Witam Wszystkich!

Pewnie jak każdy tutaj zapadłem na alfową chorobę i nie mogę się uwolnić. Szukam Alfy 159 z silnikiem 1.9JTD, przeczytałem sporo forum i wiem mniej więcej, czego się spodziewać, przydałoby mi się jednak fachowe oko w ocenie pt. "czy warto" zwłaszcza, że z podkarpacia kawałek mam do tych aut. Wytypowałem w tym momencie cztery egzemplarze i zastanawiam się, czy warto dopłacić do młodszego, czy do takiego z mniejszym przebiegiem, czy jeszcze czymś innym się kierować? Szukam fajnej bazy, w którą stopniowo można inwestować, tak żeby posłużyła dobre kilka lat, jak nie nawet jako klasyk za kolejne 15 Dlatego też szukam głównie wersji lepiej wyposażonych, akurat w zestawieniu są same TI. Będę wdzięczny za pomoc,czy wskazówki, czy ewentualnie polecenie innego egzemplarza.

1. otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-159-1-9-150-km-ti-ti-ti-alu-19-klima-niemcy-ID6CI6WW.html mam najbliżej, ale najstarsza i podejrzanie mały przebieg.
2. otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-159-alfa-romeo-159-ti-sw-1-9jtdm-ID6CZyzO.html druga w kolejnośći wiekiem i przebiegiem
3. otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-159-ti-limitowana-1-9jtd-150km-czarna-skora-sufit-alu-19-full-ID6D0qUU.html Chyba wersja przedliftowa,stosunkowo droga, najwyższy przebieg i przed opłatami
4. otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-159-2-0-jtd-16v-165km-skora-szyberdach-alu-19-ti-ti-ti-ID6CY8ci.html Chyba najdziwniejsza wyposażeniowo(szyberdach) i mocowo(165KM?) wersja.

Pozdrawiam
A.