Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Temat: Proszę o ocenę Alf 156 1,9 JTD

  1. #11
    Użytkownik Znawca Avatar KHOT
    Dołączył
    11 2012
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Panzergrau
    Postów
    1,309

    Domyślnie

    Cytat Napisał challenger Zobacz post
    w kutnie za 4,9 sprowadzona w całkiem nie głupim ( na zdjęciach) stanie,
    Polecam też Gniezno, na pewno znajdziesz coś niedrogiego dla siebie.
    nie dam za 156 z 1998 lub 99 roku 8 tysięcy złotych bo to przesada.
    Twój wybór, niektórych taki hazard nakręca. Szansa na sukces jest - marna, ale zawsze.

  2. #12
    Użytkownik Romeo Avatar Damian156JTD
    Dołączył
    01 2012
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9JTDm 16V
    Postów
    1,633

    Domyślnie

    Nie porównuj Hondy do Alfy to inna bajka , alfy 156 już tak spadły z ceny że teraz juz raczej ich cena be się trzymac na tym poziomie co jest

  3. #13
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar xakner
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    Pabianice
    Auto
    AR 156 SportWagon
    Postów
    475

    Domyślnie

    challenger chcesz to Ci oblookam tą 156 w łodzi, jak coś to pw.


  4. #14
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    05 2013
    Auto
    156 JTD
    Postów
    12

    Domyślnie

    Cytat Napisał xakner Zobacz post
    challenger chcesz to Ci oblookam tą 156 w łodzi, jak coś to pw.
    Dziękuje za chęci ale pisałem ze Pan mi wysłał mms, nawet nie ukrywał i zrobił mi dokładne zdjęcie prawego progu niestety dziura więc ja odpuszczam temat bo dziury mam w swojej Hondzie więc alfe chcę bez dziur w podłodze i progach to moje podstawowe kryterium jak również zdrowy silnik resztę się zrobi umówiłem się na weekend sobota lub niedziela na tą jest 40km odemnie

    http://otomoto.pl/alfa-romeo-156-jtd-C29391437.html

    Co sądzicie? Tylko błagam proszę nie pisać "ZŁOM" bo za 4,7tys. nie można kupić dobrej alfy 156. Cena nie zawsze jest wyznacznikiem jakości Dzwoniłem, następny Pan nie wie kiedy rozrząd??? coś jest nie tak 80% ludzi do których dzwonie w sprawie alfy, nie wie kiedy był rozrząd robiony no ręce opadają. Domyślam się ze w tych po 8 tysięcy wszyscy wiedzą?

    ps. tak na marginesie czy jest ktoś na forum kto jeździ beztrosko 156 JTD i ma gdzieś rozrząd??? Bo dla mnie jest to nie do pomyślenia

  5. #15
    Użytkownik Romeo Avatar Damian156JTD
    Dołączył
    01 2012
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9JTDm 16V
    Postów
    1,633

    Domyślnie

    U mnie były właściciel wiedział kkiedy rozrząd wymienial dał mi potwierdzenie z ASO na wymiane rozrządu i osprzętu plus filtry i olej,co do tego autka co wkeliłes hmm... pojedziesz to sie przekonasz tyle powiem , sprawdź progi i podłogę (weź pod uwagę to ze tu sa nakładki na progi i pod nimi może być nie ciekawo

  6. #16
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    05 2013
    Auto
    156 JTD
    Postów
    12

    Domyślnie

    Cytat Napisał Damian156JTD Zobacz post
    U mnie były właściciel wiedział kkiedy rozrząd wymienial dał mi potwierdzenie z ASO na wymiane rozrządu i osprzętu plus filtry i olej,co do tego autka co wkeliłes hmm... pojedziesz to sie przekonasz tyle powiem , sprawdź progi i podłogę (weź pod uwagę to ze tu sa nakładki na progi i pod nimi może być nie ciekawo
    Super za takie rady dziękuje pięknie, Pan podczas rozmowy przyznał ze nie wie jak progi pod tymi nakładkami, a ciężko się je demontuje? Czy można zajrzeć od spodu? Bardzo mi się podoba ten grill pomalowany na czarno na i już sie nie zdrowo ekscytuje

  7. #17
    Użytkownik Romeo Avatar Damian156JTD
    Dołączył
    01 2012
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9JTDm 16V
    Postów
    1,633

    Domyślnie

    zdaj relacje co i jak , jak obejrzysz , co do demontażu to nw jak te ale na ogół forumowicze je przyklejają na specjalny klej który jest dosyć silny , nakładek nie mam więc nie powiem czy łatwo je zdjąc

  8. #18
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    05 2013
    Auto
    156 JTD
    Postów
    12

    Domyślnie

    Cytat Napisał Damian156JTD Zobacz post
    zdaj relacje co i jak , jak obejrzysz , co do demontażu to nw jak te ale na ogół forumowicze je przyklejają na specjalny klej który jest dosyć silny , nakładek nie mam więc nie powiem czy łatwo je zdjąc
    ))) KUPIŁEM za 4,200zł za takie auto to jak za darmo lewy błotnik był chyba wymieniany i może drzwi kierowcy ale dobrze są spasowane te elementy i miejmy nadzieje ze mega dzwona to autko nie miało. Mam parę pytań

    1. brakuje tej rurki zaznaczonej na czerwono czy natychmiast ją dokupić czy można tak jeździć narazie? Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	alfa.jpg
Wyświetleń:	32
Rozmiar:	49.5 KB
ID:	98325
    2. Tak mi się wydaje że turbina coś słabo dmucha choć jest prawie nie słyszalna ale jednak, 105 KM to nie dużo i może mi się wydaje bo w hondzie mam 131KM. Ale do rzeczy jeśli podjadę na komputer to pokaże ile bar dmucha i w jakiej jest kondycji turbo?
    3. Analizator spalin powie nam czy wtryski są ok? Myśle o podniesieniu mocy dlatego muszę być pewny czy silnik jest w dobrej kondycji.

    Narazie to tyle dziękuje za rady i odpowiedzi. Pozdrawiam

  9. #19
    Użytkownik Romeo Avatar Damian156JTD
    Dołączył
    01 2012
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9JTDm 16V
    Postów
    1,633

    Domyślnie

    to jest rurka od EGR jezeli jest zaślepiony to nie musisz jej zakładac

Podobne wątki

  1. 147 GTA Proszę o ocenę
    Utworzone przez tomas1907 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 06-07-2013, 22:59
  2. ALFA 159 SW - proszę o ocenę
    Utworzone przez ranmar w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 28-01-2013, 17:41
  3. Proszę o ocenę 159
    Utworzone przez losdamianos w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 01-05-2012, 21:53
  4. 147 - Proszę o ocenę
    Utworzone przez miksell w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 12-02-2012, 17:36

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory