Strona 4 z 37 PierwszyPierwszy 1234567891011121314 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 368

Temat: Dobry mechanik Łódź

  1. #31
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar drift-r
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Szczecin/Łódź (czasem)
    Auto
    AR 147 1.6TS Distinctive 2001
    Postów
    6,807

    Domyślnie

    Chyba łatwiej do nich zadzwonić i zapytać?

  2. #32
    ViP Romeo
    Dołączył
    06 2007
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR 75 2.0 TS 148KM, 1988r, Talbot Matra Rancho, 125p '71, 126p '85 Łada 2103
    Postów
    2,996

    Domyślnie

    no 75 zostaje do konca tyg
    ProMoto-Expert Sklep z częściami do aut 502709007 zapraszam

    http://www.forum.alfaholicy.org/pozo...naukowego.html

    Sprzedam AR 33, 1.7 92 MKIII kontakt priv

  3. #33
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar slipknot
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR 156 SW 2.4 jtd 150KM
    Postów
    44

    Domyślnie

    Cytat Napisał poguś Zobacz post
    Mam do Was pytanie. Ile około kosztuje w TMIN wymiana rozrządu do jtd 16v bez części?
    Zadzwoń jeszcze do LanciaTeam na ul.Wileńską 11 części kupisz w autosklep24 na Pabianickiej.

  4. #34
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar BomBel
    Dołączył
    02 2012
    Auto
    Alfa Romeo 159 3.2 JTS
    Postów
    25

    Domyślnie

    Ja również polecam tmin. Bardzo fachowa obsługa zostawiłem swoje auto na naprawę pompy sprzęgła a panowie z własnej inicjatywy uporali się z wyciekiem z układu chłodzenia. Nie policzyli mi za tą dodatkową naprawę nic ani za płyn chłodzący. Fakt faktem tak jak inni koledzy mówią dojazd jest nieciekawy ale przynajmniej można od razu osłuchać zawieszenie


    P.S. Panowie znają się na robocie gdyż rozwiązali problemy w mojej belli takie których żaden inny warsztat nie był w stanie wyłapać. Polecam

  5. #35
    Winchester
    Gość

    Domyślnie

    Ja wszystkie dotychczasowe samochody woze do Pabianic na ul. Boczna 9a. Warsztatem operuje dwoch gosci (Wlasciciel oraz jego ziec). Nie robia fuszery i nie sciemniaja - jesli sie na czyms nie znaja, to tego sie nie dotykaja (np. LPG). Ceny maja calkiem przystepne (za moj rozrzad w lodzi chcieli 1300 - 1500zł, oni mi go wymienili za 800zł (oczywiscie kompletny rozrzad z czesciami i robocizna)).
    Jedyny minus - czas oczekiwania na wolny termin to 2 - 3 tygodnie.... .

  6. #36
    hanusiak89
    Gość

    Domyślnie

    hej
    poszukuje mechanika w Lodzi ktory podjalby sie remontu silnika po zerwanym pasku rozrzadu.
    Czy ktos z Was moglby polecic kogos. Jakie sa koszty takiego remontu?

  7. #37
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar largo
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Alfa 147 1,9 jTD 2004r 154 KM (fabr 115KM)
    Postów
    491

    Domyślnie

    Czy znacie jakiegoś dobrego diagnostę mechanicznego od alf 147 w Łodzi? Potrzebuję zrobić gruntowny przegląd (nie taki dla pieczątki w dowodzie rejestracyjnym). Chodzi o to, żeby ktoś rzetelnie i bez naciągactwa wypunktował mi, co powinienem wymienić w aucie już, a na których częściach jeszcze mogę spokojnie jeździć.
    Boję się, że sprzęgło mam na wykończeniu, ale nie wiem czy muszę wymieniać z dwumasą. Podobnie z wahaczami - lewy dolny jest na wykończeniu, cała reszta niby ok. Skrzynia też chodzi nie za ciekawie - zobaczę jak będzie po wymianie oleju przekładniowego.
    Nie chcę nic wymieniać na siłę, ale nie chcę też któregoś pięknego dzionka przez drobną usterkę nabawić się czegoś o wiele większego. Jechałem już kiedyś z kolegą A2, któremu "dziwnie biegi wchodziły". Skończyło się na holowaniu, wymianie kompletu sprzęgła i skrzyni biegów...

    Czy z tym też jechać do TMiN? Ostatnio słyszałem opinię, że zaczęli iść na masówkę.
    Na Wileńskiej byłem 2 razy z tym samy problemem. Raz powiedziano mi, że "prawdopodobnie" cieknie mi chłodnica (co nie było prawdą) i że powinienem ją wymienić. Za drugim razem okazało się, że rurka alu wychodząca z chłodniczki jest nieszczelna i wystarczyło zakuć przewód.
    Namlet odpada na samym starcie, bo mimo, iż sklep jest pod szyldem alfy to boją się tam alf naprawiać, bo "za bardzo się na tym nie znają". Wolą naprawiać VW...

  8. #38
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Mariano_lodz
    Dołączył
    09 2010
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Alfa Romeo 159 2,4
    Postów
    497

    Domyślnie

    "Czy z tym też jechać do TMiN? Ostatnio słyszałem opinię, że zaczęli iść na masówkę."


    jedź do TMiN, ja tam nie zauważyłem niczego takiego o czym piszesz, wg mnie cały czas profesionalnie, rzeczowo konkretnie i fachowo.

  9. #39
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Bajon
    Dołączył
    06 2012
    Mieszka w
    Łódź - Teofilów
    Auto
    Alfa Romeo Brera 2,4 JTDm Sky View, wcześniej Alfa Romeo 156 SW 1,9 JTD M-jet
    Postów
    594

    Domyślnie

    Mogę z czystym sercem polecić mojego mechanika - miłośnika Alfy Romeo. Swoją Alfe kupiłem od niego. Teraz jeździ 159tką a ma jeszcze 147mkę.

    - mechanika (osobowe-dostawcze)
    - diagnostyka komputerowa
    - klimatyzacja
    - od niedawna serwis opon

    Konstantynów Łódzki
    ul. Srebrzyńska 27
    tel. 504 274 234

    Dzwoniąc powołujcie się na mnie czyli Łukasza Bajona. Na pewno będziecie zadowoleni.
    Ostatnio edytowane przez Bajon ; 23-11-2012 o 15:51

  10. #40
    michaldz
    Gość

    Domyślnie

    Ja polecam TMiN na Bruzdowej 29 w Łodzi. Byłem u nich zaraz przed nowym rokiem, i miałem auto zrobione szybko, tanio i moim zdaniem bardzo fachowo. Co masówki to tego na pewno nie zauważyłem, bo sobie spokojnie pogadaliśmy, powiedzieli mi co i jak z moją Bellą (na szczęście okazało się, że kupiłem całkiem sensowny egzemplarz), ogólnie bardzo fajnie Oddałem rano na wymianę oleju, diagnozę stuków w zawieszeniu, i przy okazji założyłem jeszcze osłonę pod silnik. W trakcie dnia dzwonili do mnie co z zawieszeniem, i czy wymieniać jakieś elementy i oczywiście wycena. Także ja bardzo polecam, jestem super zadowolony. A, no i po części pojechali sami, ja przywiozłem tylko olej i filtr. Auto odebrane tego samego dnia po południu jeździ bardzo dobrze

    Z drugiej strony odradzam tych buraków z Elteam na Wileńskiej. Nie mogę wypowiadać się na temat ich fachowości, bo do naprawy ani nawet diagnostyki nie doszło pomimo tego, że dzwoniłem dzień wcześniej i się umawiałem. Generalnie szkoda słów na poziom obsługi klienta, szczególnie przez takiego młodego ..., który tytułuje się właścicielem (a może bardziej bogiem...?) warsztatu i generalnie nowych klientów ma w dupie. Jedyne co mogę napisać na plus to to, że stała u nich Lancia Thema z V8 z Ferrari - ciekawy samochód i genialnie brzmi

    Pozdrawiam, Michał



Podobne wątki

  1. dobry elektryk Łódź
    Utworzone przez fajsensiao w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 07-09-2018, 20:33
  2. Łódź - Laweta - Mechanik
    Utworzone przez makaronek w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 06-07-2013, 21:43
  3. Mechanik łódź z dojazdem
    Utworzone przez Kreweta w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 19-08-2010, 13:54
  4. Mechanik Łódź
    Utworzone przez marek445 w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 18-11-2009, 23:32
  5. Łódź - dobry wulkanizator
    Utworzone przez Gabor w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 27-04-2009, 18:35

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory