Strona 7 z 37 PierwszyPierwszy 1234567891011121314151617 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 368

Temat: Dobry mechanik Łódź

  1. #61
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    04 2013
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR 156 2,4 JTD 2000r
    Postów
    23

    Domyślnie

    tylko TMiN. Szybko, konkretnie i cenowo ok

  2. #62
    alfagt19jtd
    Gość

    Domyślnie

    nie tylko

    El Team Alfa Team Lancia Team - Łódź Wileńska 11
    tam jeżdżę i polecam innym

  3. #63
    Użytkownik Ogier Avatar lukasz159
    Dołączył
    07 2012
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 170KM i 380Nm :)
    Postów
    166

    Domyślnie

    Witam serdecznie. Panowie potrzebuje zaufanego speca od wtryskiwaczy z lódzkiego. Wtryski mi leja jak z kranu.

  4. #64
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar largo
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Alfa 147 1,9 jTD 2004r 154 KM (fabr 115KM)
    Postów
    491

    Domyślnie

    Polecicie jakiegoś blacharza-lakiernika w Łodzi, który podjąłby się naprawy w ramach AC (PZU) w Seacie Cordoba III?

  5. #65
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    03 2013
    Mieszka w
    Bytom
    Auto
    Alfa Romeo 147 2.0
    Postów
    13

    Domyślnie

    Hej, robiliście coś w zakładzie na Przędzalnianej? Po awarii na początku lipca wylądowałam tam na lawecie. Silnik padł całkowicie, 2.0 150 KM selespeed. Na początku ok, nowy silnik, szukanie go itp. Koszty bolesne, ale trzeba uratować Bellę. Mimi to wszystko miło. Ale minęło 8 tygodni i co parę dni coś nie tak z autem. A tu czegoś brakuje a tu na coś się czeka (silnik był 1 sierpnia na hamowni). Czy jest to możliwe, żeby 8 tygodni wymieniać silnik? Czy miał ktoś podobne problemy z tym zakładem? Czy mam po prostu pecha?
    Ostatnio edytowane przez Efta ; 27-08-2013 o 09:55

  6. #66
    lukaszLDZ
    Gość

    Domyślnie

    Koleżanko, miałem do czynienia z tym typem, niestety mnie spotkało to samo. W sumie wahałem się czy powinienem to pisać publicznie na forum ale z drugiej strony czemu nie, pisze tylko o faktch, które miały miejsce i na nieszczęście spotkały mnie w okresie zimowym. Chce ostrzec przed tym mechanikiem wszystkich, którzy niefortunnie odstawia auto do niego, zwłaszcza na dłuższe naprawy. Rozrząd zrobił oki, ale jak rozwalilem miske, i zmuszony byłem zostawic auto u niego, przez 2 tyg nie ruszył nawet palcem, wciskając wciąz inne kity, tłumacząc swoje opóżnienia ciagle nowymi okolicznościami ii niby, że coś zrobił, że trzeba wymienić panewki pompe oleju itp. Okazało sie to kompletna bzdurą. Jadac w końcu na miejsce podirytowany, okazało sie, że auto stoi zasniezone nieruszone i niedłubnięte w ogóle. Ekspertyza innego mechanika wykazała, że nie zrobił nic a sciemy szły niemiłosierne. Dlatego nie polecam tego kolegi z Przędzalnianej ( blisko targowej ) - to kolega amigas z forum dla tych, którzy nie wiedzą o kogo chodzi. Zasada jest prosta, jak sie nie ma czasu to sie nie podejmuje naprawy a nie oszukuje ludzi i naciąga!!

  7. #67
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    02 2012
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    156 2.5 V6 SW jakiś SP, 02r. / 147 1.9 jtd 8v 115km. 3d czerwona :)
    Postów
    2,768

    Domyślnie

    Amigas został już tyle razy obsmarowany tutaj na forum, ze chyba sie nie pojawia nawet....
    Dobrze ze opisałes swoje doświadczenia, ktoś inny może zaoszczędzi sobie kłopotu.

  8. #68
    alfagt19jtd
    Gość

    Domyślnie

    Przędzalniana blisko Targowej ? jak żyję to były równoległe do siebie i nigdy się nie przecinały

    chyba że się coś zmieniło jeśli nie to bardzo ciekawe określenie miejsca coś jak np Kilińskiego blisko Sienkiewicza

  9. #69
    lukaszLDZ
    Gość

    Domyślnie

    Targowa niedaleko, nie napisałem, ze skrzyżowanie skojarzyłem bo czesto jeździłem na Targowa kiedyś, jesli juz mam byc precyzyjny to jakies 100m od skrzyzowania z Tuwima ooo.. niemniej jednak tego pana nie polecam i ostrzegam. Apropos mechanika, jak teraz u tminów, słyszałem, różne opinie, ze juz nie to samo itp.
    Ostatnio edytowane przez lukaszLDZ ; 03-09-2013 o 19:20

  10. #70
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    03 2013
    Mieszka w
    Bytom
    Auto
    Alfa Romeo 147 2.0
    Postów
    13

    Domyślnie

    Dzięki za odzew, to już mnie teraz szlag trafił. Muszę w takim razie działać i odebrać jak najszybciej auto, najlepiej z kimś, kto będzie potrafił sprawdzić, co było faktycznie zrobione w aucie. W każdym razie choćby ze względu na czas oczekiwania i różne losowe przypadki nie polecam tego mechanika.

Podobne wątki

  1. dobry elektryk Łódź
    Utworzone przez fajsensiao w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 07-09-2018, 20:33
  2. Łódź - Laweta - Mechanik
    Utworzone przez makaronek w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 06-07-2013, 21:43
  3. Mechanik łódź z dojazdem
    Utworzone przez Kreweta w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 19-08-2010, 13:54
  4. Mechanik Łódź
    Utworzone przez marek445 w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 18-11-2009, 23:32
  5. Łódź - dobry wulkanizator
    Utworzone przez Gabor w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 27-04-2009, 18:35

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory