Strona 28 z 37 PierwszyPierwszy ... 1819202122232425262728293031323334353637 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 271 do 280 z 363

Temat: [UWAGA!] Samochody z ogłoszeń - powypadkowe, po korektach liczników

  1. #271
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    11 2016
    Mieszka w
    Lubin
    Auto
    AR159SW 2.2 JTS
    Postów
    64

    Domyślnie

    witam.
    bylem dzis z zamiarem kupna https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-r...tml#xtor=SEC-8 , przez tel Pani mowila ze poprzedni ogladajacy nie widzial tak pieknego ogzemplarza ( ale dlaczego nie kupil nie wiadomo), prawy tylny blotnik byl malowany-delikatna wgniotka,garazowany i ze za 21tys sprzeda bo kupila juz sobie inne auto. Przejechalem 300km i juz po pierwszej minucie ogladania, wiedzialem ze tego auta nie kupie. Przy odpalaniu pojawil sie niebieski dym, prawy tyl - zderzak odchodzil od nadkola , przejechalem miernikiem i szpachla byl az do samych progow , druga strona to samo (Pani nie wspominala o lewej stronie, nie kryla zdziwienia, czyli wiedziala o tym),moim zdaniem auto dostalo mocno w tyl i albo go prostowali w Pl albo dwie cwiartki zamontowali. Parchy od rdzy na prawym przednim nadkolu, liczne odpryski na masce, srodek nie byl tak jasny jak na zdjeciu wrecz bylo ciemne, Pani mowila , ze dobry aparat fotoz flashem i dlatego takie ladne fotki, w moim odczuciu zdjecia byly robione zaraz po tym jak Pani kupila auto dla siebie 2 lata temu i bylo podszykowane na sprzedAZ, zdjecie licznika o godz 22.43 a zdjecia z zewnatrz robione w dzien. Na PLus- silnik rowno chodzil, piekny kolor auta, niski przebieg + wyposazenie.
    Ostatnio edytowane przez elmazurro ; 10-01-2017 o 21:40

  2. #272
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    03 2015
    Mieszka w
    Rakszawa
    Auto
    AR 156 FL SW 159 SW
    Postów
    75

    Domyślnie

    Byłem osobiście juz i oglądałem;

    Link do ogłoszenia

    https://www.olx.pl/oferta/alfa-romeo...5-IDjjLaZ.html

    Moje wnioski:
    Sprzedawca handlarz, nie wciskał na siłę, troszkę skłamał.

    Podłoga auta skorodowana także pasowało by zrobic generalny jej przegląd i konserwację
    Sanki silnika skorodowane że w najbliższym roku do wymiany
    Zawieszenie przód- rozjechane do granić możliwośći, górne luzy na sworzniach oraz tulejach, dwa dolne luzy na sworzniach i tulejach- juz nie pamietam których
    Zawieszenie tył do wymiany dwie tuleje na poprzecznych, oraz do wymiany tuleje wzdłużnych lub całe wahacze, luzy na łącznikach stabilizatora
    Nieumiejętnie pospawany uchwyt tłumika, w tym jeden urwany wisiał na gumie.
    Silnik nie ciągnie jak 140km - już mój 115km bierze go bez problemu, strasznie głośno pracował - nawet po rozgrzaniu.
    Akumulator hamsko wyciągnięty i włożony jakiś stary trup- nawet nie zapalił tylko trzeba było dodatkowy rozruch.
    Klima nie działała w ogóle- była próba włączenia na stacji diagnostycznej przy +7
    Dosyć spore wycieki z silnika z okolic rozrządu.
    Prawy ksenon świecił na ładny biały kolor tak jak ma to być za to lewy strasznie na zółto- chyba się kończy?
    W ogłoszeniu napisane że są dwa kluczyki- bzdura jest jeden i to nawet jakis dorobiony zamiennik bez pilota do centralnego i otwierania bagażnika.
    Po podpięciu do kompa- licznik kręcony ale ile to nie wiem ;/



    Na plus wnętrze ładne zadbane, fotele Ti nie powycierane, felgi ładne lecz opony po sezonie na szrot, hamulce w miare ok
    Sprzedający dosyć szybko zszedł z ceny na 9900zł
    Podłużnice, podłoga bagażnika ok, raczej nie bity.


    Ogólnie Pan na SKP powiedział że nie jestem pierwszym klientem który tu przyjechał tym autem i za każdym razem ma inne rejestracje.

    Read more: http://www.forum.alfaholicy.org/kupi...#ixzz4Wzc3mPSK

  3. #273
    Użytkownik Rowerzysta Avatar AlfaOne
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Oława
    Auto
    AR 159 1.9JTDm 8v 156km/332Nm
    Postów
    278

    Domyślnie

    Witam
    Proszę szanownych forumowiczów, mieszkających w okolicach tych handlarzy, którzy sprawdzali te oferty o jakiekolwiek info:

    1.
    https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-r...tml#1f20bc4319

    Napisałem zapytanie do sprzedawcy o prawdziwy przebieg, numer vin i silnika, pytałem o poprawki lakiernicze i wypadki - odpisał że musiał by pisać referat..?!
    Chyba tyle tego było ( zadzwoniłem po dwóch dniach, przypomniałem mu o PW i jakoś nagle musiał się rozłączyć bo miał klienta, obiecał oddzwonić, nie zadzwonił..

    2.
    https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-r...-ID6yFOvl.html
    cena dość wysoka, napisałem PW o szczegółowe info na temat tego gazu, dokumentów itp, czekam na odp. Kolor mi nie robi ale skoro cena do negocjacji to kto wie

    3.
    https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-r...-ID6yo0ZF.html
    Cena killer ale jeśli auto ma przebieg nie kręcony to chyba warto(?), sprzedawca nic nie pisze o komplecie kluczy, ciekawi mnie czy auto całe w takim stanie jak na foto czy tylko odpicowane do zdjęcia ?

    4.
    http://allegro.pl/show_item.php?item...810#c137080372
    Cena wysoka jak za takie słabe wyposażenie(patrząc choćby na pierwszą ofertę), z opisu wynika że facet kochał to auto i się troszczył, jeśli ktoś sprawdzał ten egzemplarz proszę o info.
    Gdyby był w titanium grey to pewnie już bym do wrocławia jechał ;p

    5.
    http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/de...0&pageNumber=2
    stawiam na tego i zbieram hajs, doliczyc trzeba za ściągnięcie i tablice 3tyś do tego mechanik i ubezpieczenie wyjdzie z 25tyś ale jest taki jaki chcę (metalik srebrny, ciemne szyby, skóra .. 8D ), wątpię żeby niemiec kręcił licznik (u nich się za to siedzi), przez telefon mówił że jest kilka obcierek na zderzakach których nie widać na foto ceny też nie spuści bo wsadził w niego 900e.. Wczoraj z niewiadomych przyczyn podniósł cenę o 1000e..?

    Co myślicie, warto kupować w polsce czy lepiej dołożyć i przywieźć z niemiec?
    Duża oferta tez jest we włoszech (ale tam wszystkie auta sa do poprawki lakierniczej bo włosi lubią się ocierać i nie robia z tego problemu..) w belgii też ze 3 szt stoją.


    http://moto.gratka.pl/tresc/alfa-rom...88cde7e82ca8,1
    i jeszcze ten znalazłem przed chwila.
    Ostatnio edytowane przez AlfaOne ; 11-02-2017 o 22:08 Powód: literówka

  4. #274
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Lukas-182
    Dołączył
    07 2011
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW 2.0JTDm 552k DuckPower
    Postów
    464

    Domyślnie

    AlfaOne, jak dla mnie ceny mówią same za siebie i są krótko mówiąc podejrzanie niskie. Ja dla siebie szukam ar159 z silnikiem mJTD i za takie roczniki z takimi przebiegami nie znajdę pewniaka poniżej 35k zł.

  5. #275
    Użytkownik Rowerzysta Avatar AlfaOne
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Oława
    Auto
    AR 159 1.9JTDm 8v 156km/332Nm
    Postów
    278

    Domyślnie

    Lukas-182 a to nie jest tak że za te 35tyś ktos i tak będzie chciał wcisnąć jakiegoś trupa?
    Dlatego pytam czy ktoś macał te auta, zauważ że tam jest 1.8mpi a jest to najsłabszy silnik do tego auta i trochę mniej popularny może to też dyktuje cenę(mam nadzieję)..?

  6. #276
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Lukas-182
    Dołączył
    07 2011
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW 2.0JTDm 552k DuckPower
    Postów
    464

    Domyślnie

    AlfaOne, 1.9JTDm 120KM jest najsłabszym silnikiem w tych autkach.

    Ja rozglądam się na rynku włoskim i tam dostaniesz ar159 z przebiegiem ok. 100-150k km, ale w cenie nie mniej niż 6-7k € i w większości jakiś defekt typu zarysowanie, wgniecenie, coś niedomaga. Także jak to możliwe, że w Polsce autko które ma ok. 100-150k km, lakier idealny, bez wad tylko wsiadać i jechać kosztuje 30% mniej niż ceny przed sprowadzeniem z innego kraju, a jeszcze sprowadzający musi toć coś na nim zarobić Moim skromnym zdaniem kupno autka w Polsce to większa loteria niż Lotto

  7. #277
    Użytkownik Rowerzysta Avatar AlfaOne
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Oława
    Auto
    AR 159 1.9JTDm 8v 156km/332Nm
    Postów
    278

    Domyślnie

    Zgadzam się Lukas-182 ale przynajmniej pomarzyć można
    Dlatego żaden ze sprzedawców nie chce vinu podać.. A jechać na drugi koniec polski tylko po to żeby się wk...ić to też bez sensu

  8. #278
    Użytkownik Świeżak Avatar elelmo
    Dołączył
    02 2015
    Mieszka w
    Łochów
    Auto
    AR 159SW 210KM+virus
    Postów
    153

    Domyślnie

    Witak kolegów, szukam autka dla żonki małe na dojazdy do pracy:
    https://www.olx.pl/oferta/alfa-romeo...e7737;promoted
    jak wam się to widzi, może ktoś oglądał. czekam na sugestie.

  9. #279
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Brzeg
    Auto
    Alfa Romeo 159
    Postów
    2

    Domyślnie

    Witam, jestem tu nowy i poszukuję Alfy Romeo 159. Na co dzień jestem zrzeszony również w klubie Lancia Klub Polska z racji posiadania przez mojego tatę Lancii Thesis. Czy ktoś z Was szanowni użytkownicy zna więcej szczegółów na temat egzemplarza z miejscowości Końskie?
    Być może jeśli byłoby to coś wartego uwagi to wybrałbym się ją obejrzeć jutro. Po telefonie wiem, że świeci się kontrolka DPF-u, jest do opłat i ma porysowane oba zderzaki wraz z odstającym zderzakiem z przodu ( jestem to w stanie przyjąć) Pytanie czy może ktoś wie coś na temat innych kwiatków nie wyszczególnionych przez sprzedawcę. Niestety nie mogę wstawić linka ze względu na pierwsze 10 postów

    Póki co dzisiaj jadę oglądać alfę z Opola z silnikiem 1,9 jtd 159 KM - również nie wstawię linka



    Pozdrawiam

  10. #280
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    08 2016
    Auto
    GT
    Postów
    4

    Domyślnie

    Witam czy posiada ktoś informacje o 2 alfach GT z Ostrzeszowa?? Z góry dzieki za odp
    otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-gt-zadbana-czarna-1-9-jtd-skora-ID6yLZrW.html#a01289e6a8
    otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-gt-1-9jtd-duza-nawigacja-climatronic-skorzana-tapicerka-bose-stan-bdb-ID6yKYof.html#a01289e6a8

Podobne wątki

  1. [UWAGA!] Samochody z ogłoszeń - powypadkowe, po korektach liczników
    Utworzone przez mar0s w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 04-01-2013, 13:50
  2. UWAGA UWAGA!!! Mój własny film o mojej 145-ce
    Utworzone przez kiler w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 23-03-2007, 23:18

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory