Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Temat: 159 z Żyrakowa

  1. #11
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    07 2009
    Mieszka w
    Dębica
    Auto
    AR 156 1,8 TS 2001; Croma 1,9 16V 2005
    Postów
    1,295

    Domyślnie

    kolego ktos wystwia auto i nie wie jaki ma silnik? prosze Cie. w dodatku handlarz. nie widzialem auta na oczy, ale ja zalecilbym Ci daleko posunieta ostroznosc.
    Z powodów osobistych i światopoglądowych odmawiam składania zeznań.

    PILKA NOZNA DLA KIBOLI !!!

  2. #12
    Użytkownik Pirat drogowy
    Dołączył
    08 2010
    Mieszka w
    ZAMOŚĆ
    Auto
    VOLVO V60 D3 + MERCEDES 190E 2.6
    Postów
    225

    Domyślnie

    Cytat Napisał qrczak Zobacz post
    Faktycznie, jest nie aktywne ale będzie wznowione, po prostu się skończyło..

    W między czasie znalazłem jeszcze to http://otomoto.pl/alfa-romeo-159-pol...C18612737.html, kierownica chyba jest obszyta na nowo, bo oglądałem już kilka używek i wszystkie generalnie wskazują na to że ten element zużywa się mocno.
    Miałem dwie z przebiegiem ponad 170.000 i kierownice wyglądały jak nowe ale ja daleki jestem od oceniania przebiegu samochodu po stanie kierownicy jak i całego wnętrza bo to zależy od wielu czynników.

    Ta czarna w benzynie była sprzedawana jeszcze nie dawno z uszkodzonym komputerem silnika i nie była nawet na chodzie chyba.
    Były:

    159 1.9 JTDM 2006
    156 2.4JTD 2002

  3. #13
    Użytkownik Fachowiec Avatar Tomek_KRK
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    AR 159
    Postów
    2,706

    Domyślnie

    Cytat Napisał qrczak Zobacz post
    a konkretniej... bo nie bardzo rozumiem, nie patrze na opisy bezwypadkowych bo po prostu takich nie ma, budżet mam ograniczony i tak muszę wesprzeć się niewielkim kredytem, więc patrze na to co jest w zasięgu. Możesz napisać co z tą drugą jest nie tak...
    Są bezwypadkowe. Spokojnie. Za 35 tysięcy kupisz bezwypadkową 159 Progression 1.9 JTD 120 KM. 150-konną za 1500-2000 więcej. Skoro oglądasz samochody po 33000, to warto dorzucić te 2000 i spać spokojnie, a nie zastanawiać się podczas każdej jazdy autem, czy przypadkiem jakiś spaw nie pęknie, szpachla nie odpadnie, albo auto nie złoży się w harmonijkę przy lekkiej stłuczce...
    Natomiast zapomnij o 156 150 KM ze skórą w cenie 33 tysiące, która nie będzie miała nawinięte 250 tysięcy km, albo nie będzie po poważniejszym wypadku. Bo zakup 159 to jedno, a późniejsze koszty doprowadzania tego auta do kultury - to drugie. I te koszty mogą Cię zjeść z butami.

    ---------- Post added at 12:20 ---------- Previous post was at 12:00 ----------

    Cytat Napisał A.Krystian Zobacz post
    Miałem dwie z przebiegiem ponad 170.000 i kierownice wyglądały jak nowe ale ja daleki jestem od oceniania przebiegu samochodu po stanie kierownicy jak i całego wnętrza bo to zależy od wielu czynników.
    A ja po obejrzeniu dziesiątek 159-ek nie wierzę w wytarcie kierownicy w takim miejscu po 40 tysiącach km. Nie ma takiej opcji. Skoro po 150 tysiącach kierownica potrafi wyglądać tak, że nie ma na niej ŻADNYCH śladów zużywania się skóry, to jakim cudem komuś udało się zamęczyć ją przy przebiegu na poziomie 1/4 tego? Tygrys bengalski był kierowcą?
    WWW.AUTKA.PL - kompleksowa obsługa samochodów

  4. #14
    qrczak
    Gość

    Domyślnie

    Ta czarna w benzynie zgadza się była sprzedawana wcześniej, dotarłem do człowieka który oglądał ten samochód konkretnie i jest najprawdopodobniej po powodzi, tak więc chyba że się komuś na części przyda...

    Tomku_KRK nie szukam koniecznie ze skórą, ale zależy mi na dobrym stanie i raczej skłaniam się nad 150 KM silnikiem, w związku że i tak muszę wesprzeć się kredytem do 2 tyś więcej nie będzie chyba robić różnicy, tą kombi rozumiem że też odradzasz, ogłoszenie już jest z powrotem aktywne

    http://otomoto.pl/alfa-romeo-159-C18321569.html

    Dzwoniłem do gościa z komisu, samochód jak wspominałem w/g niego miał uszkodzenie z przodu, nie wie jakie bo to samochód klienta, widać że malowana była maska, zderzak i nadkole, z tego co mówi pod spodem nie ma śladów żeby była to jakaś masakra, wygląda na to że uszkodzenie poszło po poszyciu. Po południu ma mi podesłać VIN więc może się uda sprawdzić kiedy ostatnio samochód był w ASO i z jakim przebiegiem

    ... Szukam dalej..

    Jak znacie coś co można polecić to będę wdzięczny za podesłanie linka.
    Dziękuję
    Ostatnio edytowane przez qrczak ; 15-06-2011 o 12:12

  5. #15
    Użytkownik Pirat drogowy
    Dołączył
    08 2010
    Mieszka w
    ZAMOŚĆ
    Auto
    VOLVO V60 D3 + MERCEDES 190E 2.6
    Postów
    225

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomek_KRK Zobacz post
    Są bezwypadkowe. Spokojnie. Za 35 tysięcy kupisz bezwypadkową 159 Progression 1.9 JTD 120 KM.
    Z ubogim wyposażeniem 159 bardzo trudno sprzedać. Golasa można kupić spokojnie za ok 30 tys a nawet taniej. Przykład:http://otomoto.pl/alfa-romeo-159-kli...C17189561.html

    Nie jeździłem/słuchałem ale widziałem z bliska i wygląda przyzwoicie oraz przyjechała w takim stanie blacharsko-lakierniczym z Belgii. Pierwsza cena to było 32.900 ale chętnych nie ma.
    Były:

    159 1.9 JTDM 2006
    156 2.4JTD 2002

  6. #16
    Użytkownik Fachowiec Avatar Tomek_KRK
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    AR 159
    Postów
    2,706

    Domyślnie

    Cytat Napisał qrczak Zobacz post
    Faktycznie, jest nie aktywne ale będzie wznowione, po prostu się skończyło..

    W między czasie znalazłem jeszcze to http://otomoto.pl/alfa-romeo-159-pol...C18612737.html, kierownica chyba jest obszyta na nowo, bo oglądałem już kilka używek i wszystkie generalnie wskazują na to że ten element zużywa się mocno.
    Auto sprzedał salon we Włoszech. Sprzedający wpisał Niemcy. NA pewno przez pierwsze 2 lata jeździła na rynku włoskim.
    WWW.AUTKA.PL - kompleksowa obsługa samochodów

  7. #17
    qrczak
    Gość

    Domyślnie

    Poszukiwanie zakończone, bella zaklepana. Autko miało malowane trzy elementy, maska, zderzak, błotnik. Reszta pod miernikiem nie wykazała jakichkolwiek śladów. Pod względem mechanicznym bez zarzutu. Historia zbierana przez poprzedniego właściciela budzi szacunek, nie wiem czy chciało by mi się zbierać faktury nawet na opony i akumulator. Przebieg raczej autentyk, ostatni wpis wraz fv z ASO w Niemczech przy 148 tyś w październiku zeszłego roku i wymienione sprzęgło, kompletny rozrząd z pompą wody, oleje, płyny itd. Ślicznie utrzymana w środku brakuje tylko kilku zaślepek przy klamkach, ale we wszystkich które oglądałem też były takie braki (żeby tylko takie ). Ogłoszenie pewnie będzie niedługo ściągniete ale co tam http://otomoto.pl/alfa-romeo-159-jtd...C19437281.html . Jutro ją przytaszczę i coby się pochwalić wrzucę foty w odpowiedni dział. Dziękuję wszystkim za pomoc w ocenie...

  8. #18
    Użytkownik Romeo Avatar Barus91
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Ząbkowice Śląskie / Wrocław
    Auto
    BYŁO: 12xAR BĘDZIE: numer 13 :)
    Postów
    1,984

    Domyślnie

    Cytat Napisał 156X Zobacz post
    hmmm bardzo bardzo niska cena i dziwny tył i 1,9 benzyna?? coś nie bardzo jak dla mnie...
    Są w nich JTS-y 1.9 (160-konne bodajże )

    ---------- Post added at 01:11 ---------- Previous post was at 01:06 ----------

    Cytat Napisał A.Krystian Zobacz post
    Miałem dwie z przebiegiem ponad 170.000 i kierownice wyglądały jak nowe ale ja daleki jestem od oceniania przebiegu samochodu po stanie kierownicy jak i całego wnętrza bo to zależy od wielu czynników.

    Ta czarna w benzynie była sprzedawana jeszcze nie dawno z uszkodzonym komputerem silnika i nie była nawet na chodzie chyba.
    Mówisz o tej, która była za 25000 czy nawet trochę taniej ?

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory