Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: [156] czy warto kupić ten egzemplarz ?? ZAMOŚĆ

  1. #1
    procentt
    Gość

    Domyślnie [156] czy warto kupić ten egzemplarz ?? ZAMOŚĆ

    Witam,

    mam zamiar dzisiaj pojechać obejrzeć auto, na co zwrócić uwagę przy zakupie i czy warto kupić ten egzemplarz ?? Jest ktoś może z zamościa i byłby w stanie coś o tej alfie powiedzieć lub pomóc w zakupie ?? Jaka będzie cena instalacji do tego auta ??

    link do ogłoszenia: http://otomoto.pl/alfa-romeo-156-2-0-16v-klimatronic-zamiana-C18878855.html



  2. #2
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar _Mumin_
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    W-W
    Auto
    156 1.9 JTD 105KM
    Postów
    437

    Domyślnie

    Na pierwszy rzut oka wygląda nieźle. W oczy wpadły mi dwie rzeczy:
    1. Pod maską jest trochę za czysto, jak na 13 lat i 200 tys. km (ale może się czepiam)
    2. Spojlery na progach oraz czarne zegary to elementy z wersji ze sportpackiem, ale wydaje mi się, że tutaj ktoś to dołożył sam, bo samochód stoi za wysoko (sportpack był obniżony) i przede wszystkim nie miał w środku drewna i plastikodrewna, tylko skórę (na kierownicy i gałce) oraz pseudokarbon na konsoli.

    Ze zdjęć nie wygląda, żeby miała jakiegoś poważnego dzwona, choć jeśli mnie oczy nie mylą to przedni zderzak był malowany i to niezbyt solidnie. Resztę powie Ci przejażdżka i komputer, a co sprawdzić podpowiedzą spece od TS. Ja mogę tylko dodać, że trzeba na pewno sprawdzić stan zawieszenia, bo to jest częsty wydatek po zakupie no i stan rozrządu (zwłąszcza wariatora), bo to też w TS trochę kosztuje.
    Bunga, bunga per tutti!

  3. #3
    Użytkownik Alfista
    Dołączył
    07 2009
    Mieszka w
    Gorzyczki okolice Wodzisławia Śląskiego
    Auto
    Same ALFICE
    Postów
    4,445

    Domyślnie

    Jeszcze troche i bedą oddawac za darmo

  4. #4
    procentt
    Gość

    Domyślnie

    hahhaha....w aucie uszkodzony wariator i falujące obroty. jak już mialem odchodzić to koleś powiedział że może mi sprzedać za 4tys he ;p // więcej takich okazji nie szukam, poczekam do końca wakacji (student, to ma jeszcze wrzesień wolny) i kupie coś w "normalnej" cenie (powiem wam, że ten silnik 2.0 16v to naprawdę coś fajnego, zegary też niczego sobie mmm) // rzeczywiście zderzak był malowany.

  5. #5
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar _Mumin_
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    W-W
    Auto
    156 1.9 JTD 105KM
    Postów
    437

    Domyślnie

    Jak będziesz szukał to naprawdę polecam wersję ze sportpakiem (bardziej mi się podoba) a i jazda w zakrętach daje nieco wiecej fanu. Chociaż na wrocławskiej kostce brukowej pupa nieco boli . I jak chcesz benzynę, to rozejrzyj się za 2,5 V6. Baaardzo fajny silnik.
    Bunga, bunga per tutti!

Podobne wątki

  1. Czy warto kupić ten egzemplarz?
    Utworzone przez hatsiu w dziale 156
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-10-2014, 14:46
  2. 159 JTD czy warto kupić ten egzemplarz
    Utworzone przez KND w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 26-03-2014, 13:34
  3. Alfa 1.9 159 TI. Czy dam radę kupić dobry egzemplarz za 60 tyś?
    Utworzone przez skrzypek100 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 13-07-2011, 20:18

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory