Strona 6 z 37 PierwszyPierwszy 12345678910111213141516 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 368

Temat: Dobry mechanik Łódź

  1. #51
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar drift-r
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Szczecin/Łódź (czasem)
    Auto
    AR 147 1.6TS Distinctive 2001
    Postów
    6,807

    Domyślnie

    A ja mam nadzieję, że podjecie do naprawy mojego auta było wyjątkiem od reguły, ale polecić z tego względu nie mogę.

  2. #52
    Użytkownik Rowerzysta Avatar SebaStol
    Dołączył
    11 2011
    Mieszka w
    Łódź/Almelo
    Auto
    159 SW 1.9 jtdm 16V 150 KM
    Postów
    317

    Domyślnie

    Ja osobiście jeszcze nie korzystałem z serwisu na bruzdowej, ale jeżeli chodzi o "efekt wizualno-estetyczny" to mało zachęcająco to wygląda. Byłem tam jakieś półtora roku temu, więc nie wiem czy coś się zmieniło, ale dojazd to poligon, a budynek jak stodoła i bałagan. Nie korzystałem, więc się nie wypowiadam o fachowości, ale ta pewnie jest na dobrym poziomie, bo wszyscy raczej chwalą. Jak to mówią: nie szata zdobi człowieka.

    Raz byłem na wileńskiej, ale tylko nabić klimę i powiem, że serwis wygląda tak jak powinien, a na pewno nie odstrasza wyglądem, nawet wręcz zachęca z poczekalnią dla klienta. Stała tam nawet piękna czerwona Brera. O fachowości też się nie wypowiem, bo oprócz klimy nic innego nie robiłem.

    Do tej pory, jeżeli coś robiłem przy alfie, a właściwie to oprócz rozrządu, filtrów, oleju to najpoważniejszą rzeczą była tylko wymiana drążka kierowniczego to było to u marediego. Po paru dniach ktoś nawet z biura zadzwonił do mnie i pytał, czy jestem zadowolony z usługi itp. Za mało korzystałem, żeby się dalej wypowiadać.

    Osobiście trochę inaczej patrze na to wszystko, ale to pewnie przez to, że w sumie kilka lat mieszkało się w normalnym kraju i wszelkie rożnice są bardziej widoczne, nie mówiąc, że człowieka więcej rzeczy denerwuje. W sumie jeżeli ktoś jest kawalerem to nie ma co myśleć o powrocie do PL, ale jeżeli jest już rodzina, która tu coś ma, sobie jakoś radzi i nie chce tam jechać to trzeba wracać. Wracasz tu, patrzysz na ogłoszenia o pracę za 1600 zł na umowę-zlecenie i .......... jak tu nie załapać doła? Dobra, starczy tego rozczulania się, bo od tematu odszedłem.

  3. #53
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    02 2012
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    156 2.5 V6 SW jakiś SP, 02r. / 147 1.9 jtd 8v 115km. 3d czerwona :)
    Postów
    2,768

    Domyślnie

    Ja robiłem na Wileńskiej przednie łożysko i polecam. Mechanik uprzejmy, można sobie stać obok auta i patrzeć na ręce bez dopłaty Jest też poczekalnia dla zmęczonych i kawa. Cenowo ok - faktura za montaż bez łaski, można powiedzieć, że jest tak jak powinno być.
    Przy okazji mechanik rzucił okiem na kilka innych spraw i niezobowiązująco sobie porozmawialismy na ten temat. Naprawdę OK.

  4. #54
    Użytkownik Embrion Avatar PANCIO
    Dołączył
    03 2013
    Mieszka w
    Łódź/Wieruszów
    Auto
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 16V 140KM 2003r.
    Postów
    2

    Domyślnie

    Polecam warsztat TMiN na Bruzdowej, dziś byłem ze swoją bella szybka trafna diagnoza i w parę godzin wyjechałem sprawnym autem. Warto było jechac 130km Dzięki

  5. #55
    Użytkownik Znawca Avatar michal_lc4
    Dołączył
    09 2009
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    159 PussyWagon Ti 2.4JTDm/200 KM '09
    Postów
    1,023

    Domyślnie

    Cytat Napisał SebaStol Zobacz post
    Osobiście trochę inaczej patrze na to wszystko, ale to pewnie przez to, że w sumie kilka lat mieszkało się w normalnym kraju i wszelkie rożnice są bardziej widoczne, nie mówiąc, że człowieka więcej rzeczy denerwuje. W sumie jeżeli ktoś jest kawalerem to nie ma co myśleć o powrocie do PL, ale jeżeli jest już rodzina, która tu coś ma, sobie jakoś radzi i nie chce tam jechać to trzeba wracać. Wracasz tu, patrzysz na ogłoszenia o pracę za 1600 zł na umowę-zlecenie i .......... jak tu nie załapać doła?
    Jak bym czytał "przelane na papier" swoje codzienne przemyślenia... echhhhh...

    ​MM Garage - Naprawy, wymiany. Sprzęgła, rozrządy, hamulce, zawias... dłubie bo lubie.
    https://web.facebook.com/MM-Garage-1003360043043536/?ref=hl

    Z AR było: 156 Pussy Wagon 1.9 JTD 115KM / 146 1.7 16V Boxer

  6. #56
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar emvespa
    Dołączył
    01 2013
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Alfa Romeo 147 1.6TS '03
    Postów
    25

    Domyślnie

    ja mailem mala przygode - przedni zderzak, lampa - na szczescie nic powaznego.

    robione w Maredi - perfekcyjna robota moim zdaniem. koszty natomiast spore (OC typa, ktory mi zajechal droge)

    poza tym u nich robilem rowniez sprzeglo, hamulce, rozrzad z wariatorem i standardowe przegladowe rzeczy i tez jestem bardzo zadowolony.Ceny da sie negocjowac, oczywiscie do pewnej granicy.

    Co do Wilenksiej mam mieszane uczucia - kilka razy mile mnei zaskoczyli, raz natomiast bardzo zawiedli. Natomiast jest tam bardzo przyjemnie i widac, ze kochaja wloskie auta
    Mysle jednak, ze w diagnostyce Maredi jest lepsze, natomiast kosztowo - wiadomo.

    Moja polityka - wiem, co nie dziala - Wilenska
    - nie wiem, co sie dzieje - Maredi
    Ostatnio edytowane przez emvespa ; 11-04-2013 o 19:42

  7. #57
    Leju
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał emvespa Zobacz post
    ja mailem mala przygode - przedni zderzak, lampa - na szczescie nic powaznego.

    robione w Maredi - perfekcyjna robota moim zdaniem. koszty natomiast spore (OC typa, ktory mi zajechal droge)

    poza tym u nich robilem rowniez sprzeglo, hamulce, rozrzad z wariatorem i standardowe przegladowe rzeczy i tez jestem bardzo zadowolony.Ceny da sie negocjowac, oczywiscie do pewnej granicy.

    Co do Wilenksiej mam mieszane uczucia - kilka razy mile mnei zaskoczyli, raz natomiast bardzo zawiedli. Natomiast jest tam bardzo przyjemnie i widac, ze kochaja wloskie auta
    Mysle jednak, ze w diagnostyce Maredi jest lepsze, natomiast kosztowo - wiadomo.

    Moja polityka - wiem, co nie dziala - Wilenska
    - nie wiem, co sie dzieje - Maredi
    tak z czystej ciekawości ile mniej więcej zapłaciłeś za wymianę rozrządu w meridzie?

  8. #58
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar emvespa
    Dołączył
    01 2013
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Alfa Romeo 147 1.6TS '03
    Postów
    25

    Domyślnie

    nie chce Cie wprowadzic w blad, bo nie pamietam.. jak tylko znajde fakture wpisze konkretnie.

  9. #59
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar emvespa
    Dołączył
    01 2013
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Alfa Romeo 147 1.6TS '03
    Postów
    25

    Domyślnie

    no wiec konkretnie - przykladowa faktura:
    przeglad po 75tys - 350PLN
    rozrzad - 682
    wymiana rozrzadu i wariatora - 576
    wariator - 546
    uszczelka pokrywy zaworow - 123
    do tego olej, filtry, zarowki itp...

    czyli rozrzad z wariatorem wyszlo ok. 1900PLN.. wtedy nie negocjowalem cen ani troche.
    bardzo drogo?

  10. #60
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    147 JTDm / GT JTDm
    Postów
    46

    Domyślnie

    Polecam TMiN; droga dojazdowa do serwisu przypomni nam co ewentualnie mamy do wymiany w zawieszeniu; nie mają poczekalni ale za to fachowa, rzeczowa i miła obsługa. Ceny podobne do Lanciateam.

    Lanciateam również w porządku ale z diagnozą problemu ostatnio bardziej trafił serwis z Bruzdowej; cóż, mechanicy to też ludzie więc pomyłki się zdarzają..

    Serwisy ASO w Łodzi ceny mają z kosmosu a jeżeli chodzi o fachowość usługi to powiedziałbym że bardziej ufam Lanciateam a teraz i TMiN..

Podobne wątki

  1. dobry elektryk Łódź
    Utworzone przez fajsensiao w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 07-09-2018, 20:33
  2. Łódź - Laweta - Mechanik
    Utworzone przez makaronek w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 06-07-2013, 21:43
  3. Mechanik łódź z dojazdem
    Utworzone przez Kreweta w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 19-08-2010, 13:54
  4. Mechanik Łódź
    Utworzone przez marek445 w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 18-11-2009, 23:32
  5. Łódź - dobry wulkanizator
    Utworzone przez Gabor w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 27-04-2009, 18:35

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory