Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Alfa Romeo GT 1.9

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    08 2019
    Auto
    Fiat Stilo 2.4
    Postów
    1

    Domyślnie Alfa Romeo GT 1.9

    Hej!

    Powoli rozglądam się za GT z silnikiem diesla 1.9. Pierwsze pytanie o poniższe ogłoszenie z allegro. Generalnie wygląda ładne, pani przez telefon informuje o dość szerokim serwisie, niestety na większość nie ma żadnego potwierdzenia, bo "tak było taniej"... czyli trzeba podchodzić z ogromnym dystansem do takich deklaracji Poza tym - czy tylko ja mam wrażenie, że lewa lampa jest jakaś bardziej sfatygowana? Co myślicie o tym egzemplarzu?

    /nie mogę dodać linka - numer ogłoszenia z allegro: 8366050026


    Chciałbym kupić wersję z Q2, ale z tego co zauważyłem problem pojawił by się w momencie ewentualnych napraw, części praktycznie niedostępne, a na pewno w sporych kosztach... Jest sens się w to pakować? Można założyć, że jak długo to pośmiga bez koniecznych ingerencji?

    I generalnie - jak z dostępnością część w tym modelu? Obecnie użytkuję Stilo z selespeedem, do którego ostatnimi czasy Fiat zaprzestał produkcji części... Zdecydowanie chciałbym uniknąć takich sytuacji w kolejnym samochodzie

    Z góry dzięki za pomoc.

  2. #2
    Użytkownik Znawca Avatar opozycjonista
    Dołączył
    12 2015
    Auto
    Kotek XE
    Postów
    1,169

    Domyślnie

    w razie czego zacznij od poprawnego zawieszenia wydechu w tej białej GT, tłumik końcowy wisi dobre kilka cm za nisko
    ...

Podobne wątki

  1. [Zapowiedź] 30-lecie Alfa Romeo 164 w Museo Storico Alfa Romeo w Arese, 24.06.2017
    Utworzone przez AlfaWhiz w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 08-06-2017, 14:12

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory