Strona 13 z 37 PierwszyPierwszy ... 34567891011121314151617181920212223 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 368

Temat: Dobry mechanik Łódź

  1. #121
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Kacu6na9
    Dołączył
    06 2012
    Mieszka w
    Chechło Pierwsze, Łódź
    Auto
    Było : AR 156SW, Saab 9-3 Będzie coś włoskiego
    Postów
    324

    Domyślnie

    Jeżeli to są te Kozienice za Radomiem to do serwisu masz ok 200 km w jedną stronę więc nie wiem czy miałoby to jakiś sens ;p salon w Łodzi alfy jest taki że zaczęli nią handlować jak przestali produkować 159 więc pojęcie mają o niej jak z resztą o innych alfach bo głównie ten salon zasłynął sprzedażą Jeepa ;p Lepiej będzie chyba udać się gdzieś bliżej do dobrego salonu Fiata

  2. #122
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    01 2015
    Mieszka w
    Trójmiasto
    Auto
    Alfa 159 SW 1.9 JTDm 16V
    Postów
    12

    Domyślnie

    Dokładnie jest kawałek... :/
    Dzięki za informacje!
    Faktycznie nie pomyślałem o serwisie fiata, sprzedający będzie miał bliżej do Radomia a ja wyjadę trochę wcześniej.
    Jeszcze raz ponawiam prośbę, gdyby ktoś miał jakiś warsztat gdzie mogliby mi sprawdzić samochód proszę o jakieś namiary.
    Gdzieś muszę sprawdzić ten egzemplarz bo tak w ciemno brać trochę się obawiam!

  3. #123
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Kacu6na9
    Dołączył
    06 2012
    Mieszka w
    Chechło Pierwsze, Łódź
    Auto
    Było : AR 156SW, Saab 9-3 Będzie coś włoskiego
    Postów
    324

    Domyślnie

    W Radomiu masz ASO. Nazywa się ROMAR i mają wszystkie auta z grupy Fiata tak jak to nasze Łodzkie Autotraper więc tam Alfę napewno sumiennie przetrzepią http://www.romar.fiat.pl/

  4. #124
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    01 2015
    Mieszka w
    Trójmiasto
    Auto
    Alfa 159 SW 1.9 JTDm 16V
    Postów
    12

    Domyślnie

    Dziękuje kolego za pomoc!
    Podziękowania również dla Panów z serwisu którzy mimo soboty podeszli do tematu poważnie i wynaleźli parę rzeczy do zrobienia dzięki czemu wiedziałem co kupuję!
    Pozdrawiam!

  5. #125
    Użytkownik Romeo Avatar Damian156JTD
    Dołączył
    01 2012
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9JTDm 16V
    Postów
    1,633

    Domyślnie

    Może nie mechanik ale sklep z częściami do makaronów. Mianowicie Pan, który przyniósł się z ulicy Rzgowskiej gdzie miał sklep 20lat (tak mówił) gdzieś przy lajkoniku. Aktualnie ma sklep Dąbrowskiego/Krzywa. Pojechałem po filtr oleju ojcu do Belli, wchodzę mowie model, rok, silnik itd a on odrazu do mnie, że to będzie jakiś "361" ja mówię no ok i kupiłem. Dzisiaj ojciec rano wymieniał olej dzwoni do mnie, że filtr kompletnie nie pasuje nawet gwint nie taki, pojechałem do autosklepu odrazu Panowie mi po vinie dobrali idealny w jeszcze lepszej cenie i lepiej firmy. Niestety może to dla Was błastka, lecz dla mnie człowiek, który pracuje 25lat w tym zawodzie powinien mieć to w jednym palcu albo chociaż sprawdzić po vinie, a nie wymyślać jaki to będzie i sprzedawać kompletnie nie pasująca cześć. Niestety ja odradzam i juz nigdy tak nie pojadę, w Łodzi tylko chłopaki z Pabianickiej z autosklepu, pół auta u nich kupiłem i nigdy nie miałem problemów z częściami czy z reklamacja.
    http://s1.zmniejszacz.pl/113/imag0615__586673.jpg

  6. #126
    Użytkownik Znawca Avatar michal_lc4
    Dołączył
    09 2009
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    159 PussyWagon Ti 2.4JTDm/200 KM '09
    Postów
    1,023

    Domyślnie

    Taaa ten "mądrala" z pod Lajkonika jest dobry. Też tam robiłem podchody ze trzy razy, ale jak dla mnie to jest jakieś nieporozumienie. Najlepsze było jak mi zrobił wykład o paskach rozrządu... ehh szkoda gadać

    Na szczęście teraz mam dostęp do fajnych hurtowni i katalogów więc wszystko jest jasne w 100% i zawsze dostępne w dobrych cenach

    ​MM Garage - Naprawy, wymiany. Sprzęgła, rozrządy, hamulce, zawias... dłubie bo lubie.
    https://web.facebook.com/MM-Garage-1003360043043536/?ref=hl

    Z AR było: 156 Pussy Wagon 1.9 JTD 115KM / 146 1.7 16V Boxer

  7. #127
    Użytkownik Świeżak Avatar davit
    Dołączył
    11 2013
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW / 1.9JTDm
    Postów
    201

    Domyślnie

    A mamy może jakiegoś Alfaholika w Łodzi który byłby w stanie zerknąć pod machę, pogadać i powróżyć?
    Nie chodzi o wykonanie naprawy ale o odpowiedzenie mi na pytanie czy ja wymyślam i czy dźwięki które wydobywają się z mojej alfy to coś poważnego.
    Chodzi mi o pasek wielorowkowy i sprzęty nim napędzane.
    Już zraziłem się do tylu mechaników że mam już powoli dość jakichkolwiek aut.

    Pomożecie?

  8. #128
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar Murcialago
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Alfa 146 , 1.4 TS '98 / 156 JTD 16V
    Postów
    238

    Domyślnie

    Cytat Napisał davit Zobacz post
    Chodzi mi o pasek wielorowkowy i sprzęty nim napędzane.
    Już zraziłem się do tylu mechaników że mam już powoli dość jakichkolwiek aut.

    Pomożecie?
    Jedź do Autokliniki na Legionów 122. Naście postów wyżej Egon wstawiał namiary na warsztat. Panowie co prawda na luzie ale bardzo fachowo podchodzą do tematu Ja robiłem u nich dwie Alfy i Punto małżonki. Co najważniejsze na pewno nie zbankrutujesz.

  9. #129
    Użytkownik Świeżak Avatar davit
    Dołączył
    11 2013
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW / 1.9JTDm
    Postów
    201

    Domyślnie

    Znacie jakiegoś mechanika z Łodzi pracującego w terenie lub na Widzewie?
    Potrzeba wymienić uszczelniacz wału za kołem pasowym a auto w tej chwili nie jest mobilne. Wchodzi w gę jakieś holowanie lub (wolałbym nie) laweta.
    Jaki koszt całej roboty może być?

    Z góry dzięki.

  10. #130
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2015
    Mieszka w
    Zgierz
    Auto
    Alfa Romeo 156 1.8 TS
    Postów
    21

    Domyślnie

    Ja jedynie mogę polecić dobrego człowieka w Zgierzu na ul. Żytniej , ma wiedze i nie zdziera kasy, dla zainteresowanych podam nr tel

Podobne wątki

  1. dobry elektryk Łódź
    Utworzone przez fajsensiao w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 07-09-2018, 20:33
  2. Łódź - Laweta - Mechanik
    Utworzone przez makaronek w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 06-07-2013, 21:43
  3. Mechanik łódź z dojazdem
    Utworzone przez Kreweta w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 19-08-2010, 13:54
  4. Mechanik Łódź
    Utworzone przez marek445 w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 18-11-2009, 23:32
  5. Łódź - dobry wulkanizator
    Utworzone przez Gabor w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 27-04-2009, 18:35

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory