Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Gt 2.0 jts

  1. #1
    Użytkownik Świeżak Avatar Hed
    Dołączył
    10 2013
    Mieszka w
    Tychy
    Auto
    >159 SW 1.9JTDm 136KM >Mito 1.4TB 155KM
    Postów
    29

    Domyślnie Gt 2.0 jts

    Cześć, Mam już AR159 1.9jtdm i powiedzmy, że robi ona za "rodzinny' samochód ;p
    Teraz przyszedł czas na coś dla mnie i wybór padł na GT 2.0 JTS. wiem, wiem 3.2 jest lepsze, jednak sama cena jak i późniejsze utrzymanie jest dla mnie na tą chwilę za drogie...
    Jeśli mogę prosić o jakieś wskazówki na co zwrócić uwagę przy oględzinach potencjalnej nabywczyni ? niestety z silnikami benzynowymi szczerze mówiąc nie miałem nigdy do czynienia zawsze u mnie były diesle xD
    Tu mi wpadła taka jedna w oko tylko nie wiem czy to nie przez te dobrej jakości zdjecia czy może cena atrakcyjna ? Co myślicie ? oglądał ja może ktoś ? https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-r...tml#5c3d3173a0

  2. #2
    Użytkownik Znawca Avatar opozycjonista
    Dołączył
    12 2015
    Auto
    Kotek XE
    Postów
    1,169

    Domyślnie

    jakość ogłoszeń w tym kraju jest zatrważająca - dlaczego robi je aż tylu idiotów?
    "o mocy 166km"
    "w pakiecie wyposażenia BERTONE"
    "Elektrochromatyczne lusterka boczne" - nie ma...
    "Elektrochromatyczne lusterko wsteczne" - nie ma...
    "Asferyczne szyby" -
    "Relingi dachowe"-
    " Liczba miejsc 4" - środkowy zagłówek z tyłu pewnie wymontują przed sprzedażą
    "Przyciemniane szyby" - ziew...

    jedyne o czym warto wspomnieć to sporadycznie spotykana deska rozdzielcza fabrycznie obszyta skórą, bardzo drogi dodatek w czasach kiedy auto było w salonach
    ...

  3. #3
    Użytkownik Znawca Avatar Mongoose
    Dołączył
    04 2013
    Auto
    156 Sportwagon 2.0 JTS
    Postów
    1,326

    Domyślnie

    Jeżeli chcesz kupić JTS w okolicy to mogę Ci pomóc, mieszkamy obok Znam ten silnik z każdej śrubki Swojego czasu jak szukałem swojej 156, to wyglądała na zdjęcia jak ta GT, dałem ją tu na forum to posty "o kurde taka ładna alfa, i nikt jej tyle czasu nie kupuje ?" Zajechałem z Żor do Wrocławia, odpalam a tam KLE KLE KLE Gość mówi, że szklanka się zawiesiła, albo wariator do wymiany Dobrze wiedział co tam siedzi, ja też... W efekcie tak typa drążyłem, że kupiłem to auto po cenie samej budy, a silnik przełożyłem

  4. #4
    Użytkownik Świeżak Avatar Hed
    Dołączył
    10 2013
    Mieszka w
    Tychy
    Auto
    >159 SW 1.9JTDm 136KM >Mito 1.4TB 155KM
    Postów
    29

    Domyślnie

    Mongoose jeśli to nie problem dla Ciebie to oczywiście prosił bym o Twoją pomoc jeśli coś się pojawi ciekawego w okolicy będę się do Ciebie uśmiechał:p oczywiście jakoś się dogadamy bo wiadomo że czas i wiedza nie są za darmo

  5. #5
    Użytkownik Znawca Avatar Mongoose
    Dołączył
    04 2013
    Auto
    156 Sportwagon 2.0 JTS
    Postów
    1,326

    Domyślnie

    Pisz PW jak coś

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory