Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Warta zainteresowania? :)

  1. #1
    Davidoff
    Gość

    Domyślnie Warta zainteresowania? :)

    Witam. Od pewnego czasu szukam dla siebie Alfy 156 z dieslem, najlepiej gdyby to była 2,4 JTD. Ostatnio wpadła mi w oko sztuka z Wielkopolski. Po korespondencji wiem, że miała malowane zderzaki (podobno sprawa kosmetyczna - obtarcia). Natomiast jak Wy zapatrujecie się na tą Alfę? Widział ją ktoś może na żywo? Warta uwagi i kilometrów? Wiem, że akcyza na ten silnik to około 2500, ale jeśli jest warta ceny to może warto zapłacić. Pozdrawiam i dziękuję za wszelkie sugestie

    http://moto.allegro.pl/item954507200...on_17cali.html

  2. #2
    dududs
    Gość

    Domyślnie

    Ja bym się doczepił do przebiegu, wierzysz w to, że 10 letnie auto ma najechane tylko 130kkm w dodatku diesel, ja nie sądzę tyle z mojej strony.

  3. #3
    Użytkownik Rowerzysta Avatar piotrekzaz
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    Włoszczowa
    Auto
    Ford Mondeo mk4 2009r. 2.0 TDCI
    Postów
    75

    Domyślnie

    Witam!

    Zgodzę się z przed mówca, to auto za taką cenę na pewno nie ma takiego przebiegu i na dodatek sprowadzony z zagranicy, ja kupując auto w dieslu oglądałem egzemplarz który licznikowo miał 170 tys km a po sprawdzeniu okazało się ze ma 380 tys km. auto było z 2001r i było to rok temu, a ceniła się na 17,5 tys zł + opląty.

    Alfa z linku wygląda ładnie, fajne felgi, niezły lakier.
    to tyle ode mnie, życzę powodzenia
    Pozdrawiam!
    Obecnie Ford Mondeo mk4 2009r. 2.0 TDCI
    Kiedyś AR 156 SW 1.9 JTD
    Kiedyś AR 156 SW 2.4 JTD
    Kiedyś AR 156 1.6 TS
    Kiedyś AR 145 1.6 Bx

  4. #4
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar KKrzysztof
    Dołączył
    05 2007
    Mieszka w
    Starogard Gdański
    Auto
    Mercedes CLK W208
    Postów
    333

    Domyślnie

    dokładnie w dieslu taki przebieg z zagranicy to raczej nie możliwy, ludzie z super alfa czasami tu piszą że za granicami nie mozna kupić w takich cenach,
    Wnerwia mnie strasznie jak ktoś pisze rok produkcji 2001 a potem w opisie wstawia że jednak 2000 niby rok różnicy ale po co kłamać na starcie,
    Masz 11 600 + 2500 opłaty + pakiet startowy minimum 2000 i robi się 16100 o ile zmiescisz się w pakiecie startowym jak napisałem 2000 bo jak dojda opony, akumulator, czy coś więcej w zawieszeniu itp, to możesz się rozczarować, przejedź się do serwisu i niech Ci tą alfę sprawdzą,
    Ja co to polecam tez moje ogłoszenie wprawdzie cena wyższa ale skóry i moja alfa młodsza bo z 2001 grudzień i pierwsza rej 2002, stan idealny nie wymaga absolutnie wkładu http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10063311
    u mnie wiele kontrowersji budzi lakierowanie auta, jak co to dokumentacja zdjęciowa od 2006r dostępna lakierował ją poprzedni własciciel też z klubu alfy
    zapraszam na nasz kanał o samochodach
    https://www.youtube.com/channel/UCNv...J62Gm0itanaAsg

  5. #5
    Użytkownik Embrion Avatar kromcio
    Dołączył
    02 2010
    Mieszka w
    Świętochłowice
    Auto
    Alfa 156 ts 1.8 2004r.Alfa Mito 1.4 95km.Alfa 159 2.0 JTDm
    Postów
    17

    Thumbs up

    Ciekawe co na to komp OKAZJA

  6. #6
    Użytkownik Romeo Avatar cuoreventi
    Dołączył
    01 2010
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    Alfa 156 2.0 JTS 16v
    Postów
    4,198

    Domyślnie

    Cytat Napisał piotrekzaz Zobacz post
    Alfa z linku wygląda ładnie, fajne felgi, niezły lakier.
    to tyle ode mnie, życzę powodzenia
    Pozdrawiam!

    Przebieg swoją drogą. Ale czy nie wydaje się wam że ta Alfa otrzymała całkiem nowy lakier na całej karoserii?
    Listwy w zderzaku powinny być czarne a są lakierowane. To samo lusterka i ich podstawy (nigdy nie były lakierowane)
    Poza tym nie jest to ani kolor Czerwony Rosso Alfa ani Bordowy Rosso Giulia

  7. #7
    Davidoff
    Gość

    Domyślnie

    Dziękuję za zainteresowanie i uwagi. Faktycznie, co do ksiązki serwisowej - brak, rozrząd nie wiadomo, kiedy był wymieniany ale, cytuję: "na oko wygląda dobrze" Co do koloru samochodu, lusterek oraz listewek na zderzakach - szczególne podziękowania, gdyż zupełnie nie mam pojęcia co i jak było lakierowane w poszczególnych rocznikach. Pozdrawiam chłopaki

    PS. Zapomniałbym - poprosiłem o foto kierownicy, drewno ok, ale łączenia drewna z tworzywem wyglądają jak pogryzione. Pedały starte niemiłosiernie. Na kanapie z tyłu ogólnie syf i brudno, a z silnika prawie jeść można - wydaje mi się że był myty. Brak jakichkolwiek opłat - mogą być trudności w przetestowaniu auta w normalnych warunkach drogowych. Do większego miasta, a co za tym idzie, ASO lub serwisu też dość daleko.

    Czyli dla chętnych i napalonych tak jak początkowo ja - szkoda czasu i kilometrów.
    Jeszcze raz dziękuję
    Ostatnio edytowane przez Davidoff ; 10-03-2010 o 23:03

  8. #8
    Użytkownik Romeo Avatar cuoreventi
    Dołączył
    01 2010
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    Alfa 156 2.0 JTS 16v
    Postów
    4,198

    Domyślnie

    W ramach uściślenia.
    Opisywana Alfa jest z listopada 2000, a więc wtedy jeszcze nie było listew w zderzaku w kolorze nadwozia. Te pojawiły się zdaje z okazji liftingu wnętrza w 2002 roku. Podobnie lusterka. Do 2002 roku były czarne gdyż podobno Walter da Silva uważał je za ciało obce na karoserii auta które broń Boże nie należy podkreślać. Po 2002 roku otrzymywały już lakier. M.in. moje są już lakierowane. Podstawy lusterek natomiast nigdy nie występowały w kolorze nadwozia aż do zakończenia produkcji czyli 2006 roku.

Podobne wątki

  1. 159 Która jest warta zainteresowania?
    Utworzone przez xluki w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 01-04-2015, 11:26
  2. Alfa Romeo 156 1.9 TI - Warta zainteresowania??
    Utworzone przez 6Pablo9 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 24-10-2012, 17:45
  3. Co powiecie na temat tej 156????Warta zainteresowania??
    Utworzone przez Buli22 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 27-06-2012, 21:03
  4. Alfa 156 2005r Czy warta zainteresowania ?
    Utworzone przez czeslaw555 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 02-06-2011, 10:24
  5. Ile moze byc warta.......AR 156
    Utworzone przez yello w dziale 156
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 13-01-2009, 20:25

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory