Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Temat: 159 1.8 16v 140KM Głogoczów k Krakowa

  1. #1
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    03 2014
    Auto
    jeszcze nie mam
    Postów
    4

    Domyślnie 159 1.8 16v 140KM Głogoczów k Krakowa

    Czy oglądał ktoś na żywo egzemplarz z ogłoszenia http://otomoto.pl/alfa-romeo-159-1-8...C32315970.html ? Jeśli tak to byłbym wdzięczny za wyrażenie opinii na temat tego samochodu.
    A może ktoś miał do czynienia z Jania Autohaus z Głogoszowa lub Car Outlet z pobliskiego Jawornika? W Jaworniku maja trzy Alfy z takim silnikiem.

    Odnośnie Jania Autohaus, ostatnio wystawiali bezwypadkowy opisany tutaj http://www.forum.alfaholicy.org/kupi...ml#post1358325 ale ogłoszenie już nieaktywne.

  2. #2
    Użytkownik Znawca Avatar Pucek-159
    Dołączył
    07 2013
    Mieszka w
    Białobrzegi/WBR
    Auto
    Giulietta QV
    Postów
    1,320

    Domyślnie

    Na żywo nie oglądałem , ale ze zdjęć mogę Ci powiedzieć że golas straszny...
    Pozdrawiam.

  3. #3
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar szefuni0
    Dołączył
    09 2010
    Mieszka w
    Leszno
    Auto
    Giulietta jtdm 170KM
    Postów
    377

    Domyślnie

    Dlaczego golas... auto klima, szyby tył elektryka, na moje guziczków w kierownicy braknie, ale da się przeżyć
    GDYBY BÓG NIE WYMYŚLIŁ ALFY ROMEO CHODZIŁBYM PIESZO !!!

  4. #4
    Użytkownik Znawca Avatar Pucek-159
    Dołączył
    07 2013
    Mieszka w
    Białobrzegi/WBR
    Auto
    Giulietta QV
    Postów
    1,320

    Domyślnie

    Nie ma "normalnego" komputera

  5. #5
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    warszawa
    Auto
    była Julka 2012 sport&premium1 1,4TB 120 km + TomTom2+czerwone brembo +oryginalne chlapacze :)
    Postów
    1,748

    Domyślnie

    Cytat Napisał menek Zobacz post
    Czy oglądał ktoś na żywo egzemplarz z ogłoszenia http://otomoto.pl/alfa-romeo-159-1-8...C32315970.html ? Jeśli tak to byłbym wdzięczny za wyrażenie opinii na temat tego samochodu.
    A może ktoś miał do czynienia z Jania Autohaus z Głogoszowa lub Car Outlet z pobliskiego Jawornika? W Jaworniku maja trzy Alfy z takim silnikiem.

    Odnośnie Jania Autohaus, ostatnio wystawiali bezwypadkowy opisany tutaj http://www.forum.alfaholicy.org/kupi...ml#post1358325 ale ogłoszenie już nieaktywne.
    odnośnie jani to ktoś pisal ze niezgadzaja się na sprawdzenie auta w ASO bo przecież jest w dobrym stanie, tylko kupować i jechać
    Caroutlet ogolnie jest drogi, ale auta sa przyzwoite pod względem jakosci, ale to straszne benzynowe golasy tyle ze w tej cenie cos podobnego w ropie wynajdziesz. W mega watku o zakupie 159 caroutlet się pojawial kilka razy. Inna sprawa ze 1.8 to jedyny silnik który się nadaje do zagazowania w palecie ar 159

    -

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał szefuni0 Zobacz post
    Dlaczego golas... auto klima, szyby tył elektryka, na moje guziczków w kierownicy braknie, ale da się przeżyć
    ktoś te auto ogladal i wyszlo ze było z Grecji bodajże. Golas może niestraszny bo ma klime automat, ale chyba bez esp i sterowania radiem przy kierowcy. Komis odmowil sprawdzenia w zewnętrznym serwisie. Ale kolor kozacki trzeba przyznać

    -

  6. #6
    Użytkownik Alfa i Omega
    Dołączył
    11 2010
    Auto
    może GT
    Postów
    392

    Domyślnie

    była druga czerwona poliftowa 1.8 z guziczkami nawet chyba w podobnej cenie i poszła w kilka dni a ta stoi jakiś czas

  7. #7
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    03 2014
    Auto
    jeszcze nie mam
    Postów
    4

    Domyślnie

    Udało mi się dziś ustalić telefonicznie kilka dodatkowych szczegółów:
    - nr VIN ZAR93900007116795 - jeśli ktoś mógłby sprawdzić byłbym bardzo wdzięczny (dodałem też prośbę w innym wątku http://www.forum.alfaholicy.org/159_...ml#post1371170)
    - szyby ponoć są oryginalne
    - kraj pochodzenia to tak jak wcześniej wspomniano Grecja
    - jeśli chodzi o ASO to nie tyle odmawiają co trzeba sobie załatwić lawetę do Krakowa (nie ma papierów), oni sugerują pobliski serwis DEKRA, pewnie "zaprzyjaźniony"
    - jazda próbna na jakiejś bocznej dróżce
    - oczywiście Grek płakał jak sprzedawał

  8. #8
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    03 2014
    Auto
    159
    Postów
    9

    Domyślnie

    w bazie nic nie ma

  9. #9
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    warszawa
    Auto
    była Julka 2012 sport&premium1 1,4TB 120 km + TomTom2+czerwone brembo +oryginalne chlapacze :)
    Postów
    1,748

    Domyślnie

    dekra sama w sobie nie jest zla, ale w protokole Ci wpisza ze test drogowy nie mogl się odbyc (a nikt o zdrowych zmysłach nie będzie jezdzil autem bez tablic i ważnego OC) Tyle ze test drogowy Ci pokaze czy wahacze sa ok, albo czy lozyska nie hucza, co przy aktualnych problemach z dostepnoscia tych części jest z deka oslabiajace
    Co do greka to może tak być ze plakal bo sporo aut zarekwirowano jak podnieśli podatki od pojemności aut (jak by nie patrzeć 1.8 jest mniej ekologiczne niż 1.2) albo zarekwirowano jako zaleglosci podatkowe. zobacz ile daja kompletow kluczykow, jak jeden to cos w tym stylu moglo mieć miejsce. a cena dorobienia drugiegio głupie 1k w aso
    ale jak jesteś zdeterminowany to mysle ze user tomek_krk pomoze w ogarnieciu tematu sprawdzenua plus laweta. zawsze jak się okaze ze to mina to te kilka stow wydane będzie dobra inwestycja

  10. #10
    Użytkownik Romeo Avatar wojtekf
    Dołączył
    08 2013
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    159 2.2 JTS (była)
    Postów
    1,435

    Domyślnie

    Laweta z Głogoczowa? Viamot (nie mam pojęcia jak oni się teraz oficjalnie nazywają, bo zmieniali nazwę w tym roku) masz na Zakopiańskiej, zaraz na wlocie do miasta.

Podobne wątki

  1. pomoc ogledziny 159 głogoczów
    Utworzone przez grechu w dziale Małopolskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 10-03-2014, 22:11
  2. Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 17-08-2012, 23:11
  3. Alfa Romeo GT 150 KM Głogoczów (okolice Krakowa)
    Utworzone przez kmaro w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 27-08-2011, 13:30
  4. AR 156 1.9 JTD z Krakowa
    Utworzone przez xelotyx w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 20-01-2010, 23:55

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory