Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Kupno Alfy GT 1.9

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    07 2019
    Auto
    Alfa GT
    Postów
    13

    Domyślnie Kupno Alfy GT 1.9

    Witam,

    Jak w temacie przymierzam się do zakupu Alfy GT w dieslu. Będzie to moja pierwsza Alfa, która chodzi za mną już parę lat, wcześniej wybrałem Celice, ale tym razem nie ma żadnych kompromisów i to Alfa GT musi być następna.
    Przeglądając forum widzialem, że niektórzy mają ogromną wiedzę w temacie i jeśli, ktoś byłby skłonny pomoc we wstępnej selekcji OtoMoto będę bardzo wdzięczny.
    Budżet mam ok 15 tysięcy, celuje w coś młodszego niż 2005 rok, najlepiej od 2007. W planie mam jeszcze obowiązkowe dodanie około 30 koni do fabrycznych 150.
    Dwa pytania do doświadczonych użytkowników:
    1. Lepiej kupić Alfę w granicach budżetu doinwestowana czy do 10 tysięcy a resztę samemu doinwestować?
    2. Planuje skorzystać z usług firmy sprawdzającej samochód przed zakupem, możecie polecić kogoś do Alf, macie jakieś opinie o takich firmach?
    Chciałbym wrzucić linki do paru ciekawych ofert, ale aktualnie nie mogę bo nie mam dziesięciu postów a też z drugiej strony jest 31 GT w dieslu na OtoMoto i z około 15 nie umiem czegoś wybrac, będę to aktualizowac mam nadzieje.

    Za każdą pomoc i opinie z góry bardzo dziekuje!
    Ostatnio edytowane przez Ddkrkt ; 08-07-2019 o 23:17 Powód: Błąd językowy

  2. #2
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    07 2019
    Auto
    Alfa GT
    Postów
    13

    Domyślnie

    W komisie SuperAlfa pojawiła się GT 1.9, zastanawiam się nad tym, żeby jechać do Częstochowy ją obejrzeć. Nie mogę niestety dodać jeszcze do niej linka, ale na pewno każdy łatwo będzie mógł ją zlokalizować w razie chęci (19990 cena). Może jakieś czujne oko wypatrzy coś nie tak w tej Alfie co oszczędzi trochę drogi ewentualnie

  3. #3
    Użytkownik Świeżak Avatar _M_
    Dołączył
    10 2012
    Mieszka w
    Oława
    Auto
    Jest: MEGANE RS 3 // Były: Alfa Brera 2.4+ , GT 1.9+
    Postów
    95

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ddkrkt Zobacz post
    W komisie SuperAlfa pojawiła się GT 1.9, zastanawiam się nad tym, żeby jechać do Częstochowy ją obejrzeć. Nie mogę niestety dodać jeszcze do niej linka, ale na pewno każdy łatwo będzie mógł ją zlokalizować w razie chęci (19990 cena). Może jakieś czujne oko wypatrzy coś nie tak w tej Alfie co oszczędzi trochę drogi ewentualnie
    Na zdjęciach bardzo ładna, ale obejrzyj całe auto centymetr po centymetrze...... Sprzedający ma różne opinie. Plusem jest to, że od lat handluje głownie Alfami/ Fiatami więc na pewno wiedzę ma i osobiście wolałbym kupić auto u niego niż u nieznanego handlarza, który handuluje wszystkim. Kiedyś usłyszałem, że głównie sprowadza auta z uszkodzeniami mechanicznymi - możliwe, że czesto to błachostka, którą on potrafi szybko zdiagnozować i naprawic i dzięki temu zarabia ...

    Z tego co pamiętam w Częstochowie jest ASO Fiat/ Alfa , może tez jest jakis inny polecany serwis do którego warto auto zabrać.....

  4. #4
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    07 2019
    Auto
    Alfa GT
    Postów
    13

    Domyślnie

    Opinie są od ludzi a oni jak wiemy są różni, na pewno przed ASO obejrzy ją fachowiec czy jest tam sens jechać bo cena jest spora i tutaj już wymagał bym lakieru w lepszym stanie niż w Alfach, które oglądałem w okolicach 15k. Jeśli do weekendu nie zniknie to pojadę obejrzeć i podzielę się tu uwagami i o Alfie i o SA.

  5. #5
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    ChanceToHova
    Auto
    już tylko 166
    Postów
    203

    Domyślnie

    Witam, Alfka kupiona w końcu z Częstochowy? Jeśli coś to mieszkam w Częstochowie i mógłbym coś pomóc jeśli będzie taka potrzeba.

  6. #6
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    07 2019
    Auto
    Alfa GT
    Postów
    13

    Domyślnie

    Cześć, niestety nie byłem jeszcze jej oglądać. Wyskoczyło mi parę spraw w weekend no i muszę to przełożyć na tą sobotę mam nadzieję jeśli masz chęć rzucić na nią okiem i jakoś ocenić wstępnie to będę wdzięczny bo mam prawie 100 km do Częstochowy a ta wygląda najlepiej ze wszystkich ogłoszeń moim zdaniem i ciekawi mnie co tam w niej siedzi

  7. #7
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    07 2019
    Auto
    Alfa GT
    Postów
    13

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20190808_193532.jpg
Wyświetleń:	1
Rozmiar:	142.4 KB
ID:	261031
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20190808_193619.jpg
Wyświetleń:	1
Rozmiar:	175.1 KB
ID:	261032
    Alfa z Częstochowy sprzedała się zanim zdążyłem się wybrać ją obejrzeć. Widać tak miało być bo zrządzenie losu doprowadziło mnie do tej Alfy i postanowiłem przygarnąć ją do siebie. Oby dobrze służyła. Dzięki za pomoc i wiadomości dla wszystkich. 2 zdjęcia na szybko jak dojechała

  8. #8
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    ChanceToHova
    Auto
    już tylko 166
    Postów
    203

    Domyślnie

    To powodzonka życzę w użytkowaniu.

Podobne wątki

  1. Kupno Alfy 159
    Utworzone przez rydzyk92 w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 08-07-2017, 14:49
  2. Kupno alfy 166
    Utworzone przez Szalony w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 09-04-2016, 21:25
  3. Kupno alfy GT
    Utworzone przez dawidek2x w dziale Kujawsko-pomorskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 28-09-2015, 14:26
  4. Kupno alfy 156
    Utworzone przez kozak677 w dziale 156
    Odpowiedzi: 37
    Ostatni post / autor: 24-02-2012, 12:19

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory