Temat: Spotkanie w Łodzi i inne sprawy dot. Łodzian

  1. #1531
    Użytkownik Romeo Avatar DamianS
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Lancia Thesis Centenario, Lancia Phedra Platino
    Postów
    705

    Domyślnie

    Bardzo miłe spotkanie. Zimno ale bardzo sympatycznie. Cieszy coraz większa liczba uszestników. Podziękowania dla kolegi drift-ra za działania motywacyjne
    Klubowicza Konrada Walaka zapraszam do autosklep24, Pabianicka 36 w Łódzi po odbiór prezentu w postaci dodatku do diesla Castrol TDA. Jest to rewelacyjny dodatek do paliwa do całorocznego stosowania.
    Ostatnio edytowane przez DamianS ; 14-12-2012 o 07:54

  2. #1532
    Użytkownik Ogier Avatar DonARello
    Dołączył
    02 2012
    Mieszka w
    łódzkie
    Auto
    147 JTD 8v Rosso
    Postów
    190

    Domyślnie

    Mój pierwszy zlot...i muszę przyznać, że bardzo sympatyczne doświadczenie (choć stóp nie czuje, tak przemarzłem ), miło było Was poznać!
    vikadan, mnie też coś mocnego się trafiło...
    ..i zaraz zamierzam się nimi grzać Także podziękowania dla Śnieżynki za "dobrą rękę" w losowaniu
    Pzdr
    Załączone obrazy Załączone obrazy Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00218.jpg
Wyświetleń:	55
Rozmiar:	56.6 KB
ID:	80014  

  3. #1533
    Użytkownik Romeo Avatar Artur75
    Dołączył
    01 2012
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Alfa Romeo 156 SW 2.4JTD M-Jet 20V, Alfa Romeo 166 3.0 V6 Sportronic
    Postów
    597

    Domyślnie

    Cytat Napisał vikadan Zobacz post
    Z każdym spotkaniem frekwencja coraz większa (17 załóg) + Julka w sektorze obok - super, oby tak dalej.
    Bardzo miło było poznać nowe twarze, i teraz możemy pochwalić się prezencikami.
    P.S. magiczna poszewka rozmnożyła nieco prezenty, także i dla losującej śnieżynki też trafił się mały drobiazg
    Już wiem do czego Ci była potrzebna wizytówka AH

  4. #1534
    Użytkownik Romeo Avatar Mandziel
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    Zgierz
    Auto
    147 & 166
    Postów
    658

    Domyślnie

    Moje 166 było najbardziej zamrożoną Alfą tego spotu i wiecie co dostałem ?
    Skrobaczkę i zmiotkę w jednym
    Śnieżynka naprawdę miała dobrą rękę

    kurcze zagapiłem się z tymi wizytówkami i nie miałem okazji ich zobaczyć.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	skrobaczka.jpg
Wyświetleń:	50
Rozmiar:	56.1 KB
ID:	80015

    Jutro rano pierwszy test
    Ostatnio edytowane przez Mandziel ; 13-12-2012 o 22:53

  5. #1535
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar drift-r
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Szczecin/Łódź (czasem)
    Auto
    AR 147 1.6TS Distinctive 2001
    Postów
    6,807

    Domyślnie

    Śnieżynka mnie też obdarowała mocniejszym trunkiem bo widziała, że mi zimno

    Niestety ze względu na ochronę (zakaz fotografowania na terenie prywatnym) udało się zrobić tylko kilka zdjęć.





    Jak było widać frekwencja mimo mroźnej pogody dopisała z czego bardzo się cieszę. Udało się ściągnąć alfaholików z dość odległych okolic - Edwin przejechał ponad 60km więc duży plus za to dla niego. Oczywiście chłopaki z Tomaszowa też kawałek przejechali żeby się na spotkaniu pojawić. No i pojawili się jakieś pół godziny wcześniej


    Do zobaczenia na spotkaniach w 2013 r.

  6. #1536
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar questounico
    Dołączył
    09 2010
    Mieszka w
    Pabianice
    Auto
    AR 159 1.9 JTDm i Megane II 1.6 16v LPG
    Postów
    460

    Domyślnie

    Podziękowania przekażę śnieżynce jutro jak się będę z nią widział swoją drogą żałowała że nie było żadnego GT, ale może i to lepiej dla mnie bo jeszcze na żywo by jej się bardziej spodobała xD,a teraz czekamy na zdjęcia bo tam chyba kilka osób coś cykało


    PS: Jak nas już tak wielu... to może by pomyśleć jakoś już od nowego roku o jakimś DUZYM zlocie jakoś w kwietniu czy maju, jak już ciepło a jeszcze nie na wakacjach ludzie, np na Ikei tam duzo miejsca i dobra miejsców... można takie coś przemyśleć i napędzić zrobić jakieś plakaty czy ulotki małe żeby każdy tam wsadził za wycieraczkę jak zobaczy jakąś Alfę ale to tylko takie moje rozmyślania
    Ostatnio edytowane przez questounico ; 13-12-2012 o 23:41
    [

  7. #1537
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar xakner
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    Pabianice
    Auto
    AR 156 SportWagon
    Postów
    475

    Domyślnie

    przejazd miastem gęsiego alfamy ja dostałem 156 GTA, szkoda mi nią zimą śmigać więc poczeka do wiosny i wpadne na spota XD


  8. #1538
    Użytkownik Pirat drogowy
    Dołączył
    11 2012
    Mieszka w
    -------
    Auto
    ------------
    Postów
    201

    Domyślnie

    Cytat Napisał questounico Zobacz post
    PS: Jak nas już tak wielu... to może by pomyśleć jakoś już od nowego roku o jakimś DUZYM zlocie jakoś w kwietniu czy maju, jak już ciepło a jeszcze nie na wakacjach ludzie, np na Ikei tam duzo miejsca i dobra miejsców... można takie coś przemyśleć i napędzić zrobić jakieś plakaty czy ulotki małe żeby każdy tam wsadził za wycieraczkę jak zobaczy jakąś Alfę ale to tylko takie moje rozmyślania
    Można by pomyśleć o majówce lub po prostu o jakimś wspólnym wypadzie w jakieś sympatyczne miejsce.
    Jeśli będą wizytówki to ja już mam 2 Alfy na oku do których powędrują pod wycieraczkę informacje o spocie.
    Jeśli coś to możemy zrobić zrzutę w postaci 5zł na wizytówki to Mariano nam je zrobi ..
    Możemy zbierać 6 stycznia na pierwszym noworocznym spocie ..
    Na skarbnika proponuję driftera ponieważ najbardziej udziela się na forum ..
    Niech każdy ma wkład to poszanuje wizytówki i będzie je wciskać pod wycieraczki...

  9. #1539
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar questounico
    Dołączył
    09 2010
    Mieszka w
    Pabianice
    Auto
    AR 159 1.9 JTDm i Megane II 1.6 16v LPG
    Postów
    460

    Domyślnie

    pomyslimy, ja myślalem o formie grafiki która każdy może w domu wydrukować i po wsadzać pod wycieraczki bo w Pabianicach Alf już dużo a nikogo poza Matisem na zlotach nie widziałem. Jest czas można myśleć nad tematem
    [

  10. #1540
    Użytkownik Świeżak Avatar lucas147GTA
    Dołączył
    02 2012
    Mieszka w
    Pabianice/Lodz
    Auto
    alfa romeo 145 BOXER , Giulietta 1.4 MA , Giulietta QV ,Giulietta QV Competizione
    Postów
    158

    Domyślnie

    questounico w Pabianicach alf jest duzo ale wiekszosc z nich nie sa w posiadaniu alfistow tylko zwyklych uzytkownikow. W wiekszosci osob jest to ich pierwszy samochod patrzac po spotkaniu w ikei i wieku niektorych uzytkownikow.Jest kilka osob w Pabianicach ktorzy byli pionierami w tej dziedzinie i zwiazani z lodzkim klubem TI AMO ktory wraz ze sprzedaza salonu na redkini umarl smiercia naturalna.U nich juz w polowie lat 90 w garazach goscily alfy 164 155 146 .Mi samemu udalo sie zalapac na ostatnie lata dzialalnosci klubu i stwierdzam ze osoby tam dzialajace to nie dzielo przypadku.

Podobne wątki

  1. Witam Łodzian
    Utworzone przez PatrykB w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 26-06-2014, 13:30
  2. [159] włącznik start , lakier i inne sprawy
    Utworzone przez ryki67 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 08-03-2012, 16:35
  3. [Temat organizacyjny] Spotkanie w Łodzi
    Utworzone przez Asturas w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 06-10-2010, 08:16
  4. Spotkanie w łodzi przed zlotem >?
    Utworzone przez sikor155 w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 17-08-2010, 23:45
  5. Kiedy najblizsze spotkanie w Łodzi
    Utworzone przez skarabeusz w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 13-03-2010, 12:27

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory