Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 29

Temat: 159 1.9 JTDm Ropczyce - Zna ktoś? Widział ktoś?

  1. #1
    Użytkownik Alfa i Omega
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Wieliczka
    Auto
    156 GTA
    Postów
    315

    Domyślnie 159 1.9 JTDm Ropczyce - Zna ktoś? Widział ktoś?

    Jak w temacie. Nic na forum o nie nie znalazłem

    http://otomoto.pl/alfa-romeo-159-23-vat-C21367978.html

  2. #2
    Użytkownik Fachowiec Avatar Tomek_KRK
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    AR 159
    Postów
    2,706

    Domyślnie

    Już po cenie widać, że to będzie "igła".
    WWW.AUTKA.PL - kompleksowa obsługa samochodów

  3. #3
    Użytkownik Alfa i Omega
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Wieliczka
    Auto
    156 GTA
    Postów
    315

    Domyślnie

    35500 to aż tak mało?

  4. #4
    Użytkownik Świeżak Avatar Falarek
    Dołączył
    08 2011
    Auto
    AR MiTo
    Postów
    223

    Domyślnie

    Zastanów się dlaczego samochód który rynkowo powinien kosztować 45-50 tys tutaj kosztuje śmieszne 29tys. Czyżby handlarz oszalał i sprzedaje "dobre" auto za pół ceny?

    35500 to aż tak mało?
    Nawet z VATem to jest śmieszna cena jak na 159 z 2008 roku
    Ostatnio edytowane przez Falarek ; 02-12-2011 o 20:56

  5. #5
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar daro1906
    Dołączył
    09 2010
    Mieszka w
    Zielona Góra
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDM 16 V Distinctive
    Postów
    650

    Domyślnie

    Znowu cena czyni cuda. Ostatnio czytałem w jednej z gazet motoryzacyjnych, która cytowała słowa handlarza na temat definicji pojazdu bezwypadkowego. Odpowiedź brzmiała : pojazd bezwypadkowy to pojazd, który w momencie sprzedaży nie jest rozbity".

  6. #6
    Użytkownik Alfa i Omega
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Wieliczka
    Auto
    156 GTA
    Postów
    315

    Domyślnie

    Przede wszystkim nie pytam ze względu na niska cene. Jest to chyba jedna z niewielu o której nic jeszcze nie przeczytałem ani nie widziałem osobiście w okolicy i konfiguracji której szukam.

  7. #7
    Użytkownik Fachowiec Avatar szerszeń
    Dołączył
    10 2007
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Astroserati | 407 coupe | Quattroporte
    Postów
    2,613

    Domyślnie

    Nazwisko godne handlarza :-)
    Było: 166 2.4JTD x5, 166 2.0TS x3, 166 3.0 V6 x2, 166 3.0 V6 Sportronic x2, 166 2.5 V6, 156 2.4JTD x3, 156 2.4JTD SW, 156 2.5 V6 x2, 156 1.9JTD, Kappa Coupe 2.0T

  8. #8
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar odrobina156
    Dołączył
    08 2010
    Mieszka w
    Ropczyce
    Auto
    Stelvio Sprint MY 2020 Blue Misano Lancia Ypsilon Platinum 1.3 mje
    Postów
    822

    Domyślnie

    Cytat Napisał dudu$ Zobacz post
    Jak w temacie. Nic na forum o nie nie znalazłem

    http://otomoto.pl/alfa-romeo-159-23-vat-C21367978.html
    Powiem Ci tak ogólnie znam ten komis i trochę właściciela. Na poczatku zanim nie miałem swojej belli to zajezdzałem do niego pytac czy zadnej Alfy nie ściąga, bo zawsze oglądałem jak miał jakieś "makarony" na komisie i były w przyzwoitym stanie. Niestety realia rynkowe szybko weryfikują takie przypadki i chyba zmuszają właściciela do kombinowania już przy autach. Mimo wszystko samochody miał w większości godne uwagi i w przyzwoitych cenach o czym świadczyc może to że jak przyjeżdzały 2 składy ciężarowe aut do tego komisu, to przy bramie stało stado handlarzy, którzy rzucali się na auta bez oglądania, rezerwowali i kupowali hurtem. Póżniej picowali ( kręcenie liczników, pranie wnętrza, mycie silnika itp) i sprzedawali za duzo więcej niz zapłacili. Np. przyjechała kiedyś Lancia Lybra 1.9 jtd ( w średnim stanie jak to auto od przecietnego Włocha) stanąłem patrze, pytam "Cwanka" za ile mi puści - mówi 9500tys. za auto 9 letnie. Mimo wszystko jej nie wziąłem. Parenaście dni póżniej spotkałem auto na innym komisie w okolicy u typowych handlarzy za 14 900zł suszące się na słońcu i z bezczelnie wykręconym licznikiem:/
    Reasumując jak znajde chwilę czasu moge podjechac i obejrzec tą Alfinkę, wtedy mogę coś konkretniej na temat tego egzemplarza powiedziec. NIestety komputera nie podepnę bo nie mam oprogramowania:/

  9. #9
    Użytkownik Alfa i Omega
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Wieliczka
    Auto
    156 GTA
    Postów
    315

    Domyślnie

    Cytat Napisał maciek2306-156 Zobacz post
    Reasumując jak znajde chwilę czasu moge podjechac i obejrzec tą Alfinkę, wtedy mogę coś konkretniej na temat tego egzemplarza powiedziec. NIestety komputera nie podepnę bo nie mam oprogramowania:/
    Byłbym bardzo wdzięczny

  10. #10
    Użytkownik Fachowiec Avatar Tomek_KRK
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    AR 159
    Postów
    2,706

    Domyślnie

    Cytat Napisał maciek2306-156 Zobacz post
    Powiem Ci tak ogólnie znam ten komis i trochę właściciela. Na poczatku zanim nie miałem swojej belli to zajezdzałem do niego pytac czy zadnej Alfy nie ściąga, bo zawsze oglądałem jak miał jakieś "makarony" na komisie i były w przyzwoitym stanie. Niestety realia rynkowe szybko weryfikują takie przypadki i chyba zmuszają właściciela do kombinowania już przy autach. Mimo wszystko samochody miał w większości godne uwagi i w przyzwoitych cenach o czym świadczyc może to że jak przyjeżdzały 2 składy ciężarowe aut do tego komisu, to przy bramie stało stado handlarzy, którzy rzucali się na auta bez oglądania, rezerwowali i kupowali hurtem. Póżniej picowali ( kręcenie liczników, pranie wnętrza, mycie silnika itp) i sprzedawali za duzo więcej niz zapłacili. Np. przyjechała kiedyś Lancia Lybra 1.9 jtd ( w średnim stanie jak to auto od przecietnego Włocha) stanąłem patrze, pytam "Cwanka" za ile mi puści - mówi 9500tys. za auto 9 letnie. Mimo wszystko jej nie wziąłem. Parenaście dni póżniej spotkałem auto na innym komisie w okolicy u typowych handlarzy za 14 900zł suszące się na słońcu i z bezczelnie wykręconym licznikiem:/
    Takie stado handlarzy, o których piszesz, to pod niejeden komis podjeżdża. Warunek - auta przez nich kupowane muszą jako tako wyglądać i mieć niską cenę, uwarunkowaną wysokim przebiegiem. Wtedy auto ma szanse na generowanie zarobku po korekcie licznika. Sam mam kolegę, który od lat z takiej sprzedaży żyje, całkiem zresztą dobrze. Przy czym u niego nie jest niczym dziwnym auto z 2008 roku z przebiegiem 300 tysięcy kilometrów.
    AR 159, o której tutaj rozmawiamy, powinna kosztować w tej konfiguracji i z tym przebiegiem conajmniej 42 tysiące złotych.
    WWW.AUTKA.PL - kompleksowa obsługa samochodów

Podobne wątki

  1. GT ktoś*widział?
    Utworzone przez dejot_ns w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 17-01-2016, 19:32
  2. Ktoś widział, ktoś zna?
    Utworzone przez kashmeer w dziale Opolskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 18-06-2014, 15:59
  3. GTV Poznań - Zna ktoś? Widział ktoś?
    Utworzone przez dudu$ w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 23-01-2013, 10:08
  4. 166 czy ktoś ja widział??
    Utworzone przez hary171 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 26-07-2011, 20:08
  5. [159] Czy ktoś ją widział?
    Utworzone przez Michall w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 04-01-2011, 12:52

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory