Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Temat: [145] z kilkoma rzeczami do zrobienia, czy kupić?

  1. #11
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar OO__V__OO
    Dołączył
    09 2007
    Mieszka w
    Krapkowice/Opole
    Auto
    307 CC
    Postów
    296

    Domyślnie

    czy kupujac używany samochód nie trzeba wymienic podstawowych el. eksploatacyjnych? wydech? to 250 za calosc, a to że sa rzeczy do zrobienia to argument do potargowania się

  2. #12
    Evendi
    Gość

    Domyślnie

    Decyzja podjęta. Auto moje tylko... Kurde pokazał mi dokumenty nabycia i on niby dał za nie 5000 zł, do tego zrobione jest zawieszenie przednie i przednie hamulce. Niestety nie opuścił i stanęło na początkowej cenie tj. 5000 zł + CC. Może trochę dużo, ale przynajmniej przodem nie muszę się już martwić.

    Na tamat jazdy nie muszę się chyba wypowiadać .


    Muszę się dowiedzieć od właściciela kiedy był zmieniany pasek rozrządu i ewentualnie to zrobić.
    Macie jakieś sugestie co do innych elementów, które dobrze by było wymienić już na starcie?

  3. #13
    hobbit_666`
    Gość

    Domyślnie

    Gratuluje, i mam nadzieje, ze bedziesz zadowolony. Na poczatku czerwca planowany jest spot w Piekarach, moze bys wpadl? Co do wymian na poczatek:
    1 ! Olej i rozrzad ! Czyli nowy filtr oleju najlepiej i paliwa i powietrza, pasek rozrzadu, pompa wody,wariator, napinacze. To sa duze koszta ale niestety, jak ci pasek strzeli to remont silnika jest duzo duzo drozszy.
    2. poza tym ten hamulec co nie dziala co predzej pisales koniecznie napraw, no i te tylne zawieszenie.

    Pozdrowka, i mam nadzieje, ze do zoba na jakims spocie.

  4. #14
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar adk
    Dołączył
    08 2008
    Mieszka w
    ok. Mińsk Mazowiecki
    Auto
    145 2.0 T.S. QV-style
    Postów
    243

    Domyślnie

    Na pewno zacznij od hamulców, bo jak całkiem znikną to dlugo sie nie nacieszysz No i tak jak hobbit_666 pisze o tylnym wahaczu, koszt zrobienia jednego to o ile dobrze pamiętam 150 - 250 PLN, regeneracja oczywiście.

    Od razu wymień olej z filtrem i zorientuj się jak z paskiem, z tym nie ma się co spieszyć jak ma najechane 30kkm, bo koszty większe, tylko żeby informacja była rzetelna

    A kompletny wydech masz za 200PLN więc to nie są jakieś ogromne koszty, a jak nie przepruchniał calkiem to inwestycję możesz śmiało odłożyć Ponadto z samodzielną wymianą też nie powinieneś mieć kłopotu.

    Pozdrawiam i życzę powodzenia.
    Ostatnio edytowane przez adk ; 20-05-2009 o 12:28

    PabloGarage Group
    www.pablogarage.pl
    Mechanika / Renowacja powłoki lakierniczej / Flokowanie
    facebook.com/flokujemy

  5. #15
    Evendi
    Gość

    Domyślnie

    hobbit_666' masz na myśli Piekary Śląskie?? Czy jakieś inne....

    Co do wymian, to będę to robił, ale nie już...dopiero 10 wyplata .

  6. #16
    hobbit_666`
    Gość

    Domyślnie

    Evendi tak dokladnie Piekary Slaskie, spot na Kopcu Wyzwolenia. Ostatnim razem bylo bardzo fajnie, wiec jak masz wolny wekend, a do Piekar wiem, ze az tak daleko to nie masz z Katowic, to wpadnij na swoj pierwszy spot nowa Alfka.
    Link do tematu:
    http://www.forum.alfaholicy.org/malo...y_slaskie.html

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 07-02-2012, 08:51
  2. ALFA ROMEO 156 skóry czy jest możliwość zrobienia loga?
    Utworzone przez Johnson w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 08-09-2011, 08:09
  3. [145] Do zrobienia deal na części...
    Utworzone przez aquarius01 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 12-02-2010, 23:59

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory