Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 34

Temat: alufelgi AR 156 1.9 JTD 16V

  1. #11
    stelman
    Gość

    Domyślnie

    w każdym razie chodzi mi o felgi ze zdjęcia z mojego profilu. czy one też mają ET-41 ? i czy wobec tego te felgi o które się pytam w poście pasowałyby do mojej Alficzki ???

  2. #12
    madagaskar
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał stelman Zobacz post
    w każdym razie chodzi mi o felgi ze zdjęcia z mojego profilu. czy one też mają ET-41 ? i czy wobec tego te felgi o które się pytam w poście pasowałyby do mojej Alficzki ???

    dokaldnie tak, te na fotce maja 6,5 cala szerokosci i ET = 41, tak jak wszystkie fabryczne alu do alfy 156/147.

    Czy te, o ktore pytasz beda pasowaly...? Rozstaw srub, szerokosc i srednica felg, do otworu centralnego pewnie jest fabryczny dystans - wiec te paramatry sie zgadzaja. Wątpliwości moje budzi tylko ET, które w przypadku tych felg jest niewielkie, przez co koła beda bardzo wystawaly na zewnatrz nadwozia. To moze powodowac przy zaladunku auta obcieranie tylnych koł o nadkola lub przednich podczas skrecania na max. Na Twoim miejscu poszukalbym podobnego wzoru o ET z przedzialu 35-40 mm.
    Ostatnio edytowane przez madagaskar ; 20-02-2009 o 10:01

  3. #13
    stelman
    Gość

    Domyślnie

    a czy takie byłyby lepsze ?
    L741 MB 16'' 5X98 ALFA CITROEN PEUGEOT FELGI (556767973) - motoAllegro
    i czy pasowałyby na nie opony 205/55 ? pozdrawiam :-)

  4. #14
    ViP Romeo Avatar Lesio
    Dołączył
    02 2007
    Mieszka w
    Radom
    Auto
    Subaru Forester XT, Mini Countryman CS
    Postów
    1,917

    Domyślnie

    Też zastanawiam się nad felgami od tego sprzedającego. Czytałem o nim na kilku forach samochodowych i wcale nie są to pozytywne wypowiedzi, może nie na temat samego allegrowicza ale na temat jego no name towaru (prawdopodobnie pochodzącego z Chin). Z tego co się dowiedziałem to łuszczącą się farbę można przeżyć ale krzywy otwór montażowy na piastę już średnio. Jak ktoś z was kupował już u tego gościa to niech się podzieli opinią bo nie chce jakiegoś syfu kupić. Chodzi mi o sprzedającego o nicku Bopss.

  5. #15
    stelman
    Gość

    Domyślnie

    a może ktoś ma namiary gdzie można kupić ładne felgi do Alficzki (najlepiej szprychy) za rozsądną kaskę ? pzdr

  6. #16
    krolik_AR156
    Gość

    Domyślnie

    Ja na letnich mam takie...

    DOTZ SHURIKEN 16'' NOWE !! POLEROWANE !! 4x100 (557409341) - Aukcje internetowe Allegro

    W połączeniu z czerwonym lakierem wyglądają świetnie. Do innego koloru raczej nie polecam.

    Tu felgi na Belli...
    http://www.forum.alfaholicy.org/nasz...eo_156_sw.html

    Pozdro
    Ostatnio edytowane przez krolik_AR156 ; 21-02-2009 o 01:33

  7. #17
    stelman
    Gość

    Domyślnie

    święte słowa... piękne felgi. ja mam bordową alfę ale w sumie myślałem o wydatku do 1400pln. bo mam jeszcze opony do kupienia... wcześniej miałem 147 na fajnych felgach ale 156 to raczej limuzyna i pewne wzory nie pasują (fotki do wglądu na e-mail). pzdr

  8. #18
    adamodg
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał stelman Zobacz post
    (najlepiej szprychy) za rozsądną kaskę ? pzdr
    tak wg mnie szprychy to 17 sa fajne bo na 16: to te szprychy troche małe

    a takie ? Felgi aluminiowe Alfa Romeo 5x98 17" 225/45 (550506844) - motoAllegro
    razem z oponami , a cene zawsze można ponegocjować
    Ostatnio edytowane przez adamodg ; 21-02-2009 o 02:08

  9. #19
    stelman
    Gość

    Smile

    17" są SUPER ALE I 16" się niezłe zdarzają... ale obawiam się, że przy 17" zawieszenie szybciej padnie na naszych "prostych" drogach... heh... pzdr.

  10. #20
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar currahee
    Dołączył
    08 2007
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Alfa Romeo 145 1.6 Boxer 1995 r.
    Postów
    478

    Domyślnie

    Zastanówcie się dobrze zanim kupicie tanie felgi z Allegro. Bo z opinii znajomych wiem, że w tym przypadku tanie = drogie. Lepiej dołożyć trochę i kupić albo oryginały albo coś znanego producenta. Takie felgi będą o wiele trwalsze i bezproblemowe w montażu. Ja kupowałem jeden komplet u nich FELGI-OPONY.COM - opony letnie, opony zimowe, felgi aluminiowe, felgi stalowe, bagażniki samochodowe, tuning i mogę polecić ten sklep. Ceny chyba nie złe a wybór duży. Niemniej jak ktoś lubi ryzyko i wyrzucanie pieniędzy w błoto to może próbować chińszczyznę z Allegro .
    FORZA ITALIA !

Podobne wątki

  1. alufelgi
    Utworzone przez 0405leszek w dziale 147
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 28-02-2011, 10:32
  2. [155] Alufelgi
    Utworzone przez vtunerek w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 22-11-2010, 16:48

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory