Strona 1 z 37 1234567891011 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 368

Temat: Dobry mechanik Łódź

  1. #1
    Muciek156SW
    Gość

    Domyślnie Dobry mechanik Łódź

    Witam Kolegow,

    Dla mojej Alfy Romeo 156 SW 2.5 V6 poszukuje dobrego warsztatu w okolicach Łodzi. Samochod kupilem 2 tygodnie temu i jest w nim kilka rzeczy do zrobienia zanim wyjade na trase Łódź - Bratysława - Łódź. Z tego powodu poszukuje mechanika tak by zrobic w samochodzie drobne naprawy. Potrzebuje rowniez zainstalowac LPG. Finalnie, chcialbym w dobry sposob zabezpieczyc samochod przed korozja. Jezeli koledzy jestescie w stanie polecic rzetelne i uczciwe miesjac do przeprowadzenia tych prac w okolicach Łodzi to bardzo dziękuję za pomoc.

  2. #2
    Reks
    Gość

    Domyślnie

    Czesc,
    Adresu nie podam ale w lodzi jest przeciez alfa lancia team Wpisz w google to wyskoczy adres;]

  3. #3
    Muciek156SW
    Gość

    Domyślnie

    Koledzy,

    Prosba o podanie referencji na temat serwisu oferowanego w ELTEAM Serwis, Alfa Lancia Team. W szczegolnosci interesuje mnie jakosc jak rowniez cena swiadczonych uslug. Jezeli mieliscie okazje serwisowac swoje autka w tym warsztacie to prosba o wystawienie referencji.

    Pozdrawiam - Mucka

  4. #4
    ViP Romeo
    Dołączył
    06 2007
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR 75 2.0 TS 148KM, 1988r, Talbot Matra Rancho, 125p '71, 126p '85 Łada 2103
    Postów
    2,996

    Domyślnie

    jest spoko, ja moge polecic, ewentualnie taniej a rownie dorze w TMiN.pl

    ---------- Post added at 09:27 ---------- Previous post was at 09:27 ----------

    aha jak potrzeba częśći możesz uderzać do mnie
    ProMoto-Expert Sklep z częściami do aut 502709007 zapraszam

    http://www.forum.alfaholicy.org/pozo...naukowego.html

    Sprzedam AR 33, 1.7 92 MKIII kontakt priv

  5. #5
    Muciek156SW
    Gość

    Domyślnie

    Witam Kolegow,

    Dziekuje za udzielenie informacji. Obecnie potrzebuje komplet tarcz plus klocki na przod i tyl. Model AR 156SW 2.5 V6 ZAR 93200001215143.

    W poniedzialek jade do chlopakow z TMiN by moc dokladnie sprawdzic czego potrzebuje moj samochodzik. Napewno do Ciebie sie odezwe w celu pozyskania oferty na czesci.

    - Muciek

  6. #6
    Muciek156SW
    Gość

    Domyślnie

    Koledzy - prosba o dodawanie swoich opinii na temat ELTEAM Serwis (Lancia Alfa Team) jak rowniez TMiN.pl. Czekam na wasze opinie na temat tych garazy.

  7. #7
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar slipknot
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR 156 SW 2.4 jtd 150KM
    Postów
    44

    Domyślnie

    swoją Alfę serwisuję tylko w Lancia Alfa Team na Wileńskiej i nie narzekam, TMiNy też mają dobrą opinię. Jeżeli chodzi o gaz to nie pomogę , a konserwację podwozia najlepiej samemu zrobić dokładnie i rzetelnie.

  8. #8
    Muciek156SW
    Gość

    Domyślnie

    Z mila checia zakonserwowalbym podwozie samemu jednak wogole sie na tym nie znam. Obawiam sie, ze robiac to samemu moglbym wiecej zaszkodzic jak pomoc. Mozliwe, ze zrobie posta na zrob to sam by dowiedziec sie w jaki sposob mozna to przeprowadzic. Choc pewnie przydalaby sie osoba ktora to juz wczesniej sama choc raz robila.

    - Muciek

  9. #9
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar slipknot
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR 156 SW 2.4 jtd 150KM
    Postów
    44

    Domyślnie

    Wczoraj swoje podwozie zabezpieczałem, nic nie ma w tym skomplikowanego dobrze oczyścić z rdzy, na to jakiś odrdzewiacz, brunox cortanin f, później dajesz podkład i to wszystko psikasz barankiem. Rozrząd zrobiłeś? Olej wymieniłeś?

  10. #10
    Muciek156SW
    Gość

    Domyślnie

    W chwili obecnej samochod jest w serwisie w TMiN. Poprzedni właściciel robił rozrząd w samochodzie jakies 20 000km. Dzisiaj zresztą będę się z nim widział to jeszcze raz dokładnie to sobie potwierdze. Niby koleś jest dobrym znajomym brata mojej narzeczonej, ale czy można w jakiś sposób sprawdzić czy rozrząd powinien być robiony? Wiem, że Alfa ma z tym problemy. Jakby było tego mało brat mojej narzeczonej wczoraj silnik sobie rozwalił bo właśnie poszedł mu rozrząd... a ma Alfa 156 sedan z 1997 roku (silnik ten sam co w mojej 2.5 V6). Poziom oleju sprawdzałem po zakupie. Po serwisowaniu wymienię wszystkie płyny (przed jazdą do Bratysławy).

    A miałbyś czas i chęci by pomóc koledze w konserwowaniu samochodu przed zimą? Dla mnie temat motoryzacja to jest coś nowego z czym wcześniej miałem bardzo mały styk. Teraz po zakupie samochodu dużo się pozmieniało. Chciałbym kilka rzeczy poprostu robić samemu.

    - Muciek

Podobne wątki

  1. dobry elektryk Łódź
    Utworzone przez fajsensiao w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 07-09-2018, 20:33
  2. Łódź - Laweta - Mechanik
    Utworzone przez makaronek w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 06-07-2013, 21:43
  3. Mechanik łódź z dojazdem
    Utworzone przez Kreweta w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 19-08-2010, 13:54
  4. Mechanik Łódź
    Utworzone przez marek445 w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 18-11-2009, 23:32
  5. Łódź - dobry wulkanizator
    Utworzone przez Gabor w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 27-04-2009, 18:35

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory