Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Pierwsza Alfa Giulietta w życiu, w dodatku QV

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2023
    Auto
    Giulietta QV '16
    Postów
    11

    Domyślnie Pierwsza Alfa Giulietta w życiu, w dodatku QV

    Witam wszystkich forumowiczów, ja tutaj nowy
    Stoimy z małżonką przed zakupem Julki QV no i mamy na celowniku 2 sztuki, które by pasowały przede wszystkim w nasz budżet:
    otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-giulietta-1750-tbi-quadrifoglio-verde-ID6EFPnE - starsza ale z pięknym lakierem i po małych modach ale pochodzi ze Szwajcarii - manual
    otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-giulietta-salonpl-bixenon-hifi-bose-panorama-tempomat-at-manetki-uconnect-ID6FlgJ0 - nowsza z PL salonu ale od handlarza i raczej stock-owa - automat

    Rzućcie proszę oczami ekspertów na te 2 ogłoszonka i napiszcie co o nich sądzicie. Serce idzie do pierwszego ogłoszenia, rozum do drugiego, a może rzeczywistość jest zupełnie inna i lepiej obydwa odpuścić? Tyle pytań, tak mało odpowiedzi

  2. #2
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2023
    Auto
    Giulietta QV '16
    Postów
    11

    Domyślnie

    No więc mała aktualizacja...
    pierwsze ogłoszenie odrzucone z uwagi na: właściciela, który ma w poważaniu oddzwonienie po tym jak twierdzi, że chwilowo nie może rozmawiać oraz z uwagi na to, że auto ze Szwajcarii, a z tego co się dowiedziałem, z tego kraju raczej nie sprowadza się aut nieuszkodzonych z uwagi na jakieś chore podatki.
    drugie ogłoszenie: udało mi się skontaktować z właścicielem, pogadaliśmy, we wtorek po świętach jedziemy z małżonką na oględziny. Jak warsztat potwierdzi stan auta, który opisuje właściciel, to wracamy do domu z Julką! )
    Trzymajcie kciuki, już nie możemy się doczekać

Podobne wątki

  1. Dzień dobry ..Pierwsza w życiu Alfa
    Utworzone przez dover w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 20-06-2019, 09:35

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory