Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21

Temat: Brera 3.2 JTS Q4

  1. #11
    Użytkownik Znawca Avatar rafter
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    Pruszków
    Auto
    BMW 540i xDrive G30
    Postów
    1,602

    Domyślnie

    Cytat Napisał clvegaz Zobacz post
    a jechales czy tylko czytales ?
    Przecież Grzesiekk napisał prawdę ,no może poza osiągami bo części kierowców nie będzie przeszkadzało że auto przyspieszające w 7 sec do 100 kmh i tak jest wolniejsze o 1 sec od aut konkurencji przy spalaniu o 5 litrów wyższym .
    AR 156 1.8 TS ( 2001-2006)
    AR 159 1.9 JTDM 16V ( 2006-2009)
    AUDI A5 2.0 TFSI MTM (2009 -2014)
    BMW 528i F10 ( 2014 - 2019 )
    BMW 540i G30 ( 2019 -

    Lewostronnym powolno jeźdźcom mówimy kategorycznie NIE !!!

  2. #12
    epion
    Gość

    Domyślnie

    ja bym brał 1750 TBi

  3. #13
    clvegaz
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał rafter Zobacz post
    Przecież Grzesiekk napisał prawdę ,no może poza osiągami bo części kierowców nie będzie przeszkadzało że auto przyspieszające w 7 sec do 100 kmh i tak jest wolniejsze o 1 sec od aut konkurencji przy spalaniu o 5 litrów wyższym .
    o sekunde wolniejsze od aut konkurencji no troche przesadziles chyba pokaz mi konkurencje ktora przyspiesza ponizej 6 sekund do 100 tym bardziej ze wynik to tak na prawde 6,8 s do 100 (producent podaje 6.5 s), tylko nie stawiaj obok brery takich aut jak audi tt czy bmw z4 i pamietaj ze tutaj mamy do czynienia z napedem na 4 kola co nie pozostaje bez znaczenia, a co do brzmienia silnika no coz to tak samo jak jeden utwor muzyczny dla kogos moze byc genialny, a ktos inny powie ze beznadzieja jesli chodzi o spalanie to fakt ze jest ono wysokie, ale jesli kogos stac na alfa romeo brera 3.2 v6 i decyduje sie na zakup tego samochodu to raczej nie zawraca sobie glowy takimi szczegolami jak spalanie bo tu chodzi zupelnie o cos innego widze ze coniektorzy sa bardzo krytyczni w stosunku do tego wspanialego samochodu ja brere kocham i nie dam powiedziec zlego slowa na nia proponuje sie przejechac brera 3.2 v6 jesli nadazy sie taka okazja i potem sie wypowiadac na temat tego samochodu kto nie jechal niech sie nie odzywa

  4. #14
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    03 2008
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    BMW E61 545i żony, E61 530xD do orania pola :)
    Postów
    3,191

    Domyślnie

    Cytat Napisał clvegaz Zobacz post
    a jechales czy tylko czytales ?


    Tak jechałem kolego.
    10.2008-16.11.2012r. 156 3,0 V6 24V Q2 278KM@312Nm - pozostały piękne wspomnienia

    Porting głowic, budowa silników do motorsportu, budowa układów wydechowych, kolektorów ssących ITB, indywidualnych części do motorsportu

    Zapraszam => https://www.facebook.com/Ku%C5%9Bmie...37265/?fref=ts

  5. #15
    ViP Romeo Avatar robak#21
    Dołączył
    11 2007
    Mieszka w
    Chorzów
    Auto
    coś tam wrzeszczy...
    Postów
    881

    Domyślnie

    Cytat Napisał GrzesiekK. Zobacz post
    Generalnie zastanów się czy chcesz 3.2jts? Ten silnik w tej budzie nie ma osiągów, chla na potęgę, nie brzmi, nie ma tego czegoś co stare V6. Przy mojej całej miłości do benzynowych V6tek nie kupiłbym auta z tym silnikiem. Do tego ma koszmarnie drogi rozrząd na 4 wariatorach tak na osłodę ;]
    Dokładnie z tych samych powodów nie kupiłem tego auta...

    może aż tak źle nie ma wszystko zależy od poprzednich doświadczeń i wrażeń kierowcy ale na papieże wygląda to dużo lepiej aniżeli podczas jazdy a szkoda...

    natomiast na + przemawia prowadzenie w zakrętach na pewno wypada lepiej aniżeli ośka przynajmniej moje RWD no i design również ciężko szukać konkurenta przynajmniej jak dla mnie ,ogólnie wszystko zależy od ciebie i twoich potrzeb no i tego czegoś czego szukasz

    Pzdr i powodzenia
    Ostatnio edytowane przez robak#21 ; 14-12-2010 o 21:52
    [*]


  6. #16
    Użytkownik Znawca Avatar rafter
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    Pruszków
    Auto
    BMW 540i xDrive G30
    Postów
    1,602

    Domyślnie

    Cytat Napisał clvegaz Zobacz post
    o sekunde wolniejsze od aut konkurencji no troche przesadziles chyba pokaz mi konkurencje ktora przyspiesza ponizej 6 sekund do 100 tym bardziej ze wynik to tak na prawde 6,8 s do 100 (producent podaje 6.5 s), tylko nie stawiaj obok brery takich aut jak audi tt czy bmw z4 i pamietaj ze tutaj mamy do czynienia z napedem na 4 kola co nie pozostaje bez znaczenia, a co do brzmienia silnika no coz to tak samo jak jeden utwor muzyczny dla kogos moze byc genialny, a ktos inny powie ze beznadzieja jesli chodzi o spalanie to fakt ze jest ono wysokie, ale jesli kogos stac na alfa romeo brera 3.2 v6 i decyduje sie na zakup tego samochodu to raczej nie zawraca sobie glowy takimi szczegolami jak spalanie bo tu chodzi zupelnie o cos innego widze ze coniektorzy sa bardzo krytyczni w stosunku do tego wspanialego samochodu ja brere kocham i nie dam powiedziec zlego slowa na nia proponuje sie przejechac brera 3.2 v6 jesli nadazy sie taka okazja i potem sie wypowiadac na temat tego samochodu kto nie jechal niech sie nie odzywa
    Nie wiem dlaczego ciagle poddajesz pod wątpliwość że ktoś kto się wypowiada nie jeżdził danym autem ??? Jeżdziłem Brerą w wersji 3.2 JTS ( 2006) i 2.4 JTDM ( 2008 ) . Co do porównania z konkurencją to nie Ty decydujesz co będzie porównywane tylko ludzie zajmujący sie tym profesjonalnie a oni własnie w TT-ce , Z4, i Nissanie 350 Z upatrują konkurencji dla Brery , a jakbyś nie pamietał to TT ma quattro .
    http://moto.pl/MotoPL/1,99237,3637215.html?as=2

    A co do dżwięku Brery V6 to jest super , ciarki po plecach latają ,tylko że ten dzwięk wydobywa się tylko praktycznie z układu wydechowego a przysłuchaj się silnikowi V6 Busso ,ten silnik sam sobie żyje i brzmi .Pzdr

    P.S.
    Design oczywiście poza dyskusją , Brera zawsze mi się bardzo podobała i o mało jej nie kupiłem ( własnie V6)
    Ostatnio edytowane przez rafter ; 15-12-2010 o 11:58
    AR 156 1.8 TS ( 2001-2006)
    AR 159 1.9 JTDM 16V ( 2006-2009)
    AUDI A5 2.0 TFSI MTM (2009 -2014)
    BMW 528i F10 ( 2014 - 2019 )
    BMW 540i G30 ( 2019 -

    Lewostronnym powolno jeźdźcom mówimy kategorycznie NIE !!!

  7. #17
    clvegaz
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał rafter Zobacz post
    Nie wiem dlaczego ciagle poddajesz pod wątpliwość że ktoś kto się wypowiada nie jeżdził danym autem ??? Jeżdziłem Brerą w wersji 3.2 JTS ( 2006) i 2.4 JTDM ( 2008 ) . Co do porównania z konkurencją to nie Ty decydujesz co będzie porównywane tylko ludzie zajmujący sie tym profesjonalnie a oni własnie w TT-ce , Z4, i Nissanie 350 Z upatrują konkurencji dla Brery , a jakbyś nie pamietał to TT ma quattro .
    http://moto.pl/MotoPL/1,99237,3637215.html?as=2

    A co do dżwięku Brery V6 to jest super , ciarki po plecach latają ,tylko że ten dzwięk wydobywa się tylko praktycznie z układu wydechowego a przysłuchaj się silnikowi V6 Busso ,ten silnik sam sobie żyje i brzmi .Pzdr

    P.S.
    Design oczywiście poza dyskusją , Brera zawsze mi się bardzo podobała i o mało jej nie kupiłem ( własnie V6)
    dobra juz nie poddaje w watpliwosc tylko poprostu jak ktos mowi ze nie kupil by tego samochodu bo to i tamto to mam wrazenie ze chyba widzial to auto tylko na plakacie no ja widocznie jestem oszolomem bo tak jak wspominalem wczesniej kocham brere mi wystarczy ze jeremy clarkson wybral brere do grupy 10 samochodow ktore chcialby miec w swoim garazu a ten gosc raczej sie zna i to raczej jego recenzji bym sluchal jak juz

  8. #18
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    03 2008
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    BMW E61 545i żony, E61 530xD do orania pola :)
    Postów
    3,191

    Domyślnie

    Cytat Napisał clvegaz Zobacz post
    dobra juz nie poddaje w watpliwosc tylko poprostu jak ktos mowi ze nie kupil by tego samochodu bo to i tamto to mam wrazenie ze chyba widzial to auto tylko na plakacie no ja widocznie jestem oszolomem bo tak jak wspominalem wczesniej kocham brere mi wystarczy ze jeremy clarkson wybral brere do grupy 10 samochodow ktore chcialby miec w swoim garazu a ten gosc raczej sie zna i to raczej jego recenzji bym sluchal jak juz

    Wiesz, każdy ma inne wymagania co do auta. Brera zgodzę się piękne auto, ale sam silnik nie jest rewelacyjny. Szczerze chyba bym wołał już mocnego diesla bo to auto swoje waży.
    10.2008-16.11.2012r. 156 3,0 V6 24V Q2 278KM@312Nm - pozostały piękne wspomnienia

    Porting głowic, budowa silników do motorsportu, budowa układów wydechowych, kolektorów ssących ITB, indywidualnych części do motorsportu

    Zapraszam => https://www.facebook.com/Ku%C5%9Bmie...37265/?fref=ts

  9. #19
    Użytkownik Znawca Avatar salatin
    Dołączył
    04 2007
    Mieszka w
    ALBA
    Auto
    Alfa Romeo 166 3.0 V6 Q2 2003,Giulia 2.9 V6 Bi Turbo.155 2.0 16V 97.
    Postów
    1,369

    Domyślnie

    piekne auto ale mimo wszystko nawet clarkson mnie nie przekona do 3.2 GM i nie dlatego ze jestem slepo zapatrzony na v6 busso (grzesiek wytlumaczyl to wystarczajaco) predzej sam sie przekonam do 1.8 tbi
    Giulia Quadrifoglio 2.9 V6 Bi Turbo
    166 3.0 V6 Q2-Jest 230KM 265NM B6+Eibach.Decat manifolds+Equal length pipes+ Ragazzon.
    155 2.0 16v -Jest.CSC Marmitte,B4

    164 3.0 V6 12v- Byla
    155 1.7 TS- Byla
    159 1.75 TBI Ti - 261KM 435Nm-Byla
    Lancia Kappa 2.4 TDS-Byla
    https://www.flickr.com/photos/188123998@N07/albums

  10. #20
    ViP Romeo Avatar robak#21
    Dołączył
    11 2007
    Mieszka w
    Chorzów
    Auto
    coś tam wrzeszczy...
    Postów
    881

    Domyślnie

    Cytat Napisał clvegaz Zobacz post
    dobra juz nie poddaje w watpliwosc tylko poprostu jak ktos mowi ze nie kupil by tego samochodu bo to i tamto to mam wrazenie ze chyba widzial to auto tylko na plakacie no ja widocznie jestem oszolomem bo tak jak wspominalem wczesniej kocham brere mi wystarczy ze jeremy clarkson wybral brere do grupy 10 samochodow ktore chcialby miec w swoim garazu a ten gosc raczej sie zna i to raczej jego recenzji bym sluchal jak juz
    autko na pewno ładne mając forga GT w garażu też bym sobie postawił Brere natomiast jednak stoi japońskie 3,5 V6 no ale teściowej już tam nie wepchniesz hehe

    Pzdr
    [*]


Podobne wątki

  1. [Brera] Alfa Brera z Krakowa
    Utworzone przez wandal007 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 20-02-2015, 07:29
  2. [Brera]Alfa Romeo Brera 2.2JTS warto kupić?
    Utworzone przez leon w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 09-02-2014, 14:09
  3. [Brera] Alfa Brera 2.0 JTDm w Opolu
    Utworzone przez mateoski w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 24-09-2013, 16:27

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory