Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: 147 do wstępnej oceny

  1. #1
    pan bebek
    Gość

    Domyślnie 147 do wstępnej oceny

    Witam wszystkich serdecznie, powoli nadchodzi moment w którym będę zmieniał swój samochód, i wybór padł właśnie na alfę 147... Z racji ,że mam bardzo specyiczny gust i bardzo sprecyzowane wymagania, szukam koniecznie czarnej jdt, najlepiej trzy drzwiowej... natknąłem się na te ogłosznie: http://otomoto.pl/alfa-romeo-147-sup...C23175256.html Co o niej sądzicie? Na fotkach wygląda sensownie...strasznie wypicowana.... Czy coś szczególnego zwróciło waszą uwagę?

  2. #2
    Użytkownik Romeo Avatar Barus91
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Ząbkowice Śląskie / Wrocław
    Auto
    BYŁO: 12xAR BĘDZIE: numer 13 :)
    Postów
    1,984

    Domyślnie

    Też mam czarną 147 3d do sprzedania Tylko po lifcie

  3. #3
    pan bebek
    Gość

    Domyślnie

    Wieim, wiem, kojarze Twoją alfe, bo forum przeglądam już od dość dawna... mimo wszystko koniecznie szukam 147, ale przed liftem, bardzie trafia w mój gust
    Czy ktoś może coś powiedzieć na temat tej w linku?? Koleś pisze np. że ma podgrzewane fotele, a nie powinno być wtedy jakigoś przełącznika na fotelu kierowcy z lewej strony??

  4. #4
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    05 2010
    Mieszka w
    Olsztyn
    Auto
    Alfa Romeo 156 2.5 V6 01'
    Postów
    97

    Domyślnie

    Przy welurowych siedzeniach na pewno jest przycisk, nie wiem czy przy skórze nie ma tego samego patentu jak w 156 czyli przycisk pod siedzeniem.
    Zapytaj gościa skąd on sam ją kupił, bo pewnie sprowadzana, jak tak to pewnie jakieś majstrowanie przy liczniku było.

  5. #5
    pan bebek
    Gość

    Domyślnie

    Dzwoniłem do gościa i powiedział, że książki serwisowej do auta nie ma, tylko komplet dwóch scyzoryków...co do przebiegu to głową nie ręczy, ale uważa,że stan utrzymania wewnątrz i na zewnątrz mówi sam za siebie...pozatym sam zaproponował, żeby wybrać się do ASO w bielsku i tam wszystko zweryfikują... Nigdy nie jeździłem 147 i naprawdę nie będę w stanie określić kondycji tego samchodu...czy w takim razie oględziny w ASO wystarczą by sklasyfikować te auto jako nadjące się do kupienia?? Jeżli okaże się serio jakąś perełką to pewnie ktoś szybciej ją sprzątnie...ale z drugiej strony, o zadbane i bezwypadkowe auto u nas w Polsce dość cięzko... ;/

  6. #6
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    05 2010
    Mieszka w
    Olsztyn
    Auto
    Alfa Romeo 156 2.5 V6 01'
    Postów
    97

    Domyślnie

    147 na pniu nie schodzą, więc spokojnie. Jak chcesz dobrze kupić to się nie śpiesz. Książki nie ma więc pewnie "sprowadzaczowi" zaginęła, bo przebieg mało polski był. Ciekawe jak długo koleś nią jeździł i co przy niej robił. Moim zdaniem lepiej szukać czegoś z pewną historią najlepiej potwierdzoną papierami, potem przy odsprzedaży nie trzeba będzie oczami świecić.
    Ta akurat sztuka nie musi być zła, podjedź do ASO niech ją przetrzepią - zawias, osprzęt silnika, lakier czy oryginał na całym aucie.

  7. #7
    pan bebek
    Gość

    Domyślnie

    Dopiero dziś udało mi aię podjechać i zobaczyć tą alfe...niestety nikt z forum nie był w stanie w tej sprawie pomóc,a szkoda...bo serio taka pomoc by się przydała... własciel pracuje do 19, także podjechać do aso w tygodnu nie ma szans ;/ auto strasznie wypicowane, wygląda to wręcz podejrzanie, w zawieszeniu nic nie stukało, silnik chodził równo, palił od razu...tylko na początku coś dziwnie brzękało, w sumie to bardziej wyglądało jakby osłona silniika niż silnik...choć nie jestem pewnie...kluczyk średnio chwyta,trzeba być dośc blisko...co do samej jazdy...to auto wydawało się serio spoko, kleiło sie na drodze, w zawieszeniu nic nie stukało...poza tym byłem jedynie na stacji sprawdzić zawiesznie i chamulce...no i generalnie sprawdizć go od spodu,czy nie ma jakiś wycieków...wszysko ok... Jedynie podzczas jazdy przy 160 km.h wyskoczył "engine failure" i zapaliła się ikonka silnika?? czego to mogło być przyczyną? po zapaleniu na nowo zgasła... chętnych :podobno" jest dużo...tazkę mam czas na przemyślenie tego do sobty...co Wy sądzicie? cena nie jest podejrzana??

  8. #8
    pan bebek
    Gość

    Domyślnie

    Alfa o której już pisałem, jest ponowinie wystawiona: http://otomoto.pl/alfa-romeo-147-pie...C23378603.html , w troche wyższej cenie...ponaiwam prośbę o oględziny auta...jeżeli znajdzie się ktoś chętny do pomocy pokrywam wszelkie koszty dojazdu oraz koszty związane z sprawdzeniem tego auta...napewno konieczna jest diagnostyka komputerowa, oraz pomiar miernikami lakieru... Moim zdaniem autko jest serio zadbane, szkoda by było gdyby serio okazało się warte zakupu, a ktoś by mi je zwinął... Czekam na pomoc i pozdrawiam

  9. #9
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    05 2010
    Mieszka w
    Olsztyn
    Auto
    Alfa Romeo 156 2.5 V6 01'
    Postów
    97

    Domyślnie

    Skontaktuj się z tym gościem. Sprawdzał dla brata Lancię i mogę go polecić. Jeżeli oczywiście nikt z Alfaholików nie będzie w stanie pomóc.

    http://bez-wypadkowe.net/showthread.php/24-Kris75

Podobne wątki

  1. 156 SW do oceny
    Utworzone przez tomeeq w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 27-04-2014, 11:17
  2. problem z wtryskami po wstępnej analizie 1.9 16v mjet
    Utworzone przez czarek1982 w dziale 156
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 17-04-2014, 12:55
  3. Alfa 156 1.9 JTD 2000r. sedan do wstępnej oceny
    Utworzone przez Stephan85 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 09-05-2011, 16:38
  4. 156 SW do oceny
    Utworzone przez tomeeq w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 06-02-2011, 19:36
  5. Jakie ciśnienie paliwa pompki elektrycznej wstępnej?
    Utworzone przez nienajgorszy w dziale 166
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 24-12-2010, 16:27

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory