Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: 156 II 1.9 jtd vs GT 1.9 jtd Zachodniopomorskie

  1. #1
    DejvBT
    Gość

    Domyślnie 156 II 1.9 jtd vs GT 1.9 jtd Zachodniopomorskie

    Witam, w najlbliższym czasie (najszybciej połowa maja, max koniec września) rozważam kupno mojej drugiej BELLI. Interesują mnie 2 auta z okolicy i prosiłbym o opinie jeżeli ktoś coś o nich wie, oraz o uwagii które widać już na pierwszy rzut oka

    http://otomoto.pl/alfa-romeo-156-1-9...C23648590.html za tą przemawia wygląd, bardziej mi się podoba (przebiej 197tys)

    http://otomoto.pl/alfa-romeo-gt-atra...ml#description a ta ma poprostu więcej kucyków dziwi mnie jednak brak znaczka Bertone na tylnych błotnikach

    Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuję
    Ostatnio edytowane przez DejvBT ; 26-04-2012 o 11:56

  2. #2
    Użytkownik Romeo Avatar Mask
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Grudziądz
    Auto
    Lex IS200 SC
    Postów
    678

    Domyślnie

    Alfa GT za 17 tys. JTD? Oj powiem Ci kolego, żebyś był bardzo czujny

  3. #3
    DejvBT
    Gość

    Domyślnie

    Bardziej interesuj mnie wspomniana Alfa 156, GT rozpatruje jako opcje, bo auto chciałbym kupić ze swojej okolicy, ale niestety najszybciej w połowie maja, więc jakby 156-tka została już sprzedana jako alternatywę wspomniałem GT choć i mi laikowi w tym modelu wydaje się trochę za niska ta cena Co do 156-ki podany przebieg telefonicznie wydaje się być realny, bo 190pare tys km, a wnętrze wcale nie zniszczone. Fajnie jakby wypowiedział się ktoś kto orientuję się właśnie w 156 i napisał czy jakby ta wymarzona przeze mnie Bella została sprzedana to czy realne będzie znalezienie w podobnej cenie auta o podobnej specyfikacji i wyposażeniu, może być do sprowadzenia, bo znam firmę która sprowadza autka i zrobiła by to pewnie za jakieś fajne pieniądze.

  4. #4
    Użytkownik Romeo Avatar Mask
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Grudziądz
    Auto
    Lex IS200 SC
    Postów
    678

    Domyślnie

    Sam szukam podobnej Alfy 156, tyle, że w moim przypadku koniecznie musi być z mocniejszym silnikiem 16V lub 20V. W tej cenie zapewne da się znaleźć taki samochód, ale może nie być w akceptowalnym stanie technicznym. Radziłbym mimo wszystko uzbroić się w większa ilość gotówki i nie kierować się przy zakupie głownie ceną. Jeśli pasuje Ci 156 w sedanie, to tutaj na forum jest na sprzedaż ciekawa, w rozsądnej cenie (16000 PLN):
    http://www.forum.alfaholicy.org/samo...ift_140km.html
    Auta nie widziałem na oczy, nie znam, więc nie mogę o nim nic powiedzieć. Pytaj właściciela.

  5. #5
    DejvBT
    Gość

    Domyślnie

    Czuję, że w takim razie bardziej realny termin kupna mojej nowej Belli to końcówka wakacji i faktycznie dozbierać w tym czasie trochę gotówki. No chyba, że szczęście się do mnie uśmiechnie i ta 156 która podałem u góry będzie dostępna jeszcze w połowie maja i okaże się być w zadowalającej formie - nie wierzę w auta sprowadzone nie bite, ale byle nie miało dzwona na autobanie lekkie stłuczki mnie nie przerażają, wkońcu to nie nowe auto a ta Alfa o której piszesz już chyba poszła, a w dodatku widzę, że już jakieś problemy z nią były i również są ze sprzedaża, ale wielkie dzięki za podesłanie linka

Podobne wątki

  1. Zachodniopomorskie WARSZTATY
    Utworzone przez bobryt w dziale Zachodniopomorskie
    Odpowiedzi: 374
    Ostatni post / autor: 10-04-2024, 08:23
  2. gazownik zachodniopomorskie
    Utworzone przez pasqd w dziale Zachodniopomorskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 11-10-2011, 15:30
  3. Naprawa ksenonów Zachodniopomorskie???
    Utworzone przez Revol84 w dziale 156
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 25-03-2011, 20:59
  4. Zlocik Zachodniopomorskie
    Utworzone przez KUBAS w dziale Zachodniopomorskie
    Odpowiedzi: 84
    Ostatni post / autor: 14-01-2008, 19:55

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory