Strona 19 z 37 PierwszyPierwszy ... 91011121314151617181920212223242526272829 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 368

Temat: Dobry mechanik Łódź

  1. #181
    Użytkownik Romeo Avatar Goora
    Dołączył
    11 2013
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR 159 SW 1.9 JTDM 150KM '06
    Postów
    579

    Domyślnie

    Cytat Napisał opozycjonista Zobacz post
    ja na Wileńską nie narzekam a jeżdżę tam od wielu lat
    Ja mam auto od ponad 2 lat i też wszelkie tematy robię na Wileńskiej. Tym razem po prostu wyjątkowo zależało mi na czasie i jak na Wileńskiej kazali czekać tydzień to zacząłem szukać inne opcji. No, ale skończyło się jak widać

  2. #182
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Karol147
    Dołączył
    03 2014
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Alfa Romeo 147 1.6
    Postów
    335

    Domyślnie

    Ja też nie polecam Auto Kliniki na Legionów. Jak im odstawiłem w sierpniu mój samochód, to był czwartek, z usterką a oni bez żadnego powiadomienia mnie pojechali sobie moim samochodem w piątek do siebie do Zgierza (!). Bez dokumentów, bez powiadomienia. Wrócili w poniedziałek. I nie dość, że wyjeździli całe paliwo to jeszcze musieli dotankować i bezczelnie wpisali koszt dotankowania na fakturze!!! Nigdy więcej.

  3. #183
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar mattman
    Dołączył
    03 2014
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    E0 ROSSO
    Postów
    557

    Domyślnie

    Cytat Napisał opozycjonista Zobacz post
    ja na Wileńską nie narzekam a jeżdżę tam od wielu lat
    miałem okazję korzystać ze Zbynio Team i z całym szacunkiem, wiele ten warsztat pozostawia do życzenia. Nie wzbudził mojego zaufania za specjalnie...

    Cytat Napisał opozycjonista Zobacz post
    większy - zawsze możesz jechać do ASO
    Nie chciałem poruszać tego tematu, ale ok... Prywatnie na codzień korzystam z Toyoty Rav4, serwisuje ją właśnie w ASO Toyota Łódź i życzę każdemu warsztacikowi wymienionemu w tym temacie, by choć w ułamku procenta był tak profesjonalny i rzeczowy w obsłudze, terminach realizacji i wszystkim co dotyczy "spokojnej głowy" użytkownia auta, jak właśnie to ASO i jego standardy.
    Uprzedzając wpisy o kosztach takiej obsługi itd.... Nawet na Wileńskiej zapłaciłbym dwa razy tyle ile zapłaciłem, by być spokojnym i zadowolonym z podejścia serwisu do mojego auta. Oczekuję odrobiny pasji w wykonywanym zawodzie, tylko tyle i aż tyle.

  4. #184
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Kacu6na9
    Dołączył
    06 2012
    Mieszka w
    Chechło Pierwsze, Łódź
    Auto
    Było : AR 156SW, Saab 9-3 Będzie coś włoskiego
    Postów
    324

    Domyślnie

    Cytat Napisał opozycjonista Zobacz post
    większy - zawsze możesz jechać do ASO
    A jest w Łodzi ASO Alfy z prawdziwego zdarzenia ? Bo to że w tym multimarkowym salonie Autotraper sprzedawane są Alfy, nie oznacza że się znają na tej marce

  5. #185
    Użytkownik Romeo Avatar Goora
    Dołączył
    11 2013
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR 159 SW 1.9 JTDM 150KM '06
    Postów
    579

    Domyślnie

    mattman, tyle, że ASO nie zawsze (a raczej rzadko) oznacza takie standardy o jakich piszesz.
    Wcześniej miałem Hondę i na początku mojej przygody z nią też korzystałem z ASO chcąc, aby serwisowane było na najwyższym poziomie. ASO Hondy w Łodzi brakowało bardzo dużo do wysokiego poziomu.

    Prawda stara jak świat - nie ma co generalizować. Dlatego warto wymieniać się doświadczeniami.

  6. #186
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar mattman
    Dołączył
    03 2014
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    E0 ROSSO
    Postów
    557

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o ASO to najbliżej Warszawa, do wyboru do koloru ;-)

  7. #187
    Użytkownik Znawca Avatar opozycjonista
    Dołączył
    12 2015
    Auto
    Kotek XE
    Postów
    1,169

    Domyślnie

    nie polecam aso... nie będę się rozpisywał ale nie uważam tego za bezpieczne dla samochodu
    ...

  8. #188
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Kacu6na9
    Dołączył
    06 2012
    Mieszka w
    Chechło Pierwsze, Łódź
    Auto
    Było : AR 156SW, Saab 9-3 Będzie coś włoskiego
    Postów
    324

    Domyślnie

    Też nie ma co generalizować bo ASO ASO nie równe. Ale w Łodzi nie ma ASO Alfy z prawdziwego zdarzenia, a do Warszawy jeździć na serwis trochę niewygodne

  9. #189
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    04 2016
    Auto
    147 1.9 JTD 8V
    Postów
    42

    Domyślnie

    Cześć, gdzie wybrać się na wymianę rozrządu i diagnozę skrzypiącego wahacza?

  10. #190
    Użytkownik Znawca Avatar olo_84
    Dołączył
    06 2013
    Auto
    Alfa 159 16V 150KM Distinsive SW 2006
    Postów
    1,850

    Domyślnie

    Do autoklinki pomimo poprzednich wpisów nie dostrzegam się niekompetencji. Dużo Alf przerobili i auta znają, mają mały warsztat 2 podnośniki więc może dlatego nie zawsze są w stanie ustalić konkretny termin. Jednak dla mnie to dowód na to że ludzie do nich wracają i ma co robić. Ceny ma normalne powiedziałbym nawet poniżej spodziewanej. U mnie rozrząd poprawial po poprzednich mechanikach auto odebrałem tego samego dnia koszt 200zl. Przyjemna miła atmosfera. Owszem autem się przejedzie moim też jeździł ale po to aby sprawdzić czy dobrze zrobił. Czy koledze pojechali do domu czy na panienki tego nie wiem ale w detektywa się nie bawiłem i ich nie sprawdzałem. Auto jak odstawiłem byłem informowany na bieżąco i z reguły na drugi dzień lub tego samego dnia auto odbierałem. Kilka spraw u nich zrobiłem takich jak rozrząd zawieszenie wtryski rozrusznik i do tego trafna diagnoza. Sam szukałem warsztatu, na spocie odradzaja twin bo już kilku zgłosiło że było co po nich poprawiać i to właśnie rozrząd. Tutaj po mimo kilku złych opinii nie dostrzegam się że komuś co spartolili. Proponuję Ci podjedz pogadaj sam wyczujesz czy warto

    Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
    EGR - OFF
    klapki - OUT
    DPF - ON

Podobne wątki

  1. dobry elektryk Łódź
    Utworzone przez fajsensiao w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 07-09-2018, 20:33
  2. Łódź - Laweta - Mechanik
    Utworzone przez makaronek w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 06-07-2013, 21:43
  3. Mechanik łódź z dojazdem
    Utworzone przez Kreweta w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 19-08-2010, 13:54
  4. Mechanik Łódź
    Utworzone przez marek445 w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 18-11-2009, 23:32
  5. Łódź - dobry wulkanizator
    Utworzone przez Gabor w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 27-04-2009, 18:35

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory