Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Blacharz Lakiernik - Warszawa zachodnia / Pruszków / Trasa do Łodzi / Łódź

  1. #1
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    05 2012
    Mieszka w
    WPR
    Auto
    Giulietta Veloce MY2016 / Giulia Veloce 2.0
    Postów
    481

    Domyślnie Blacharz Lakiernik - Warszawa zachodnia / Pruszków / Trasa do Łodzi / Łódź

    witam

    Probowalem poszukac, ale w łódzkich wątkach dominuje (i zakładam, że słusznie) pan Troszyński - niestety terminy obecnie ma prawie 2-miesięczne.... Mieszkam w Pruszkowie, więc wieźć do Łodzi auto ostatecznie mogę, ale to do lakiernika kalibru pana wymienionego wyżej. Jeśli już zrobić nie mogę u niego, wolałbym jakiś okolicznych mistrzów - do Tarnowa też mam spory kawałek (p. Darek), ale jeśli wymiata przeokrutnie ten pan i będzie miał terminy, to się karsnę najwyżej tam )
    może jednak macie jakieś inne typy, np w Pruszkowie, na Włochach, w Żyrardowie, GM, etc w odległości 30 km drogą bądź 100 km autostradą od Pruszkowa.

    Dzięki!

  2. #2
    Użytkownik Ogier
    Dołączył
    09 2008
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    czarna AR 156 1,8T.S. S.W.
    Postów
    172

    Domyślnie

    Może,u Darka z Tarczyna?Masz,blisko.Ja,u niego,robię swoje autka,teraz.stoi moja 156,zawiecha +progi i parkingowe zadrapania.
    Ja,osobiście,jestem bardzo zadowolony z usług Darka i,co ważne,ma rozsądne ceny i terminy. www.mr-alfa.pl kompleksowe uslugi motoryzacje Blacharstwo Lakiernictwo Mechanika Wulkanizacja Rembertow k/Tarczyna ul.Gorna 1 505302585

  3. #3
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    05 2012
    Mieszka w
    WPR
    Auto
    Giulietta Veloce MY2016 / Giulia Veloce 2.0
    Postów
    481

    Domyślnie

    Cytat Napisał szybka Zobacz post
    Może,u Darka z Tarczyna?Masz,blisko.Ja,u niego,robię swoje autka,teraz.stoi moja 156,zawiecha +progi i parkingowe zadrapania.
    Ja,osobiście,jestem bardzo zadowolony z usług Darka i,co ważne,ma rozsądne ceny i terminy. www.mr-alfa.pl kompleksowe uslugi motoryzacje Blacharstwo Lakiernictwo Mechanika Wulkanizacja Rembertow k/Tarczyna ul.Gorna 1 505302585
    Tarnów mi się z Tarczynem pomylił... Rozwazam pana Darka ale z uwagi na dość niewygodny powrót (musiałbym z dziewczyna podjechac w 2 auta) jeszcze się rozgladam
    Update: jednak zgadalem sie z Darkiem, wydal sie bardzo w porzadku przez telefon - zobaczymy
    Ostatnio edytowane przez makaronek ; 06-08-2013 o 16:39

Podobne wątki

  1. Blacharz - lakiernik ŁÓDŹ
    Utworzone przez poguś w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 19-02-2016, 11:35
  2. Blacharz lakiernik
    Utworzone przez czarna2288 w dziale Lubuskie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 12-01-2014, 22:34
  3. Lakiernik i przyciemnianie szyb - Wawa / Łódź / Pruszków
    Utworzone przez makaronek w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 14-05-2013, 21:13
  4. Blacharz / lakiernik - łódź
    Utworzone przez bartek_lodz90 w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 08-10-2011, 20:07

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory