Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Zakup używanej Alfy 159

  1. #1
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2012
    Mieszka w
    Zielona Góra
    Auto
    AR 159 1.9 16v 2006r
    Postów
    43

    Domyślnie Zakup używanej Alfy 159

    Witam serdecznie. Od pewnego czasu poszukuję Alfy 159 koniecznie sedan w dieslu 150 km. Upatrzyłem sobie następujące modele:

    http://otomoto.pl/alfa-romeo-159-1-9...C22660124.html

    http://moto.allegro.pl/alfa-159-1-9-...095376383.html

    Niestety samochody te nieposiadaną książki serwisowej. Alfa będzie moim pierwszym samochodem tej marki dlatego nie bardzo jestem wstanie ocenić faktycznego zużycia. Czy myślicie że te modele są warte uwagi? Szukając na stronach typu mobile.de podobne auta są znacznie droższe dlatego coś może być nie tak. Zastanawiam się jeszcze nad krajowym autem ale czy nie uważacie że cena jest troszkę za wysoka jak na przebieg, wyposażenie i model. Poniżej link

    http://otomoto.pl/alfa-romeo-159-1-9...C17117752.html

  2. #2
    Użytkownik Świeżak Avatar Falarek
    Dołączył
    08 2011
    Auto
    AR MiTo
    Postów
    223

    Domyślnie

    Jak można pisać rok produkcji 2007 jak niżej w opisie pisze że z końca 2006. Już za to jedno kłamstwo bym podziękował. Do tego coś z tyłem było robione źle przyczepione oznaczenia modelu.

  3. #3
    1pawel
    Gość

    Domyślnie

    Oglądałem ją jeszcze w zeszłym roku. Jak chciałem zajrzeć do środka to na starcie pojawił się mały problem - rozładowany całkiem akumulator. Sprzedawca powiedział, że samochód od 3 miesięcy nie był odpalany więc się rozładował.... teraz minął dodatkowe półtora miesiąca.... skutecznie zniechęciło mnie to do dokładniejszego oglądania samochodu, bo dla silnika nie wróży to nic dobrego. w środku z tego co pamiętam nie ma szału, tapicerka trochę przybrudzona. wyposażenie strasznie biedne - samochód na stalówkach.
    Cena za 2006 rok z takim wyposażeniem jest za wysoka i dlatego tyle ją sprzedają. na kartce w samochodzie jest wystawiona nawet około 46 000 pln

  4. #4
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar deltahfmk
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Pabianice
    Auto
    Alfa Romeo 156 GTA
    Postów
    119

    Domyślnie

    Cytat Napisał hasin Zobacz post
    Witam serdecznie. Od pewnego czasu poszukuję Alfy 159 koniecznie sedan w dieslu 150 km. Upatrzyłem sobie następujące modele:

    http://otomoto.pl/alfa-romeo-159-1-9...C22660124.html

    http://moto.allegro.pl/alfa-159-1-9-...095376383.html

    Niestety samochody te nieposiadaną książki serwisowej. Alfa będzie moim pierwszym samochodem tej marki dlatego nie bardzo jestem wstanie ocenić faktycznego zużycia. Czy myślicie że te modele są warte uwagi? Szukając na stronach typu mobile.de podobne auta są znacznie droższe dlatego coś może być nie tak. Zastanawiam się jeszcze nad krajowym autem ale czy nie uważacie że cena jest troszkę za wysoka jak na przebieg, wyposażenie i model. Poniżej link

    http://otomoto.pl/alfa-romeo-159-1-9...C17117752.html
    Ta AR z 2007 z okolic Łodzi to całkiem całkiem autko - tylko pytanie czemu tak tanio? Ja bym uważał przy kupnie. Nim zaczniesz szukać w kraju tych aut wejdź na strone np. mobile.de i zobacz ile na zachodzie stoją te auta. Zobaczysz, że aby kupić auto z niskim przebiegiem bez wad trzeba zapłacić trochę więcej. Pamiętaj ze sprzedający musiał ponieść koszty jadąc po auto i jeszcze musi zarobić. Więc za ile ją kupił na zachodzie??? pamiętaj okazje się trafiają ale częściej do tych okazji musimy poźniej dużo dokładać

  5. #5
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2012
    Mieszka w
    Zielona Góra
    Auto
    AR 159 1.9 16v 2006r
    Postów
    43

    Domyślnie

    Powoli tracę nadzieję w zakupw miarę dobrego egzemplarza za rozsądne pieniądze. Najgorsze jest to żeniewiele jest sedanów na polskim rynku znacznie łatwiej kupić SW

  6. #6
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar volgin87
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Jaworzno
    Auto
    Alfa Romeo 159 Ti
    Postów
    51

    Domyślnie

    Panowie Prosze o sprawdzenie nr Vin i przesłanie pełnego raportu na PW ZAR93900007140301 z góry dziekuje.

  7. #7
    Użytkownik Świeżak Avatar Falarek
    Dołączył
    08 2011
    Auto
    AR MiTo
    Postów
    223

    Domyślnie

    Cytat Napisał hasin Zobacz post
    Powoli tracę nadzieję w zakupw miarę dobrego egzemplarza za rozsądne pieniądze. Najgorsze jest to żeniewiele jest sedanów na polskim rynku znacznie łatwiej kupić SW
    Tanio i dobrze jedno wyklucza drugie

  8. #8
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar tradelux
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Brera
    Postów
    217

    Domyślnie

    Ostatnio był podobny temat na bez-wypadkowe.net tylko, że tam auto napisał, że da się kupić, ale nie ma co szukać po okazyjnych cenach. Zapłacił ok. 30% więcej od tańszych ogłoszeń za Civica Ufo (jakieś 10-12tys km), ale ma auto z polskiego salonu, z małym autentycznym przebiegiem w oryginale.
    Tak więc w czym się szuka tak się ma...
    ---
    Bezwypadkowe auta na zamówienie. | Ogłoszenia: trade-lux.otomoto.pl
    Części eksploatacyjne do grupy FIAT/PSA

  9. #9
    Użytkownik Ogier Avatar lizard
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    lodz
    Auto
    alfa romeo gt 1.9 jak i 147 1.9 jtdm BRERA 3.2 MITO 1.4 155 km
    Postów
    162

    Domyślnie

    ta z lodzi moge jechac zobaczyc jesli koledze zalezy............pewnie zaraz ktos napisze ze jak mam ogladac tak jak brere z poznania to zechce mi podziekowac to niech napisze od razu SZKODA NASZEGO CZASU..........(-=..........BO JESLI SPRZEDAWCA MOWI ZE MIAL CALA MASE AUT ALE TYLKO TO W TAKIM STANIE.........to od razu lac go jak dla mnie w leb

  10. #10
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2012
    Mieszka w
    Zielona Góra
    Auto
    AR 159 1.9 16v 2006r
    Postów
    43

    Domyślnie

    Będę wdzięczny "lizard" jeżeli znalazł byś chwilę na obejrzenie tej alfy z Łodzi. W weekend mam zamiar wybrać się w Polskę i może uda mi się coś kupić. Troszkę obawiam się tych nieudokumentowanych przebiegów ale z drugiej strony kupując auto używane zawsze ponosi się ryzyko. Pojawiła się dzisiaj jeszcze jedna oferta tym razem auto z książką serwisową. Co o tym myślicie:

    http://otomoto.pl/alfa-romeo-159-opl...C22824220.html

Podobne wątki

  1. Planowany zakup używanej Giulietty
    Utworzone przez mercurial2000 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 5005
    Ostatni post / autor: 14-04-2024, 14:20
  2. [MiTo] Zakup używanej Mito - pomoc
    Utworzone przez Paweł166 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 1272
    Ostatni post / autor: 27-03-2024, 13:15
  3. [MiTo] Planowany zakup używanej Mito
    Utworzone przez odrobina156 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 69
    Ostatni post / autor: 14-07-2014, 14:11
  4. [GTV Spider] Skrzynia biegów - renowacja czy zakup używanej?
    Utworzone przez teflon w dziale Gtv/Gtv Spider
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 14-09-2013, 17:58
  5. Zakup używanej 159'tki
    Utworzone przez noe9 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 14-07-2010, 08:01

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory