019
    Auto
    brak
    Postów
    1

    Domyślnie

    Cena spadła do 18 900, pan sprzedawca naprawdę się chce pozbyć na to wygląda ciekawy jestem co jej dolega, ale do Lublina daleko niestety.

  9. #9
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar alfist
    Dołączył
    09 2016
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulia Q , GT3.2 Q2
    Postów
    960

    Domyślnie

    Te bardziej zadbane kosztują tak:
    http://www.la-scuderia.nl/lsstart/sh...w5YOU2cxen_Cq8

  10. #10
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2015
    Auto
    156 Crosswagon Q4 1.9 JTD
    Postów
    66

    Domyślnie

    Cytat Napisał alfist Zobacz post
    no, ta to jest nie tylko zadbana ale ewidentnie odrestaurowana pod sprzedaż (zwłaszcza pod maską, nowy zbiorniczek wyrównawczy, nowe węże, odmalowane pokrywy zaworów, nawet gumki na baranie nowe...)
    a przy holenderskich cenach robocizny to pewnie było z 50% ceny...

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory