Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Temat: Łódź - dobry wulkanizator

  1. #11
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    06 2008
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR GT JTS 2004
    Postów
    1,607

    Domyślnie

    Z tymi cenami to różnie bywa, patrząc po naszej koleżance, która de facto w dużym warsztacie za szybkę zapłaciła mniej niż wołali w małym. Mały jednoosobowy warsztat powinien mieć niższe ceny, ale z kolei duży ma więcej pracy, więc nigdy nie wiadomo, nie zaszkodzi sprawdzić.

    To centrum – to nie takie znowu centrum… nie ma kafelków, pracowników trzech, ale mają dużo pracy. W okresie wymiany opon na letnie vs zimowe – z marszu się nie wejdzie. Ale po święcie majowym już się trochę będą nudzić Prostowanie – cennik zależy od wielkości felgi. Jutro podjadę i sprawdzę jakie są ceny. Ja placiłam zbiorczo – prostowanie, wyważanie, przechowywanie + 22Vat, bo chciałam fakturę – 15% rabat. Nie pamiętam dokładnie kwoty jednostkowej. Ale cennik wisi w biurze, więc sprawdzę. Dla mnie za pierwszym razem istotne było, że wszystko jest w jednym miejscu – prostowanie, piaskowanie, malowanie, że nie muszę przewozić sama felg. Poza tym ja mam blisko. A po tych pierwszych to już zostałam i tak to wygląda. Zrobili naprawdę ładnie. LT wozi tam swoje felgi do roboty, więc chyba robią dobrze Albo też mają po drodze, jak ja

    Nie neguję miejsca, które podał Marcin, a wręcz przeciwnie – jeśli masz po drodze i jeśli jest taniej jedź tam. Po pierwsze cenię sobie rady Marcina i sama nierzadko z nich korzystam, po drugie nie krytykuję, ani nie wychwalam miejsc, w których nie byłam i nic tam nie robiłam.

    Podałam ten namiar, bo sprawdziłam i jestem zadowolona z wykonanych na felgach prac. I tak podałam namiar - dla porównania ceny i zróżnicowania wyboru, zależnie od miejsca zamieszkania oraz rodzaju planowanych robót. Panowie są komunikatywni i zawsze uśmiechnięci – mi to pasuje. Nie znam ich jednak prywatnie, więc nie wiem jacy to ludzie

    Lotka – to rodzaj spojlera? Jeśli tak to na mojej GT nie ma. Są za to gustowne naklejki Marcina i moja niegustowna koniczyna

  2. #12
    wilczasty
    Gość

    Domyślnie

    no to chyba jeszcze więcej ładnych alf jest na retkini
    Ja tego Centrum też nie neguję - opony na zimówki zmienić umieją No i z tymi felgami to byłem dość dawno, może teraz zmieniło się na lepsze. Obecnie mam piękne, plastikowe kołpaki i opony bez bieżnika więc nie korzystam z ich usług.

  3. #13
    obserwator737
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Majka Zobacz post
    Tylko tak dla porównania cen:
    CENTRUM NAPRAWY FELG-Łód�-OFERTA

    Cytat Napisał Majka Zobacz post
    To centrum – to nie takie znowu centrum…
    pisałem o nazwie nie o geografii
    ...w sumie mieszkam w samym centrum łódzkiego centrum i z grubsza ogarniam dokąd jest centrum

  4. #14
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    06 2008
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR GT JTS 2004
    Postów
    1,607

    Domyślnie

    Cytat Napisał obserwator737 Zobacz post
    pisałem o nazwie nie o geografii
    ...w sumie mieszkam w samym centrum łódzkiego centrum i z grubsza ogarniam dokąd jest centrum
    Nie, no Marcin - nie był to psikus z mojej strony Ja też nie pisałam o geografii - tylko o nazwie - po prostu nazwa - obiecuje więcej niż jest w rzeczywistości

  5. #15
    wilczasty
    Gość

    Domyślnie

    a to fakt

  6. #16
    Gabor
    Gość

    Domyślnie

    Jutro podjadę na tą Przędzalnianą po zajęciach jakby termin był zbyt odległy lub ceny zbyt odstraszające to uderzę do tego centrum

    Tak, czy inaczej dzięki za odzew i pomoc. Dam znać co i jak po załatwieniu sprawy

  7. #17
    Gabor
    Gość

    Domyślnie

    Byłem, zobaczyłem jedno koło zostawiłem To z lekko przygiętą felgą. Pan stwierdził, że opona też źle założona i na jutro umówiliśmy się na resztę, tak że zostawię samochód na kilka godzin. Zapowiada się raczej w porządku, bo gość naprawdę rzeczowy, a gdy czekałem na demontaż koła to pojawili się kolejni klienci, z czego jeden nie omieszkał wychwalać usług Pana Pawła

    No i na przywitanie mnie i Alfy rzucił: "O, Alfaholicy!"

  8. #18
    obserwator737
    Gość

    Domyślnie

    paru co najmniej tam przyjeżdża

Podobne wątki

  1. Dobry mechanik Łódź
    Utworzone przez Muciek156SW w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 367
    Ostatni post / autor: 11-04-2022, 13:07
  2. dobry elektryk Łódź
    Utworzone przez fajsensiao w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 07-09-2018, 20:33
  3. Dzień dobry, dobry wieczór Alfaholicy!
    Utworzone przez Remiad_PL w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 16-02-2016, 20:57
  4. 159 SW TI 2.4 Łódź
    Utworzone przez hoyraq w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 28-06-2012, 18:49
  5. Leszno - wulkanizator
    Utworzone przez p_r_z_e_m_k_o w dziale Wielkopolskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 23-11-2011, 19:55

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory