Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Alfa Romeo Giulia 2.0 GME TURBO BENZYNA 200 AT

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    05 2023
    Auto
    Giulia
    Postów
    7

    Domyślnie Alfa Romeo Giulia 2.0 GME TURBO BENZYNA 200 AT

    Witam,
    przymierzam się od jakiegoś czasu do kupna Giuli.
    Czy jest sens kupować coś w przedziale 85-95k zł czy dostane w tej cenie same "gorsze" egzemplarze? Celuje w coś z 2016-17r do 150k przebiegu, bezwypadkowe.

    Moglibyście rzucić okiem na to ogłoszenie: otomoto.pl/osobowe/oferta/alfa-romeo-giulia-2-0t-rwd-at8-2017r-ID6FyjhV.html
    Wisi już sporo czasu, wg. historiapojazdu.gov auto bezwypadkowe, przebieg też w miarę potwierdzony, do tego z autoryzowanego salonu a nie zwykłego handlarza. Niestety mam troche daleko do Warszawy aby pojechać osobiście to zobaczyć, boje się,że jak pojadę to mimo czerwonych lampek to to kupie Nie wydaje się to podejrzane,że tyle wisi mimo niskiego przebiegu i bezwypadkowości?

  2. #2
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2020
    Auto
    Alfa 159
    Postów
    1,030

    Domyślnie

    Nie kupuj Giulii z roczników 2016-2017. Mają najwięcej usterek. Potem wiele rzeczy poprawiono. Kupując rocznik 2026 i 2017 ryzykujesz wiele kosztownych napraw.

  3. #3
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2021
    Auto
    Była 159-ka jest Formentor VZ
    Postów
    1,221

    Domyślnie

    Cytat Napisał Teddy Bear Zobacz post
    Nie kupuj Giulii z roczników 2016-2017. Mają najwięcej usterek. Potem wiele rzeczy poprawiono. Kupując rocznik 2026 i 2017 ryzykujesz wiele kosztownych napraw.
    Chyba wolałbym bezwypadkową Gulię z początku produkcji, niż naprawioną, młodszą z USA (pewnie cena podobna). Jak jest dokumentacja serwisowa, i znany katalog potencjalnych usterek - łatwo zweryfikować, co zostało w danym egzemplarzu poprawione, a co trzeba wliczyć w eewentualne dodatkowe koszty.

  4. #4
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2020
    Auto
    Alfa 159
    Postów
    1,030

    Domyślnie

    Tak... to jest argument. W ogóle aut z USA bym nie brał. Widziałem kilka ogłoszeń, typu "jak nowa, tylko malowany tylny zderzak", po czym w bazie samochodów kumpel wyszukał to własnie auto sprzed "malowania tylnego zderzaka"... Jak się domyślasz, tył był zgnieciony jak harmonijka niemal...
    Ale.. Gulia od 2018 rocznika jest droższa, jednak klopsy z początków produkcji wtedy poprawiono...
    Pytanie czy lepiej ryzykować naprawy za kilkanaście tysięcy czy dodać z góry te kilkanaście tysięcy do ceny?
    Pytanie, z którym zmierzy się kupujący

  5. #5
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    05 2023
    Auto
    Giulia
    Postów
    7

    Domyślnie

    Dzieki za odpowiedz. W takim razie odpuszczam to.

    A taka: otomoto.pl/osobowe/oferta/alfa-romeo-giulia-alfa-romeo-gulia-2-0-turbo-business-200km-automat-bezwypadkowy-aso-ID6FvVCb.html data pierwszej rejetracji to luty 2018, czyli jest szansa,ze wszystkie bolaczki bedzie miala poprawione?

  6. #6
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    06 2023
    Auto
    Stelvio 2.0 280
    Postów
    2

    Thumbs down Giulia 280KM

    Cześć, ja również szukam Giulii, z tym że 280km w full opcji. Oglądałem wczoraj egzemplarz z USA wystawiony na otomoto za 116k z Warszawy, niby auto liźnięte tylko w tył, na zdjęciach wszystko fajnie, ale ogólnie nie polecam. Zbieżności tam w ogóle nie ma, opony zjechane wszystkie cztery, podsufitka zachlapana, tylna kanapa szyta i wiele więcej baboli. Gdyby ktoś z użytkowników forum miał na sprzedaż, to proszę o kontakt

Podobne wątki

  1. MULTIAIR - alfa giulia ,stelvio 2.0 benzyna - rady , sugestie
    Utworzone przez Karol1 w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 526
    Ostatni post / autor: Dzisiaj, 20:21
  2. Alfa Romeo STELVIO 2.0 GME TURBO BENZYNA 200 AT Q4
    Utworzone przez Zibi33 w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 15-09-2020, 11:29

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory