Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 37

Temat: kupno Alfa 156

  1. #1
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    04 2014
    Auto
    alfa 156 1,8 ts 2004r
    Postów
    4

    Domyślnie kupno Alfa 156

    Witam panowie. Jestem zainteresowany kupnem Alfy Romeo 156 gdyz te auto jest piekne I znalazlem taka oferte mozecie mi Cos na temat tego autka napisac .. Co widzicie po fotkach. Pozdrawiam i dziekuje.http://otomoto.pl/alfa-romeo-156-fajna-alfa-po-lifcie-1-8-i-ts-C30368131.html

  2. #2
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    03 2011
    Auto
    lexus is250
    Postów
    1,595

    Domyślnie

    nie zalecałbym silnikow TSa ale jak cchesz..
    Niemniej, cena z pałki, za takie auto 9999 zł to kpina. Ulep z dwóch alf i z tira pewnie, lepiony rękami Turasa.
    Sergio! Ragazzo! Amore mio! Dove si trova la bella Giulia?

  3. #3
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar kandy
    Dołączył
    03 2013
    Mieszka w
    Katowice
    Auto
    Alfa Romeo 147 2.0 TS '08r
    Postów
    416

    Domyślnie

    Cytat Napisał KRS Zobacz post
    nie zalecałbym silnikow TSa ale jak cchesz..
    I znowu hejty na TSa... Osobiście posiadam i nie narzekam.
    Niemniej jednak cena jest coś nie halo. O ile się nie mylę to gałka zmiany biegów trochę inaczej wygląda w 156 i jeśli jest drewniana to powinna być w kolorze kierownicy. Radziłbym dobrze się autu przyjrzeć bardziej na ASO, bo stacja kontroli pewnie będzie u kolegi sprzedającego.

    Moje 147 powodów do szczęścia


  4. #4
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    02 2014
    Auto
    Alfa Romeo 156 1.9jtd 115KM 2002r
    Postów
    9

    Domyślnie

    Cytat Napisał KRS Zobacz post
    nie zalecałbym silnikow TSa ale jak cchesz..
    Niemniej, cena z pałki, za takie auto 9999 zł to kpina. Ulep z dwóch alf i z tira pewnie, lepiony rękami Turasa.
    prawda jest taka, że alfy kupują osoby które chcą konkretnie alfe, zwykly kowalski nie kupi 'bo słyszał' i szuka niemca, alfy cenowo dostały ostro w tyłek, wiem bo wlasnie sprzedaje swoja gdyz dosc pilnie potrzebuje kasy, i co? wystawilem za naprawde mala kase, i nie wiem moze mój błąd, za mało kosztuje ludzie mysla moze ze skladany z tira, ale zainteresowanie jest zerowe.

  5. #5
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    03 2011
    Auto
    lexus is250
    Postów
    1,595

    Domyślnie

    Przesadzasz, sprzedalem dwie alfy, mam trzecią... nie zauważyłem szczegolnych klopotów przy sprzedaży, kwestia dotarcia do odpowiedniej grupy klientow.
    Co do kolegi Kandy: napisalem dokładnie tak: "nie zalecałbym silnikow TSa ale jak chcesz..". I kolega nazywa to "hejtem".
    Bardzo, bardzo gruba przesada i nadużycie.

    Dodano po 2 minutes:

    Cytat Napisał krukson Zobacz post
    prawda jest taka, że alfy kupują osoby które chcą konkretnie alfe, zwykly kowalski nie kupi 'bo słyszał' i szuka niemca, alfy cenowo dostały ostro w tyłek, wiem bo wlasnie sprzedaje swoja gdyz dosc pilnie potrzebuje kasy, i co? wystawilem za naprawde mala kase, i nie wiem moze mój błąd, za mało kosztuje ludzie mysla moze ze skladany z tira, ale zainteresowanie jest zerowe.
    No oczywiscie, ze Twoj błąd ja takie oferty w ogole omijam, jak widzę śmieszną cenę. Podnieś cenę, popraw ogłoszenie i zaczną dzwonić. Ludzie doskonale wiedzą, jakie niezliczone ilości dzwonów i ulepów zawaliło Polske. Jak ktoś konkretnie chce alfe, szuka auta konkretnego i zaniżone, tanie oferty na wejściu odrzuca.
    Ostatnio edytowane przez KRS ; 08-04-2014 o 22:52 Powód: Dodano
    Sergio! Ragazzo! Amore mio! Dove si trova la bella Giulia?

  6. #6
    Użytkownik Rowerzysta Avatar AlfaLuca
    Dołączył
    10 2012
    Mieszka w
    Łomża-Ostrołęka
    Auto
    Alfa Romeo 166 2.0 Twin Spark
    Postów
    61

    Domyślnie

    KRS to jeżeli nie miałeś styczności z TS'em to czemu "nie zalecałbyś" nie rozumiem... Jakbyś miał doświdczenie co do tego silnika to Ok... Ja mam Tsa i sobię chwalę. A popieram kolegę Kandy. PzDr

  7. #7
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    03 2011
    Auto
    lexus is250
    Postów
    1,595

    Domyślnie

    wiekszosc osob z ktorymi sie rozmawia, TS nie popiera. Alfy mają dziadowskie silniki benzynowe, tak naprawde dobre były lub są tylko trzy:
    - TBi, jezdze nim, znakomita jednostka, jedyna wada to brak brzmienia, TS przy nim to po prostu zero, żenada.
    - 3.2 V6, swietne brzmienie i bardzo dobry silnik, ale potwornie paliwożerny, więc rzadko kto go ujeżdża
    - boxer, brzmienie swietne, totalne brednie, ze awaryjny, jesli trzymasz olej wysoko i nie katujesz zimnego, wyjezdzi 300 tys bez remontów. Niestety, zarzucony kiedyś na korzyść TS. Powód był jeden: Fiat robił rzędówki wiec cięcie kosztów.

    Naprawde dobre silniki alfy to jtd i jtdm, jedyny ich minus to... klekot)
    Podobne opinie mają bezwzględnie wszyscy mechanicy, znający te samochody.
    Sergio! Ragazzo! Amore mio! Dove si trova la bella Giulia?

  8. #8
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar kandy
    Dołączył
    03 2013
    Mieszka w
    Katowice
    Auto
    Alfa Romeo 147 2.0 TS '08r
    Postów
    416

    Domyślnie

    Cytat Napisał KRS Zobacz post
    wiekszosc osob z ktorymi sie rozmawia, TS nie popiera. Alfy mają dziadowskie silniki benzynowe, tak naprawde dobre były lub są tylko trzy:
    - TBi, jezdze nim, znakomita jednostka, jedyna wada to brak brzmienia, TS przy nim to po prostu zero, żenada.
    - 3.2 V6, swietne brzmienie i bardzo dobry silnik, ale potwornie paliwożerny, więc rzadko kto go ujeżdża
    - boxer, brzmienie swietne, totalne brednie, ze awaryjny, jesli trzymasz olej wysoko i nie katujesz zimnego, wyjezdzi 300 tys bez remontów. Niestety, zarzucony kiedyś na korzyść TS. Powód był jeden: Fiat robił rzędówki wiec cięcie kosztów.

    Naprawde dobre silniki alfy to jtd i jtdm, jedyny ich minus to... klekot)
    Podobne opinie mają bezwzględnie wszyscy mechanicy, znający te samochody.
    To jeśli ktoś chce kupić 147 albo 156 do jazdy po kilka km dziennie to co wg Ciebie powinien zrobić? Bo jeśli nie TS to zostaje diesel, a ten przy takiej jeździe się nie sprawdza. Zaraz mi powiesz, że w 156 może sobie kupić 2.5 V6 i zagazować, chociaż z tego co wiem jesteś tego przeciwnikiem.
    Jeśli chcesz porównywać TBi z wolnossącą jednostką to chyba trochę Ci nie wyjdzie, bo to są 2 różne światy... TBi będzie się zbierać od dołu, a w TSie zabawa zaczyna się przy ok 4ooo obrotów...

    Moje 147 powodów do szczęścia


  9. #9
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Adamss
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Trzcińsko-Zdrój
    Auto
    AR 156 2.0 TS Sportwagon i Fiat Marea Wekend 1.6SX BMW E39 520i
    Postów
    33

    Domyślnie

    Do KRS Po pierwsze jak sie nie umie dbać o silnik to każdy sie zajeżdzi. TBI jest młodą jednostką wiec trudno zweryfikować awaryjnośc tej jednostki wiec sie nie podniecaj 3.2 v6 zawsze bedzie dużo palic bo ma 6 garow a co jtd siadają dumasy,turba,klapy wirowe , egr i dpf i jest najwiecej tematow na forum na temat diesla ktory jest dwa razy droży w naprawie w stosunku do bezyny. Twój post nic kokretnego nie wnosi
    Ostatnio edytowane przez Adamss ; 09-04-2014 o 18:52

  10. #10
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    03 2011
    Auto
    lexus is250
    Postów
    1,595

    Domyślnie

    Cytat Napisał Adamss Zobacz post
    Do KRS Po pierwsze jak sie nie umie dbać o silnik to każdy sie zajeżdzi. TBI jest młodą jednostką wiec trudno zweryfikować awaryjnośc tej jednostki wiec sie nie podniecaj 3.2 v6 zawsze bedzie dużo palic bo ma 6 garow a co jtd siadają dumasy,turba,klapy wirowe , egr i dpf i jest najwiecej tematow na forum na temat diesla ktory jest dwa razy droży w naprawie w stosunku do bezyny. Twój post nic kokretnego nie wnosi

    ...pisz jakoś po ludzku, zeby można było zrozumieć cokolwiek... czym mam się nie podniecać? silniki TBI mają juz pięć lat, wiec weryfikacja jednostki jest możliwa. TS to silnik awaryjny, wymagający czestego serwisowania, niezbyt mocny za to paliwożerny. 12 litrow w miescie, masakra. W silnikach jtd nie ma dpf, niestety. Egr sie zaślepia i nie ma problemu. Dwumas czy turbina odpowiednio traktowane zrobią sto tysięcy, wiec jesli jeżdze 20 tys rocznie, po pięciu latach robię te elementy....
    Odradzam silniki TS, dziadostwo.
    Sergio! Ragazzo! Amore mio! Dove si trova la bella Giulia?

Podobne wątki

  1. Kupno Alfa Romeo 156 lub 147 do 12 000 zł
    Utworzone przez ziemian w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 05-10-2015, 21:50
  2. Kupno ALFA ROMEO 147 1.9 JTD
    Utworzone przez accez w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 18-03-2015, 10:55
  3. Alfa 147 JTD Kupno
    Utworzone przez kanks w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 28-06-2014, 10:37
  4. Alfa Romeo 159 (kupno)
    Utworzone przez matheo789 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 02-11-2013, 15:04

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory