Strona 37 z 37 PierwszyPierwszy ... 2728293031323334353637
Pokaż wyniki od 361 do 363 z 363

Temat: [UWAGA!] Samochody z ogłoszeń - powypadkowe, po korektach liczników

  1. #361
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    07 2020
    Auto
    Alfa Romeo 156 2,5 V6 24V 98'
    Postów
    22

    Domyślnie

    Mamy w robocie Fiata Doblo 1.6 MJeta i to auto ma ok. 8 lat i 250 tyś przebiegu - na oryginalnej turbosprężarce (i o dziwo to auto wstaje z dołu i idzie jak nowe), kole dwumasowym i ori wtryskiwaczach.A to tylko Fiat jakiś XD
    I ktoś chce mi wmówić, że niemiecka limuzyna z 3.0 litrowym dieslem stworzona do pożerania autostrad ma się rozsypać po 200 tyś kilometrów?Można z resztą znaleźć egzemplarze E klas, A6tek i BMW 5er pracujących jako auta transferowe między lotniskami z przebiegami over 600kkm - ja wiem, że eksploatacja autostradowa to co innego niż miejska, ale Niemcy nie kupują aut klas premium z dieslem do robienia 5 tyś rocznie po bułki XD

  2. #362
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2021
    Auto
    Była 159-ka jest Formentor VZ
    Postów
    1,221

    Domyślnie

    Cytat Napisał Molto Bene Zobacz post
    Niemcy nie kupują aut klas premium z dieslem do robienia 5 tyś rocznie po bułki XD
    Owszem czasem kupują. Tylko jak sprzedają to w adekwatnej cenie. Nie jest to cena która pozwala ściągnąć auto do PL i na nim zarobić. Popatrz na ceny na niemieckim mobile.de. poziom najdroższej 159-ki na otomoto, to średnia/niska półka na niemieckim mobile.de

  3. #363
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    07 2020
    Auto
    Alfa Romeo 156 2,5 V6 24V 98'
    Postów
    22

    Domyślnie

    Cytat Napisał Machaju Zobacz post
    Owszem czasem kupują. Tylko jak sprzedają to w adekwatnej cenie. Nie jest to cena która pozwala ściągnąć auto do PL i na nim zarobić. Popatrz na ceny na niemieckim mobile.de. poziom najdroższej 159-ki na otomoto, to średnia/niska półka na niemieckim mobile.de
    1.Alfa 159 to nie auto klasy premium
    2.na mobile.de zaden handlarz nie szuka aut bo tam ceny są wywalone w kosmos XD jak ktoś umie znaleźć albo ma kontakty to i sensowne auto znajdzie w dobrej cenie, tylko, że to się zdarza rzadko.Niemcy tak czy siak są slabym rynkiem na auta używane, bo ewidencja przebiegów i historii pojazdu prawie nie istnieje, a raporty TÜV można kupić na allegro XD

Podobne wątki

  1. [UWAGA!] Samochody z ogłoszeń - powypadkowe, po korektach liczników
    Utworzone przez mar0s w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 04-01-2013, 13:50
  2. UWAGA UWAGA!!! Mój własny film o mojej 145-ce
    Utworzone przez kiler w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 23-03-2007, 23:18

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory