Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Alfa Romeo GTV - LIMITOWANA SERIA

  1. #1
    Adikoos
    Gość

    Domyślnie Alfa Romeo GTV - LIMITOWANA SERIA

    Witam,

    Wybieram się po taką alfę:

    http://otomoto.pl/alfa-romeo-gtv-ser...C20989724.html

    Proszę o wartościowe porady, co do tego konkretnego autka i motoru 2.0 Twin Spark.
    Chcę powiedzieć, że szukam bardzo zadbanego auta. Polowałem na Honde Accord Coupe, niestety brak zadabnych egzemplarzy.

  2. #2
    Użytkownik Ogier
    Dołączył
    06 2010
    Mieszka w
    Krosno
    Auto
    156 1.9 JTD 16V
    Postów
    158

    Domyślnie

    T.S. najbardziej problematyczny silnik w alfach... generalnie malo polecany bo zuzycie paliwa niewiele mniejsze niz v-ki a kultura pracy bez porownania... Nie wiem jakie masz fundusze do wydania ale domyslam sie ze skoro accorda szukales to wieksze niz 16 tys zl... Moim zdaniem warto by sie zainteresowac tym autem: http://www.alfateam.pl/samochod/1/280/1/1/ glowe daje ze jest w lepszym stanie niz tamten t.s. no i v6 busso to jest cos

  3. #3
    Adikoos
    Gość

    Domyślnie

    Szukam autka dopieszczonego w okolicy 20 tys zł. Po twojej wypowiedzi potwierdziły się moje obawy, a 3 litrowy motor nie dla mnie

  4. #4
    ViP Romeo Avatar williamdrake
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Erlensee (de)
    Auto
    AR 145 2.0 TS QV, Peugeot 207 1.4 Vti
    Postów
    942

    Domyślnie

    Ja tam bedę bronic TS-a. Nie kombinowany, dobrze traktowany to dobra jednostka.
    Zazwyczaj oczerniaja go tacy którzy nigdy nie mieli z nim do czynienia.
    Tak jak ogólnie jest to z A.R...
    Ik@r 1111
    AR 33 1.7 IE 2000-2008 r.
    AR 145 2.0 16V TS 2008-...


  5. #5
    Użytkownik Romeo Avatar Barus91
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Ząbkowice Śląskie / Wrocław
    Auto
    BYŁO: 12xAR BĘDZIE: numer 13 :)
    Postów
    1,984

    Domyślnie

    Cytat Napisał williamdrake Zobacz post
    Ja tam bedę bronic TS-a. Nie kombinowany, dobrze traktowany to dobra jednostka.
    Zazwyczaj oczerniaja go tacy którzy nigdy nie mieli z nim do czynienia.
    Tak jak ogólnie jest to z A.R...
    Popieram.

  6. #6
    Użytkownik Znawca Avatar marshall
    Dołączył
    03 2009
    Mieszka w
    śląsk kręcę się tu i tam
    Auto
    jakieś alfy
    Postów
    1,055

    Domyślnie

    miałem TS w 147 i w Gtv złego słowa nie mogę powiedzieć należy własnie pamiętać ze polski naród taki jest że jak łożysko w kole wyje to sie go wymienia jak koło odpadnie , i dlatego takie też opinie o ts-ach poprostu jak dbasz tak masz ale i tak 3.0 najlepsze rozwiazanie
    Zaczęło się niewinnie od pięknej 147 po 30sztuce tej marki stwierdzam że virus Alfa działa
    Aktual:
    AR 166FL 3.0 v6
    AR GT
    AR 166FL 2.4jtd 20v
    Zastava 750

  7. #7
    Użytkownik Ogier
    Dołączył
    06 2010
    Mieszka w
    Krosno
    Auto
    156 1.9 JTD 16V
    Postów
    158

    Domyślnie

    Cytat Napisał marshall Zobacz post
    miałem TS w 147 i w Gtv złego słowa nie mogę powiedzieć należy własnie pamiętać ze polski naród taki jest że jak łożysko w kole wyje to sie go wymienia jak koło odpadnie , i dlatego takie też opinie o ts-ach poprostu jak dbasz tak masz ale i tak 3.0 najlepsze rozwiazanie
    Poprawka... Jak dbali poprzedni wlasciciele tak Ty masz Tak naprawde sprawa jest banalna... Najlepiej jakby wypowiedzial sie ktos kto ma GTV T.S i druga osoba ktora ma V6 w kwestii spalania i wyjdzie czarno na bialym ze roznice w spalaniu sa niewielkie a koszta napraw T.Sa znacznie wieksze niz V, natomiast V-ka jest praktycznie bezobslugowym sinikiem... Ja akurat nie jestem osoba bezmyslnie powtarzajaca zdanie innych ludzi... Wystarczy poszperac na forum i widac ze wiekszosc problemow z silnikami to wlasnie problemy z Twin Sparkiem.

  8. #8
    klaudiusz76
    Gość

    Domyślnie

    Ja to mam problemy z innymi rzeczami ale V6 chodzi jak trzeba, 160 000 km przebiegu i nawet grama oleju nie bierze, temperaturę trzyma, w korkach spalanie 14-20 L na 100 km ..... w trasie 9-12 L na 100 km

Podobne wątki

  1. [Sprzedam] Model Alfa Romeo 159 Sportwagon - MINICHAMPS - Wersja Limitowana
    Utworzone przez Marek156/159sw w dziale Pozostałe
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 10-02-2015, 18:08
  2. Limitowana edycja puzzli Alfa Romeo 156
    Utworzone przez Giuli w dziale 156
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 24-06-2012, 17:36

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory