Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: 166 z ogloszenia

  1. #1
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Peugeot 407SW, EW10A
    Postów
    657

    Domyślnie 166 z ogloszenia

    Witam. Zastanawiam sie nad zakupem alfy 166 i natraiflem na jedno nie glupie ogloszenie. Widzial ktos to auto ? Moze ktos powie mi co z nim jest nie tak?
    http://otomoto.pl/alfa-romeo-166-3-0...C10420546.html
    Przebieg to pierwsza rzecz ktora jest lekko smieszna... Druga rzecz to brak spryskiwaczy na przednie swiatla... Tyle sam wypatrzylem... co jeszcze ?

  2. #2
    Użytkownik Rowerzysta Avatar MaCias
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Centrum
    Auto
    soon alfa 166
    Postów
    87

    Domyślnie

    Przy tym roku , przebieg to bajka wg mnie, Jeżeli napisał że serwisowany w ASO to zadzwoń i spytaj się czy książka prowadzona od początku do końca jeśli tak, to możesz spr VIN zadzwonić do ASO gdzie go serwisował i powiedzą czy taki samochód u nich się pojawił.

  3. #3
    superalfa.pl
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał abezus Zobacz post
    Witam. Zastanawiam sie nad zakupem alfy 166 i natraiflem na jedno nie glupie ogloszenie. Widzial ktos to auto ? Moze ktos powie mi co z nim jest nie tak?
    http://otomoto.pl/alfa-romeo-166-3-0...C10420546.html
    Przebieg to pierwsza rzecz ktora jest lekko smieszna... Druga rzecz to brak spryskiwaczy na przednie swiatla... Tyle sam wypatrzylem... co jeszcze ?
    a od kiedy 166 ma spryski świateł skoro nie ma xenonów?
    kierownica jest nie z tego rocznika

  4. #4
    Alfa166Nero
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał superalfa.pl Zobacz post
    a od kiedy 166 ma spryski świateł skoro nie ma xenonów?
    kierownica jest nie z tego rocznika
    Dlaczego miałaby nie mieć sprysków bez ksenonów (ta akurat nie ma obu tych elementów) ? Odwrotną sytuację rozumiem, czyli oryginalne ksenony bez sprysków - to jest na bank dowód, że zderzak był wymieniany. Oglądałem kilka 166 z tym elementem wyposażenia, ale bez ksenonów i wszystko było jak należy. W cenniku wyposażenia dodatkowego widocznie można było zamówić same spryskiwacze.
    Po czym poznajesz, że kierownica jest nie z tego rocznika ?

    Na zdjęciach wygląda na zadbany egzemplarz, choć przebieg wydaje się faktycznie mało realny. Może to przebieg silnika po wymianie ? Autko jakiś czas już gości na otomoto, podejrzewam, że albo na żywo już nie jest tak wesoło lub cena zniechęca za taki rocznik. Ja jej nie oglądałem ze względu na kolor i brak ksenonów, ale gdyby to nie miało dla mnie znaczenia pewnie miałbym ją w planach do obejrzenia.
    Warto zauważyć, że wg ogłoszenia to krajowa 166 - ciekawe czy faktycznie, jeśli tak to może łatwiej będzie prześledzić jest historię serwisową
    Ostatnio edytowane przez Alfa166Nero ; 29-01-2010 o 00:05

  5. #5
    superalfa.pl
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Scorpion Zobacz post
    Dlaczego miałaby nie mieć sprysków bez ksenonów (ta akurat nie ma obu tych elementów) ? Odwrotną sytuację rozumiem, czyli oryginalne ksenony bez sprysków - to jest na bank dowód, że zderzak był wymieniany. Oglądałem kilka 166 z tym elementem wyposażenia, ale bez ksenonów i wszystko było jak należy. W cenniku wyposażenia dodatkowego widocznie można było zamówić same spryskiwacze.
    Po czym poznajesz, że kierownica jest nie z tego rocznika ?

    Na zdjęciach wygląda na zadbany egzemplarz, choć przebieg wydaje się faktycznie mało realny. Może to przebieg silnika po wymianie ? Autko jakiś czas już gości na otomoto, podejrzewam, że albo na żywo już nie jest tak wesoło lub cena zniechęca za taki rocznik. Ja jej nie oglądałem ze względu na kolor i brak ksenonów, ale gdyby to nie miało dla mnie znaczenia pewnie miałbym ją w planach do obejrzenia.
    Warto zauważyć, że wg ogłoszenia to krajowa 166 - ciekawe czy faktycznie, jeśli tak to może łatwiej będzie prześledzić jest historię serwisową
    8 lat doświadczenia

  6. #6
    Alfa166Nero
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał superalfa.pl Zobacz post
    8 lat doświadczenia
    A bardziej konkretnie ? Serio nie widzę różnicy w wyglądzie kierownicy między rocznikami, no chyba że po FL. Wiem tylko, że różniły się skórą: perforowaną lub nie - w JTD mam gładką, w V6 dziurkowaną. Tyle, że to chyba nie zależy od rocznika ?
    Mam waszą stronę w ulubionych bo uważam, że jesteście dobrzy w tym co robicie, oczekiwałem więc bardziej fachowej odpowiedzi, każdemu taka wiedza się przyda podczas oglądania upatrzonych egzemplarzy.
    Ostatnio edytowane przez Alfa166Nero ; 29-01-2010 o 23:54

  7. #7
    Użytkownik Alfista Avatar tomaz
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    166 3.0V6 Sportronic | szybkie daily
    Postów
    4,454

    Domyślnie

    no właśnie... intryguje mnie ta kierownica, bo mam dokładnie taką samą w V6 z '99 rocznika...

    swoją drogą patrząc na znaczek na masce, mógłbym uwierzyć w ten przebieg - niestety taki znaczek można sobie podmienić

    pozdrawiam,
    ~tomaz
    166 2.5V6 CF2 Sportronic była | 166 3.0V6 CF3 Sportronic @ 241KM / 291Nm jest
    Moja 166 Grigio Chiaro: http://www.forum.alfaholicy.org/nasz...ml#post1222435
    Więcej Alfy: https://www.youtube.com/channel/UCA7...kh5YZ4Hy4vTsew
    Szybkie daily: https://www.forum.alfaholicy.org/prz..._s5_tomaz.html


  8. #8
    Alfa166Nero
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomaz Zobacz post
    no właśnie... intryguje mnie ta kierownica, bo mam dokładnie taką samą w V6 z '99 rocznika...

    swoją drogą patrząc na znaczek na masce, mógłbym uwierzyć w ten przebieg - niestety taki znaczek można sobie podmienić

    pozdrawiam,
    ~tomaz
    Moja kierownica w V6 rocznik 2000 też wg mnie tak wygląda jak ta z ogłoszenia. Znaczki każdy z nas powinien sobie powymieniać, bo wstyd z takimi wyblakłymi jeździć Sam to zrobiłem w JTD, mam też nowy komplecik do założenia w V6

  9. #9
    Zenith
    Gość

    Domyślnie

    z tą kierownicą to już sam nie wiem jak to jest, na bank była taka opcją po roku 2000, ale czy wcześniej? nie wiem. Bo roku 2001 na bank jeszcze szły takie kierownce nie perforowane tylko z gładką skórą całościowe bez tego dolnego przetłoczenia.

    ktoś ma konkretne dane kiedy dokładnie to weszlo?

  10. #10
    Alfa166Nero
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zenith Zobacz post
    z tą kierownicą to już sam nie wiem jak to jest, na bank była taka opcją po roku 2000, ale czy wcześniej? nie wiem. Bo roku 2001 na bank jeszcze szły takie kierownce nie perforowane tylko z gładką skórą całościowe bez tego dolnego przetłoczenia.

    ktoś ma konkretne dane kiedy dokładnie to weszlo?
    Moja JTD z 2001 ma gładką. Wg mnie zależało to od wersji wyposażenia z tą różnicą, że np wszystkie V6 3.0, które oglądałem w rocznikach 1998 -2003 miały perforowane, natomiast np JTD rożnie. Nie wiem jak 2.0 i 2.5 bo żadnej nie oglądałem.

Podobne wątki

  1. Ciekawe ogloszenia
    Utworzone przez Tuti w dziale Transaxle
    Odpowiedzi: 2871
    Ostatni post / autor: 14-10-2021, 10:18
  2. [166] opinie na temat ogloszenia
    Utworzone przez jac_eek w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 20-04-2009, 19:36
  3. Ciekawe ogloszenia
    Utworzone przez Tuti w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 15-04-2007, 08:49

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory