Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 70

Temat: 156 GTA czerwona z Czestochowy-prosba o porade

  1. #11
    Keyplayer
    Gość

    Domyślnie

    Jestem, jestem na forum, a oferta wciąż aktualna

    PS. Moja Alfa się nie trzęsie

  2. #12
    Pajak
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Keyplayer Zobacz post
    Jestem, jestem na forum, a oferta wciąż aktualna

    PS. Moja Alfa się nie trzęsie
    priv

  3. #13
    klekot ™ gorol Quadrifoglio Verde Avatar bocian
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    SD ( Dąbrowa Górn. )
    Auto
    156 1.6 TS , GT 1.9 JTD ,159 SW Ti 2.0 jtdm , Volvo 4.4 V8 , Jeep GC WK2 5.7 Hemi
    Postów
    14,782

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pajak Zobacz post
    Generalnie podchodzi, jedyne co mnie boli w tym wypadku to przebieg
    rozumiem że to był żart ( ona ma tylko 136 kkm )

  4. #14
    Pajak
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał bocian Zobacz post
    rozumiem że to był żart ( ona ma tylko 136 kkm )
    Hehe no ale przeciez to nie diesel, ktore potrafia przejechac 400 tys bez remontu Poza tym jest jeszcze kwestia ogólnego zuzycia nadwozia, wnetrza itd... tego sie nie obejdzie w zadnym samochodzie. Jedynie Mercedesy i to te najdrozsze (np. CL czy S-ki) jeszcze jako tako wygladaja w srodku po przebiegach 150-200 tys...

  5. #15
    Użytkownik Znawca Avatar bimsky
    Dołączył
    07 2006
    Mieszka w
    Alwernia
    Auto
    Toyota Camry + 75 3.0M
    Postów
    1,485

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pajak Zobacz post
    Hehe no ale przeciez to nie diesel, ktore potrafia przejechac 400 tys bez remontu Poza tym jest jeszcze kwestia ogólnego zuzycia nadwozia, wnetrza itd... tego sie nie obejdzie w zadnym samochodzie. Jedynie Mercedesy i to te najdrozsze (np. CL czy S-ki) jeszcze jako tako wygladaja w srodku po przebiegach 150-200 tys...
    Bez przesady. Jeśli samochodem nie jeździł żaden rzeźnik czy też budowlaniec wożący cement i betonowe bloczki - nie powinno być wnętrze zniszczone po takim przebiegu. Moje bmw ma obecnie 180tys i po wysprzątaniu wygląda bardzo ładnie. Jedynie fotel kierowcy jest trochę wysiedziany (choć pewnie wcale nie przeze mnie, tragedii nie ma), no ale tego nie da się przeskoczyć.
    http://www.facebook.com/75modificata/ <- opowieść o trudnej i burzliwej miłości ;-)

  6. #16
    superalfa.pl
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pajak Zobacz post
    Oki, z tym że te domysły i dywagacje o stronie technicznej (co może być przyczyną trzęsawki) to już inna historia i nie na ten dział. Ja już jedynie wiem, że coś z tym silnikiem jest nie tak, cokolwiek by to miało nie być i to mnie raczej odwiedzie od zakupu tego egzemplarza - nie chce pierwszej trasy nowo zakupionym autem musiec wykonac od razu do warsztatu

    może masz jakieś robaczki na plecach i dlatego odczuwasz swędzenie
    to jest wypowiedź człowieka który pierwszą Alfę jaką widział w życiu to była moja GTA a mądry jakby już miał tych aut kilkanaście był u mnie dosłownie 5 min nawet sie autem nie przejechał ale diagnoza już jest -zajechany silnik.
    przyjechał zdezelowanym Clio pod podwoziem coś zwisało ale najlepsze opinie wystawia się o cudzym aucie
    dzisiaj przyjechała druga GTA i pracuje tak samo ale najlepszą wiedze ma pan który napisał ten post-ręce opadają
    Ostatnio edytowane przez superalfa.pl ; 15-09-2009 o 23:05

  7. #17
    Superjahu007
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał superalfa.pl Zobacz post
    zamiast do warsztatu jedź do szpitala na badania bo może masz jakieś robaczki na plecach i dlatego odczuwasz swędzenie to jest wypowiedź człowieka który pierwszą Alfę jaką widział w życiu to była moja GTA a mądry jakby już miał tych aut kilkanaście był u mnie dosłownie 5 min nawet sie autem nie przejechał ale diagnoza już jest -zajechany silnik. przyjechał zdezelowanym Clio pod podwoziem coś zwisało ale najlepsze opinie wystawia się o cudzym aucie dzisiaj przyjechała druga GTA i pracuje tak samo ale najlepszą wiedze ma pan który napisał ten post-ręce opadają
    Kolega chyba nigdzie nie obraził ani nie uraził zadając pytanie na forum .Po to to forum właśnie jest. Sam napisał że nigdy nie jeździł autem z takim silnikiem więc może miec wątpliwości. Więc skąd ta ironia w Twoim poście . Czy zarzuca Ci że sprzedajesz złoma czy też tylko pyta jak być powinno. A to jakim jak autem jeździ to już jego sprawa - oceniając po wyglądzie można szybko się przejechać . A może w garażu stoi Brera albo nowa 159 ? Jak by przyjechał czymś droższym to lepiej byś go wtedy potraktował ?

    Wracając do tematu - wielokrotnie na forum poruszany był temat nierównej pracy silników V na wolnych obrotach . I jak do tej pory jednoznaczna diagnoza nie padła . Mnie na szczęście ten problem jak do tej pory omijał i mam nadzieję że tak zostanie. Jeżeli Pajak nadal będzie zainteresowany kupnem tej GTA to chętnie mogę podjechać i osobiście sprawdzić jak pracuje ta GTA. Do Częstochowy wybieram się w przyszłym tygodniu . Na zlocie niestety nie miałem okazji przyjrzeć się jej bliżej - brakło czasu a wizualnie bardzo atrakcyjny egzemplarz.
    Pozdrawiam

  8. #18
    Pajak
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał superalfa.pl Zobacz post
    zamiast do warsztatu jedź do szpitala na badania bo może masz jakieś robaczki na plecach i dlatego odczuwasz swędzenie
    to jest wypowiedź człowieka który pierwszą Alfę jaką widział w życiu to była moja GTA a mądry jakby już miał tych aut kilkanaście był u mnie dosłownie 5 min nawet sie autem nie przejechał ale diagnoza już jest -zajechany silnik.
    przyjechał zdezelowanym Clio pod podwoziem coś zwisało ale najlepsze opinie wystawia się o cudzym aucie
    dzisiaj przyjechała druga GTA i pracuje tak samo ale najlepszą wiedze ma pan który napisał ten post-ręce opadają
    Kolega Superjahu juz w zasadzie odpisal (dzieki!) wiec nie bede powtarzal tego samego, a dodac moge jedynie, ze to nie byl konkurs "kto ma lepsze auto" tylko ja bylem Twoim potencjalnym klientem na zakup tego auta - chyba o tym zapominasz...

  9. #19
    Użytkownik Rowerzysta Avatar tommi
    Dołączył
    07 2009
    Mieszka w
    Poz
    Auto
    Biała: 159 TI SW 2,4 JTDm , Niebieska: Impreza GT Turbo 2,0 MY00
    Postów
    406

    Domyślnie

    Pamiętajcie, że to GTA, a takich autek na rynku używanych sami wiecie ile jest.
    Ma kilka lat i idealna nigdy nie będzie ani na idealna inna się nie trafi.
    Nie kupujesz nowej z salonu.
    Sprawdz autko w serwisie, geometrię podwozia, kompresję silnika, jeżeli będzie OK to ja bym się nie zastanawiał.
    Takie ja mam podejście do kupowanych przeze mnie samochodów.
    Wielu z nas mysli np że jak było cos malowane to juz auto to szrot, a silnik i podwozie są na ostatnim miejscu


    Blue....

    "Life is racing, everything else is just waiting" - Steve McQueen

  10. #20
    superalfa.pl
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pajak Zobacz post
    Kolega Superjahu juz w zasadzie odpisal (dzieki!) wiec nie bede powtarzal tego samego, a dodac moge jedynie, ze to nie byl konkurs "kto ma lepsze auto" tylko ja bylem Twoim potencjalnym klientem na zakup tego auta - chyba o tym zapominasz...

    potencjalny klient ogląda auto robi jazdę próbną jedzie do serwisu na stacje diagnostyczną i ocenia auto a nie wpada do komisu wsiada do środka ogląda dowód rejestracyjny i po 5 min jedzie oglądać inne auta, czyli tak naprawdę nie chodzi tu o zakup Alfy GTA tylko jakiegoś mocnego wozu-czy to jest potencjalny klient ,dla mnie nie
    kolego superjahu chyba źle oceniasz mój post nie chodzi mi oto ile kto ma kasy bo auta na kredyt tez sprzedaje tylko oto że najlepiej wydać komuś ocenę nie mając bladego pojęcia o aucie u mnie klient czy przyjedzie polonezem czy brerą jest tak samo traktowany , ja też kiedyś kupowałem auta jako klient i wiem jak to jest
    Jeśli chodzi akurat o moją GTA to chyba widać było dostatecznie na zlocie, co ona potrafi, że nie jest to szrot w sumie objechała 147 GTA, która jest mniejsza(zrobił mnie fiat coupe turbo do tej pory śni mi sie to po nocy)
    Wiem tylko tyle, że ja handlarz zawsze będę najgorszy, czyli kombinator i inne takie a ktoś się zarejestruje na forum i już ogłasza swoje auto jako Alfaholik i inni forumowicze chwalą jego auto jako super, bo "swojak"

Podobne wątki

  1. Jesienny spot okolice Czestochowy
    Utworzone przez B@rtek w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 16-12-2015, 09:01
  2. Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 10-01-2013, 22:51
  3. wyniana rorzadu slask okolice czestochowy
    Utworzone przez grzegorz543 w dziale 156
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 27-05-2011, 10:57
  4. Szukam mechanika z Czestochowy lub okolic do Alfy 156
    Utworzone przez jptomczyk w dziale 156
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 02-01-2010, 10:53
  5. Konwoj na zlot do Czestochowy
    Utworzone przez michu w dziale Pomorskie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 26-08-2009, 09:06

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory