Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Alfa Romeo 156 1.9 JTD TI - Kielce

  1. #1
    Użytkownik Rowerzysta Avatar .AR is fun.
    Dołączył
    11 2011
    Mieszka w
    Kujawsko-Pomorskie
    Auto
    Alfa Romeo 156
    Postów
    69

    Domyślnie Alfa Romeo 156 1.9 JTD TI - Kielce

    Witam, mam na oku pewne ogloszenie.
    http://otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-...-ID6yAUoB.html

    Co myślicie o tym aucie? Podejrzany jest dla mnie przebieg i "niedawno wymieniane" części typu rozrzad i kpl sprzeglo + dwumas. Ciekawe co jeszcze w niej siedzi bo cena dosyć atrakcyjna jesli chodzi o taka wersje wyposażenia. Tylko ciekawe jak technicznie. Jakie sa Wasze opinie? Proszę o komentarze i porady. Na co zwracac uwage przy zakupie takiego auta. Z gory dziekuje pozdrawiam

  2. #2
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    10 2015
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Alfa Romeo 159 TI 2,4 JTDm
    Postów
    25

    Domyślnie

    Przebieg podejrzany, wg właściciela sprowadzone 6 lat temu. Wiec za Niemca miało już spokojnie 200 tys zrobione. Właściciel na pytanie czy sam sprowadzał auto potwierdził ale bez większego przekonania. Mimo, że auto ma niby świeże sprzęgło i dwumas, czy rozrząd to nie są jedyne wysokie koszty jakie moga pojawic sie w tym aucie. W tym roczniku auto w dobrym stanie (nie idealnym) sprzedałoby się na pniu za 15-16 tys. Wiec coś jest na rzeczy pytanie tylko co.

  3. #3
    Użytkownik Rowerzysta Avatar .AR is fun.
    Dołączył
    11 2011
    Mieszka w
    Kujawsko-Pomorskie
    Auto
    Alfa Romeo 156
    Postów
    69

    Domyślnie

    Chyba nie masz racji. Rozmawialem z wlascicielem samochodu 30min i samochod kupil od osoby ktora sprowadziła auto z niemiec w 2008 albo 09 roku z przebiegiem 88tys km z książka serwisowa. Powiem szczerze, ze wypytalem wlasciciela o wszystkie wymiany. Wyczytywal co wymienial w jakim miesiacu i w ktprym roku oraz podawal rachunki i marki czesci. Wszystko mial na papierach. Jedyne co nie dziala to spryskiwacze xenonow i spalona zarowka rejestracji. Blacha ok tylko sa. Dwa miejsca do naprawy (przod nadkole od strony kierowcy - otarcie i ubytek lakieru oraz tyl pod wycieraczka ubytek lakieru). Auto uzytkowane jako samochód rodzinny do pracy a z dluzszych wyjazdow to jezdzil do szwajcarii i tam tez byl serwisowany bo zaistniala taka koniecznosc. Olej co 10-15tys km zmieniany. Troszke ten wlasciciel taki pogubiony w rozmowie i wydawalo mi sie, ze az tak duzo nie wie o tym samochodzie natomiast pozniej stwierdzil, ze odda do sluchawki swoja żonę, bo to ona jest tutaj alfaholiczka. No i okazalo sie, ze Pani wlascicielka najwięcej użytkowała ten samochod. Powiedziala co jeszcze bylo zmienione w silniku. Pochwalila sie, ze to 7 alfa która jeździ a obecnie ma giuliette. 156tka jezdzi teraz jej syn, który ma zamiar kupic od kolegi brere i dlatego sprzedaje.
    Myślę, ze to auto godne polecenia za takie pieniądze. Niestety ja sie wstrzymuje teraz od zakupu poniewaz nadchodzi zima i trzeba miec w takim okresie kasy w zapasie. No i nie ukrywam..mam troche drogi do Kielc.
    Tyle

  4. #4
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    10 2015
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Alfa Romeo 159 TI 2,4 JTDm
    Postów
    25

    Domyślnie

    Ale ja nie mówiłem, że to auto to padlina. Mi właściciel przez telefon powiedział, że kupił to auto od pierwszego właściciela w Niemczech. Jak się spytałem czy sam sprowadzał to odpowiedział twierdząco, Tobie natomiast, że przez jakiegoś handlarza więc jest dysonans ale mniejsza o to

  5. #5
    Użytkownik Rowerzysta Avatar .AR is fun.
    Dołączył
    11 2011
    Mieszka w
    Kujawsko-Pomorskie
    Auto
    Alfa Romeo 156
    Postów
    69

    Domyślnie

    Cytat Napisał maaaksss Zobacz post
    Ale ja nie mówiłem, że to auto to padlina. Mi właściciel przez telefon powiedział, że kupił to auto od pierwszego właściciela w Niemczech. Jak się spytałem czy sam sprowadzał to odpowiedział twierdząco, Tobie natomiast, że przez jakiegoś handlarza więc jest dysonans ale mniejsza o to
    Wiem, spokojnie Różnie to bywa. Często sprzedający każdemu z osobna opowiadają coś innego o aucie, a na miejscu przy oględzinach jeszcze coś innego słyszymy.

Podobne wątki

  1. Alfa Romeo GT Kielce i Busko Zdrój
    Utworzone przez don camillo w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 31-07-2016, 13:20
  2. Alfa Romeo Brera 2.2 JTS CSP Kielce
    Utworzone przez falek4 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 49
    Ostatni post / autor: 02-10-2013, 20:54
  3. Alfa Romeo 147 Kielce- prośba o ocenę
    Utworzone przez krystianezg w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 13-04-2012, 13:07
  4. Alfa Romeo 156 FL Kielce
    Utworzone przez KarolAR156 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 02-04-2011, 21:18

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory