Strona 27 z 37 PierwszyPierwszy ... 1718192021222324252627282930313233343536 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 261 do 270 z 363

Temat: [UWAGA!] Samochody z ogłoszeń - powypadkowe, po korektach liczników

  1. #261
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2016
    Mieszka w
    Rybnik
    Auto
    AR159 1.9 JTDm 2006r.
    Postów
    42

    Domyślnie

    Witam. Oglądałem ostatnio 159 z Bielska (olx, id ogłoszenia: 250229967)

    Jedna z droższych w pobliżu więc teoretycznie można spodziewać się czegoś fajnego, ale rzeczywistość wgniotła mnie do ziemi. Zacznijmy od wnętrza - jest mocno zużyte, aluminiowy panel środkowy bardzo zniszczony.

    Opony do wymiany, bieżnika praktycznie brak, rocznik 07 o ile dobrze pamiętam, po prostu strach jeździć.

    DPF usunięty, EGR zaślepiony, klapy wirowe usunięte - podobno - Pan nie ma na nic papierów + mokro pod turbiną. Dwumas zaczyna szarpać.

    Nie malowane były tylko 2 elementy, prawe drzwi pasażera i nadkole (na 90% bo oglądałem to z 2 miesiące temu, nie pamietam dokładnie, ale to nie ma aż takiego znaczenia przy reszcie) na masce miernik lakieru pokazuje około 600-800 + pod słońce można zauważyć fale Dunaju. Dach jeszcze gorzej, miejscami ponad 1000. Klapa bagażnika przy lewej stronie niedomalowana, widać podkład i skórkę pomarańczy, sama klapa oczywiście odstaje nierówno od reszty...

    Sprzedający pochwalił się że leje do paliwa co jakiś czas oleju do silników 2T - w celu smarowania podzespołów. 1 raz słyszałem coś takiego, nie wiedziałem jak na to zareagować.

    Całe szczęście nie musiałem daleko jechać obejrzeć tego cuda, więc jakoś mocno nie żałowałem, ale jeśli ktoś chce jechać z daleka to odradzam.

    Po mojej wizycie ogłoszenie się zgubiło, wypłynęło dopiero ostatnio i postanowiłem oszczędzić komuś drogi.

    Pozdrawiam.

  2. #262
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2016
    Mieszka w
    Chełm
    Auto
    Alfa Romeo Gt 3.2 V6
    Postów
    91

    Domyślnie

    Hej, dwa linki, ogłoszenie + dodatek. Nie wiem czy już było ale w razie jakby ktoś chciał jechać i oglądać.
    https://www.facebook.com/bezwypadkowe.net/?fref=ts
    http://otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-...-ID6yDdd9.html

  3. #263
    Użytkownik Rowerzysta Avatar haps
    Dołączył
    08 2016
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    159 2.0 jtdm sport plus
    Postów
    74

    Domyślnie

    pawel4x, dolewanie oleju do dwutaktu jest jak najbardziej OK!

    można wlewać droższe środki do smarowania wtrysków i ich czyszczenia, ale ten olej w małej ilości też działa na plus

  4. #264
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2016
    Auto
    Alfa Romeo 156 1.9 JTD 16v, Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 16v, Alfa Romeo 159 TI 1.9 JTDm16v
    Postów
    101

    Domyślnie

    Cytat Napisał pawel4x Zobacz post
    Witam. Oglądałem ostatnio 159 z Bielska (olx, id ogłoszenia: 250229967)

    Jedna z droższych w pobliżu więc teoretycznie można spodziewać się czegoś fajnego, ale rzeczywistość wgniotła mnie do ziemi. Zacznijmy od wnętrza - jest mocno zużyte, aluminiowy panel środkowy bardzo zniszczony.

    Opony do wymiany, bieżnika praktycznie brak, rocznik 07 o ile dobrze pamiętam, po prostu strach jeździć.

    DPF usunięty, EGR zaślepiony, klapy wirowe usunięte - podobno - Pan nie ma na nic papierów + mokro pod turbiną. Dwumas zaczyna szarpać.

    Nie malowane były tylko 2 elementy, prawe drzwi pasażera i nadkole (na 90% bo oglądałem to z 2 miesiące temu, nie pamietam dokładnie, ale to nie ma aż takiego znaczenia przy reszcie) na masce miernik lakieru pokazuje około 600-800 + pod słońce można zauważyć fale Dunaju. Dach jeszcze gorzej, miejscami ponad 1000. Klapa bagażnika przy lewej stronie niedomalowana, widać podkład i skórkę pomarańczy, sama klapa oczywiście odstaje nierówno od reszty...

    Sprzedający pochwalił się że leje do paliwa co jakiś czas oleju do silników 2T - w celu smarowania podzespołów. 1 raz słyszałem coś takiego, nie wiedziałem jak na to zareagować.

    Całe szczęście nie musiałem daleko jechać obejrzeć tego cuda, więc jakoś mocno nie żałowałem, ale jeśli ktoś chce jechać z daleka to odradzam.

    Po mojej wizycie ogłoszenie się zgubiło, wypłynęło dopiero ostatnio i postanowiłem oszczędzić komuś drogi.

    Pozdrawiam.
    czy opisując Alfe masz pawel4x ​konkretnie tą na myśli:
    http://sprzedajemy.pl/alfa-romeo-159...bry-nr42687362
    ?

  5. #265
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Grendi
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Slask
    Auto
    Były 156.2.0 TS 159.1.9 JTDm 147.1.9Jtd Jest 159. 2.4 sw
    Postów
    54

    Domyślnie

    http://sprzedajemy.pl/alfa159-jtdm-g...u18-nr46174197 bylem ogladalem i powien jedno nie polecam. alfa podczas odpalania wydaje dziwny metaliczny dzwiek po kilki minutach sie uspokaja. Olej na minimum 1 kreska do wymiany nie wiadomo czym zalane. ELektrycznych foteli brak mimo pytannia sie o to sprzedajacego. Przy predkosci 120 i dodawaniu gazu obroty rosna nagle spadaja auto nie przyspiesza dzieje sie tak sporadycznie. Turbo "rzyga" olejem strasznie... takiego zawalonego turbo jeszzcze nie widzialem. CZujniki parkowania nie dzialaja sprzedawca twierdzi ze to tylko przy niskich temperaturach Ale na desce pokazuje błąd. Swiece żarowe do wymianyy tez swieci blad. lewa opoona tylna na smieci bąbel. kluczyki zniszczone polamane;/ wczesniej ogłoszenie bylo ze to 2007 na miejscu okazalo sie ze jednak 2006. xsenony dokładane bez spryskiwaczy... na pytanie o jakies dokumenty o wymiane rozrzadu wlasniciel pokazal smsa na telefonie od mechnika ze zrobione jako dowód wymiany. przednie nadkole od strony pasażera pokazalo 280 tylne od strony kierowcy od 1300 do ponad 1800. byle tych usterek naprawde duzo wiecej o ktorych tu nie pisalem szkoda czasu na auto. na pllus felgi proste wygladja pieknie. Sam własciciel uprzejmy kulturalny.

  6. #266
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    10 2016
    Mieszka w
    Prudnik
    Auto
    AR 156 jtd 2002
    Postów
    17

    Domyślnie

    Nie mogę dodać linka "Alfa 156 model po lifcie z Bystrzycy Kłodzkiej" byłem właśnie po oględzinach, ufffff ludzie mogłem to nakręcić jako kabaret wiedziałem, że jest ciut porysowana, więc to akurat było normalne ALE podczas odpalania kierownica latała jak oszalała, mocy ponoc 140km ?? hmm może była końcówka, chyba ktoś wykręcił turbo, bo ledwo to się rozpędzało (codzień jeżdżę 60konnym starym fiatem doblo), na prostej drodze auto odbijało gwałtownie w lewą stronę (podobno zbieżność), pojechaliśmy na stacje diagnostyczną. Zeszło się 5 pracowników i wszyscy zgodnie z "Paaaaanie, cieknie tutaj z każdego otworu". Płyn chłodniczy - kapie, Płyn hamulcowy - kapie, Olej ze skrzyni - kapie, Olej silnikowy - kapie ) małe luzy na wahaczu górnym to było małe piwo. Dodatkowo w aucie mega gnój, pierwszy raz widzę by ktoś używał Alfy jako wozu roboczego w takim stopniu, chyba nigdy nie było myte. Właściciel grzeczny i zapłacił za diagnostykę, no i był mocno zmieszany Za taką cenę nie szukałem igły, bo to głupota, ale mógł chociaż dla pozoru wysprzątać Na żywo ten kolor jest bajeczny, pierwszy raz go widzę w 156.

  7. #267
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2014
    Auto
    156 2.4JTD CF3
    Postów
    154

    Domyślnie

    A to nie jest czasem starszy model przerobiony na lift? Wnętrze ok, poliftowe, ale wyświetlacz komputera w pełnym lifcie jest inny. Dodatkowo tylna klapa w pełnym lifcie jest trochę inna. Jak dla mnie to model ten przejściowy (stara buda, nowy środek) z przerobionym przodem na lift.

  8. #268
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    10 2016
    Mieszka w
    Prudnik
    Auto
    AR 156 jtd 2002
    Postów
    17

    Domyślnie

    Cytat Napisał arti123 Zobacz post
    A to nie jest czasem starszy model przerobiony na lift? Wnętrze ok, poliftowe, ale wyświetlacz komputera w pełnym lifcie jest inny. Dodatkowo tylna klapa w pełnym lifcie jest trochę inna. Jak dla mnie to model ten przejściowy (stara buda, nowy środek) z przerobionym przodem na lift.
    ano masz rację, FL ma niższy wyświetlacz i te przetłoczenia koło tylnych świateł. już abstrahuje od tego czy 'międzolift' czy nie. Mechaniczna rzeźnia i ździwienie sprzedającego, aż zapisał sobie na kartce skąd wycieka

  9. #269
    Użytkownik Świeżak Avatar grave91
    Dołączył
    05 2014
    Auto
    Alfa Romeo Gt 1.9 jtd 2004
    Postów
    25

    Domyślnie

    Witam wrzucam ogloszenie alfy z warszawy sprowadzona z belgi przebieg 328 z czerwcu 2016 w ogloszeniu 207 dzwonilen pow ze za 19 pusci nby malowane tylko drzwi kierowcy niby reszta ok po zdj wydaje sie fajna ale prosze uwazac bo auto cofniete o 120tys km wiec oszustwo https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-r...-ID6yGyMr.html

  10. #270
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2017
    Auto
    159
    Postów
    1

    Domyślnie Pomożecie?

    Witam. Czy oglądał ktos z was Alfe 159 1.8 140KM, kombii z Radomia? jest wystawiona na allegro za około 24?

Podobne wątki

  1. [UWAGA!] Samochody z ogłoszeń - powypadkowe, po korektach liczników
    Utworzone przez mar0s w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 04-01-2013, 13:50
  2. UWAGA UWAGA!!! Mój własny film o mojej 145-ce
    Utworzone przez kiler w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 23-03-2007, 23:18

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory