Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Szukam dobrego Gazownika Łódź

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    11 2013
    Auto
    alfa 147
    Postów
    7

    Talking Szukam dobrego Gazownika Łódź

    Witam mam pytanie gdzie najlepiej założyć gaz do Alfy Romeo 147 1.6 120 KM w Łodzi lub w okolicach Łodzi.
    Czy ktoś zakładał i może polecić jakieś godne uwagi warsztaty.
    Z góry dziękuję za informację...

  2. #2
    Użytkownik Ogier Avatar leito
    Dołączył
    07 2013
    Mieszka w
    Bełchatów
    Auto
    Sprzedany ;)
    Postów
    153

    Domyślnie

    Poczytaj o www.nagaz.pl zbieraja dobre opinie.
    Osobiście nigdy nie miałem auta w gazie bo mam wrażenie że gaz jest do kuchenek i ew. zapalniczek, ale jak kto woli

  3. #3
    Użytkownik Świeżak Avatar Alfa_Luk
    Dołączył
    04 2013
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    159 SW 1.8 2007; Giulia 2.0 280 KM TI Q4 2017
    Postów
    42

    Domyślnie

    Także polecam Nagaz. Założyłem instalację u nich i nie ma się od czego przyczepić. Przejechałem dopiero na niej 10 000 km ale znam 2 osoby, które u nich też zakładali LPG i są zadowolone. Od razu mówię, że do najtańszych nie należą.

  4. #4
    Użytkownik Romeo Avatar Damian156JTD
    Dołączył
    01 2012
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9JTDm 16V
    Postów
    1,633

    Domyślnie

    Nie polecam nagazu , Stefanowski to masówa , albo zrobią dobrze albo nie , z moja Audi jeździłem po różnych gazownikach (w tym 2 razy nagaz który gówno zrobił a wziął kase) , ja jedyny zakład jaki polece w Łodzi to http://www.kolomax.pl , naprawdę przykładają się do pracy . Zawsze jak regulowali mi gaz to było 15-20min i dziękuję , nawet jak auto później słabo chodziło , a oni na to że to nie wina gazu . Pojechałem do kołomax'u i Pan regulował mi 2 generacje 2 godziny i 40 min !!! Nie dla tego ze nie umiał jej ogarnąć a dlatego ze reduktor się kończy i robił tak żeby wycisnąć z niego co się da (bo będę zmieniał dopiero na wiosnę/lato),więc polecam bo naprawdę znają się na tym i przykładają się , lecz jedyna wada to terminy , ja na głupią regulację gazu czekałem ponad miesiąc
    http://s1.zmniejszacz.pl/113/imag0615__586673.jpg

  5. #5
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    07 2009
    Mieszka w
    KUTNO/ Łódź
    Auto
    166 2,5v6 2002r.
    Postów
    599

    Domyślnie

    Nigdy nagaz dobrze ustawioną instalacje mi pochrzanili na przeglądzie. Nawet do auta nie wsiadają porażka. Kolomax rewelacja. Chłopaki spoko mega profesjonalni. Ustawiają z sondaą afr w okolicy Lodzi nikt tego nie robi. Regulacja w trasie trwa ok 1-1,5 h bardzo dokładni. Polecam.

  6. #6
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Mariano_lodz
    Dołączył
    09 2010
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Alfa Romeo 159 2,4
    Postów
    497

    Domyślnie

    widać ile ludzi tyle opini.

    Byłem w Nagaz kilka lat temu , problem jaki miałem to auto więcej paliło gazu niż wcześniej, wahowcy ktorzy zakładali onstalacje "gaz okey" i tam były robione wszystkie przeglądy gwarancyjne, podeszli tak podłączali kompa robili kalibracje ustawień, i proszę jechać będzie dobrze, trwało to ok 3 min wszystko, gdzie po kolejnym tankowaniu wracałem i nadal było tak jak wcześniej, po kilku takich podejsciach panowie stwierdzili ze gazu to musi wiecej palić (po przejechaniu juz ok 20tys na ich instalacji, sekwencja) na pytanie dlaczego wcześniej paliło mniej ?
    - bo było żle wyregulowane !!! powiedział właściciel u którego wszystko było robione co tylko miało związek z tą instalacją.

    Pojechałem do NaGaz tam podłączony komp od gazu i główny do auta, na początku ustawianie parametrów na postoju, później jazda po mieście, na różnych biegach,różne ogroty i ustawianie map by wykres gazu nie odbiegał zbytnio od tego z benzyny, całość trwała ok 1,5-2 godziny.
    Z efektu byłem zadowolony, jeszcze jedna rzecz mi się u Nich podobała, cierpliwość i umiejętność udzielania odpowiedzi, z racji tego że się na tym nie znam, miałem dużo kolorowych pytań odpowiedzi nie były w stylu bo tak ma być, lub jezykiem fachowym czyli jak by do mnie mówił po chińsku tylko potrafili powiedzieć to tak,że tzw. zwykły kowalski zrozumiał

    Minusem była cena, nie pamiętam dokładnie bo auto z gazem miałem 2005-2008 , ale to było chyba ok 200zł za tą regulację.

  7. #7
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    07 2009
    Mieszka w
    KUTNO/ Łódź
    Auto
    166 2,5v6 2002r.
    Postów
    599

    Domyślnie

    Ja tez płaciłem 200zł w kolomaxie ale miałem jeszcze regulacje z sondą AFR sama reg 100zł. Mnie w nagazie potraktowali benadziejnie ich profesjonalizm nie iestnieje. Z tego co słyszałem to wszyscy dobrzy mech z tamtąd juz odeszli na swoje a została tylko opinia z dobrych czasów.

  8. #8
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Mariano_lodz
    Dołączył
    09 2010
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Alfa Romeo 159 2,4
    Postów
    497

    Domyślnie

    Cytat Napisał zadra66 Zobacz post
    Ja tez płaciłem 200zł w kolomaxie ale miałem jeszcze regulacje z sondą AFR sama reg 100zł. Mnie w nagazie potraktowali benadziejnie ich profesjonalizm nie iestnieje. Z tego co słyszałem to wszyscy dobrzy mech z tamtąd juz odeszli na swoje a została tylko opinia z dobrych czasów.
    być może nie neguje tego , autem z gazem jezdziłem do 2008 r i do tego byłem u Nich , wrazenia były tak jak opisałem, niemniej jednak minęło prawie 6 lat i mogło się pozmieniać

  9. #9
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Bajon
    Dołączył
    06 2012
    Mieszka w
    Łódź - Teofilów
    Auto
    Alfa Romeo Brera 2,4 JTDm Sky View, wcześniej Alfa Romeo 156 SW 1,9 JTD M-jet
    Postów
    594

    Domyślnie

    Tez kiedyś byłem wiernym klienten firmy Nagaz. Serwisowałem tam auto przez wiele lat. Niestety to co teraz sobą reprezentują woła o pomstę do nieba. Zawsze było drogo ale solidnie. Teraz jest tylko drogo. Solidność to melodia przeszłości. Widziałem ostatnio instalację mojego kolegi w Infinity G35 zakładaną przez Nagaz. WSZYSTKIE połączenia kabli były zrobione na skrętkę!!! Wszystko pogniło, i trzeba było praktycznie całą instalację elektryczną robić od nowa. Oczywiście okres gwarancyjny wytrzymała Tak się teraz robi interesy

    A dobrego, solidnego gazownika w tej chwili nie znam. Mój brat serwisuje gdzieś w Konstantynowie. I też do końca zadowolony nie jest. tyle, że on trochę wybredny

  10. #10
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    11 2012
    Mieszka w
    ŁÓDŹ
    Auto
    159 1.9 Jtdm 16V
    Postów
    389

    Domyślnie

    nagaz też nie polecam poza tym drogo, zdecydowanie polecam wycięczke 50km za Łódź do firmy http://www.tomanek-gaz.com.pl/ robiłem tam u nich ostatnio swoją 156 2.0 TS a wcześniej jeszcze 2 inne auta w tej chwili po montażu gazu u nich na przeglądy możesz jeżdzić do nagazu lub dowolnej stacji z autoryzacja stag-a w całej polsce http://www.ac.com.pl/pl/doc/322/wars.../lodzkie#lista

Podobne wątki

  1. Szukam dobrego gazownika
    Utworzone przez alfaradek146 w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 13-04-2014, 15:31
  2. Poszukuje dobrego Gazownika z Mazowsza
    Utworzone przez hubert25 w dziale 147
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 04-06-2012, 12:17
  3. Poszukuje dobrego Gazownika Warszawa i okolice
    Utworzone przez hubert25 w dziale LPG Zone
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 02-06-2012, 14:41
  4. szukam dobrego gazownika od BRC w okolicach Gorzowa
    Utworzone przez zieluch111 w dziale Lubuskie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 01-12-2011, 22:55
  5. poszukuję DOBREGO gazownika w Gdańsku
    Utworzone przez doroti w dziale LPG Zone
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 20-08-2010, 18:03

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory