Strona 25 z 37 PierwszyPierwszy ... 151617181920212223242526272829303132333435 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 241 do 250 z 368

Temat: Dobry mechanik Łódź

  1. #241
    Użytkownik Znawca Avatar olo_84
    Dołączył
    06 2013
    Auto
    Alfa 159 16V 150KM Distinsive SW 2006
    Postów
    1,850

    Domyślnie

    Oprócz tego na legionów ma ktoś sprawdzonego mechanika, chodźi o dobrego diagnoste.

    Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
    EGR - OFF
    klapki - OUT
    DPF - ON

  2. #242
    Użytkownik Świeżak Avatar Exocet
    Dołączył
    06 2013
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    159 2.4 JTDm TI Q4 '07
    Postów
    160

    Domyślnie

    Cytat Napisał adi.ldz Zobacz post
    Polecicie jakiegoś dobrego elektryka? Mam elektryczno-elektroniczny problem z klima w Corsie. Nie dochodzi napiecię do cewki sprężarki. Przydałby sie ktoś ogarnięty. W dwóch warsztatach rozłożyli już ręce.
    Car-El ul. Rozległa
    Są: Alfa Romeo 159 2.4 JTDm Q4 TI, Alfa Romeo Spider 2.0 TS, Alfa Romeo Spider 2.0 JTS
    Były: Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm, Alfa Romeo 159 2.4 JTDm SW, Lancia Lybra SW 2.4 JTD x2

  3. #243
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar Murcialago
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Alfa 146 , 1.4 TS '98 / 156 JTD 16V
    Postów
    238

    Domyślnie

    Cytat Napisał adi.ldz Zobacz post
    Polecicie jakiegoś dobrego elektryka? Mam elektryczno-elektroniczny problem z klima w Corsie. Nie dochodzi napiecię do cewki sprężarki. Przydałby sie ktoś ogarnięty. W dwóch warsztatach rozłożyli już ręce.
    Jeden z najlepszych w Łodzi to Błoch na Maratońskiej

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał olo_84 Zobacz post
    Oprócz tego na legionów ma ktoś sprawdzonego mechanika, chodźi o dobrego diagnoste.

    Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
    Tuszyńska/Korzeniowskiego. Swoją robiłem tylko na Legionów albo na Tuszyńskiej. Dwóch bardzo kumatych mechaników w temacie AR. Zanim otworzyli serwis pracowali w Fapolu.

  4. #244
    Użytkownik Romeo Avatar Goora
    Dołączył
    11 2013
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR 159 SW 1.9 JTDM 150KM '06
    Postów
    579

    Domyślnie

    A ma ktoś jakieś opinie o warsztacie MIJ na Puszkina? Byłem tam u nich w piątek na serwisie klimatyzacji i ogólnie bardzo dobre wrażenie. Ciekaw jestem czy ktoś coś u nich robił i może coś więcej powiedzieć?
    Z tego co pogadałem z mechanikiem to robią wszystko, ale specjalizują się w Oplach, więc silnik 1.9 JTDM powinni znać doskonale.

    Ktoś coś?

  5. #245
    Użytkownik Znawca Avatar olo_84
    Dołączył
    06 2013
    Auto
    Alfa 159 16V 150KM Distinsive SW 2006
    Postów
    1,850

    Domyślnie

    Cytat Napisał Goora Zobacz post
    A ma ktoś jakieś opinie o warsztacie MIJ na Puszkina? Byłem tam u nich w piątek na serwisie klimatyzacji i ogólnie bardzo dobre wrażenie. Ciekaw jestem czy ktoś coś u nich robił i może coś więcej powiedzieć?
    Z tego co pogadałem z mechanikiem to robią wszystko, ale specjalizują się w Oplach, więc silnik 1.9 JTDM powinni znać doskonale.

    Ktoś coś?
    Robiłem u nich skrzynie, generalnie ok aczkolwiek oleju wlali mniej pomimo tego co prosiłem. I bezczelnie mówiąc że tyle nalali. Jak do nich wróciłem to na oczach ich udowodnilem że jest mniej niż to co potwierdzili. Mało tego dostałem butelkę oleju gdzie według ilości oleju powinno być tyle co prosiłem. Efekt palcem im musiałem pokazać że skrzynia m32 ma korek wlewowy.



    Ja tam już nie zajade

    Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
    EGR - OFF
    klapki - OUT
    DPF - ON

  6. #246
    Użytkownik Romeo Avatar Goora
    Dołączył
    11 2013
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR 159 SW 1.9 JTDM 150KM '06
    Postów
    579

    Domyślnie

    olo_84, dzięki za opinię. Dobrze wiedzieć.

  7. #247
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    09 2015
    Mieszka w
    Uć, Wwa, okolice
    Auto
    AR 147 1.6 TS
    Postów
    52

    Domyślnie

    Witajcie, ostatnio zaczęło mi coś stukać w okolicach silnika (nieprzyjemny dźwięk metal o metal). Najpierw myślałem, że to skorodowana i popękana osłona kolektora wydechowego, ale po jej kompletnym usunięciu nadal słychać niepokojące dźwięki. Czasem głośniej, a czasem w ogóle.
    Auto jeździ tak jak jeździło (szału nie ma), nie odczuwam spadku mocy, wzmożonego ubywania oleju, dymienia ani innych efektów stukania. Poczytałem o awariach jakie trapią silniki 1.6 Twin Spark 120koni i lektura nie nastroiła mnie pozytywnie. Chciałbym odstawić ją do ogarniętego mechanika na diagnozę, może to któraś panewka szykuje się do obrotu, może pierścienie na tłokach albo nawet któryś tłok stuka się z zaworem tudzież wariator nadaje się już tylko do wymiany, aczkolwiek wydaje mi się, że to by pogorszyło osiągi, a nawet zatrzymało silnik kompletnie, a tutaj zrobiłem trasę 200km bez przygód.
    Poczytałem temat i nie wiem do kogo się udać, Auto serwis Błoch odpada bo jak sam powiedział nie zmieni wariatora w 147, Car-El, Auto Klinika czy może jest ktoś inny ogarnięty w tych silnikach i mógłby się zająć tematem, żeby na 100% potwierdzić wariator i go wymienić?
    Ostatnio edytowane przez Qukie ; 23-08-2016 o 15:17

  8. #248
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    08 2016
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR 159
    Postów
    13

    Domyślnie

    Szukam sprawdzonego elektryka ktory podlaczy przy mnie najlepiej moja alfe pod komputer i sprawdzi czy mam uszkodzony rezystor dmuchawy, nie dziala mi klima znaczy predkosc nadmuchu, chce miec 100% pewnosc ze to to nie dziala.

  9. #249
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2016
    Mieszka w
    Pabianice
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW 2.0 JTDM 170KM
    Postów
    35

    Domyślnie

    Witam wszystkich.
    Jako niedawno upieczony posiadacz AR 159 potrzebuję kilku porad:
    - który warsztat wybrać na wymianę rozrządu, oleju, filtrów itp.? Po przeczytaniu całego tematu to wyszło mi że Auto-klinika na Legionów, ale wolałbym poznać Wasze zdanie i nie mieć później problemów że warsztat coś schrzanił... Jeśli macie kogoś lepszego/pewniejszego to napiszcie.
    - czy części kupić sobie samemu (np. autosklep24), czy tez lepiej zlecić zakup warsztatowi? Duże są różnice cenowe?
    Z góry dziękuję za odpowiedzi.

  10. #250
    Użytkownik Znawca Avatar olo_84
    Dołączył
    06 2013
    Auto
    Alfa 159 16V 150KM Distinsive SW 2006
    Postów
    1,850

    Domyślnie

    W miejscu autokliniki juz jest inny właściciel trzeba popytać czy dadzą radę. Jeszcze tam nie byłem po zmianie właściciela

    Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
    EGR - OFF
    klapki - OUT
    DPF - ON

Podobne wątki

  1. dobry elektryk Łódź
    Utworzone przez fajsensiao w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 07-09-2018, 20:33
  2. Łódź - Laweta - Mechanik
    Utworzone przez makaronek w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 06-07-2013, 21:43
  3. Mechanik łódź z dojazdem
    Utworzone przez Kreweta w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 19-08-2010, 13:54
  4. Mechanik Łódź
    Utworzone przez marek445 w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 18-11-2009, 23:32
  5. Łódź - dobry wulkanizator
    Utworzone przez Gabor w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 27-04-2009, 18:35

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory