Strona 9 z 37 PierwszyPierwszy 12345678910111213141516171819 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 368

Temat: Dobry mechanik Łódź

  1. #81
    Użytkownik Romeo Avatar Goora
    Dołączył
    11 2013
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR 159 SW 1.9 JTDM 150KM '06
    Postów
    579

    Domyślnie

    Dzięki zeb. A można wiedzieć gdzie robiłeś i czy byłeś zadowolony?

  2. #82
    Użytkownik Romeo Avatar Goora
    Dołączył
    11 2013
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR 159 SW 1.9 JTDM 150KM '06
    Postów
    579

    Domyślnie

    No i rozrząd zrobiłem w elteam. Wiadomo, że to nie rocket sience, bo silnik bardzo popularny, ale nie ma się do czego przyczepić. Po fakcie zaliczona wycieczka do Karpacza i nic się nie rozleciało
    Miła obsługa, informacje na bierząco. Szybko zrobione.

    Do tego miło i rzeczowo sobie porozmawialiśmy przy odbiorze.

  3. #83
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Szczepan
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    Łódź, Polska
    Auto
    była: Alfa Romeo 147 jest: BMW 740i
    Postów
    975

    Domyślnie

    Ja zaczynam powoli rozkręcać swój serwis Alfy. Dla zainteresowanych info na PW.


    Moje maleństwo - kliknij na zdjęcie!

    Pomogłem? - kliknij PODZIĘKUJ ZA POST!

  4. #84
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    11 2012
    Mieszka w
    ŁÓDŹ
    Auto
    159 1.9 Jtdm 16V
    Postów
    389

    Domyślnie

    od siebie polecam AUTO-KLINIKA Łódź ul. Legionów 122 tel. 535 568 116 bardzo dobrze maja obcykane 147/156 sami też mają klika sztuk
    Miłośnik pizzy i samochodów włoskich

  5. #85
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    04 2013
    Auto
    159
    Postów
    14

    Domyślnie

    Cześć,
    Elteam raczej nie polecam, podpadli mi w zeszłym roku. Panom w Elteam już wcześniej mówiłem, że czasami na postoju wskazówka obrotomierza się rusza ale stwierdzili żebym jeździł dalej i obserwował. Pewnego dnia moja 159 jtdm padła mi na skrzyżowaniu i ani rusz, zero mocy (nawet nie dało rady z miejsca ruszyć). Zadzwoniłem do nich, opisałem co się stało i chciałem wstawić samochód do ich warsztatu na lawecie a oni stwierdzili, że nie wiedzą co się dzieje i że nie opłaca im się szukać.
    Zadzwoniłem do TMiN, opisałem co się dzieje i od razu wiedzieli, że to coś z dpf. Wypalanie, a poźniej czyszczenie EGR pomogło. (wcześniej nie miałem do czynienia z samochodami z dpf)

    Teraz powoli, bardzo powoli (bo właśnie wymieniałem rozrząd, olej, regenerowałem kolektor ssący i mega dużo kasy poszło) mam następujące bolączki do naprawienia:
    - czujniki parkowania (niefabryczne, po poprzednim właścicielu, może jakaś chińszczyzna) nie działają - trzeba by było je sprawdzić (może jeden padł, albo jakieś połączenie)
    - czasem wywala błąd szyby (i się przez to domyka się skokowo, kalibracja nie załatwia sprawy)
    - w mechanizmie tylnej szyby (innej niż powyżej) słychać jakieś chrobotanie

    Ktoś poleci jakiś sensowny warsztat do powyższych usterek bo nie mam żadnego pomysłu gdzie to zrobić?

  6. #86
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Mariano_lodz
    Dołączył
    09 2010
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Alfa Romeo 159 2,4
    Postów
    497

    Domyślnie

    Cytat Napisał beherit Zobacz post
    Cześć,
    Elteam raczej nie polecam, podpadli mi w zeszłym roku. Panom w Elteam już wcześniej mówiłem, że czasami na postoju wskazówka obrotomierza się rusza ale stwierdzili żebym jeździł dalej i obserwował. Pewnego dnia moja 159 jtdm padła mi na skrzyżowaniu i ani rusz, zero mocy (nawet nie dało rady z miejsca ruszyć). Zadzwoniłem do nich, opisałem co się stało i chciałem wstawić samochód do ich warsztatu na lawecie a oni stwierdzili, że nie wiedzą co się dzieje i że nie opłaca im się szukać.
    Zadzwoniłem do TMiN, opisałem co się dzieje i od razu wiedzieli, że to coś z dpf. Wypalanie, a poźniej czyszczenie EGR pomogło. (wcześniej nie miałem do czynienia z samochodami z dpf)

    Teraz powoli, bardzo powoli (bo właśnie wymieniałem rozrząd, olej, regenerowałem kolektor ssący i mega dużo kasy poszło) mam następujące bolączki do naprawienia:
    - czujniki parkowania (niefabryczne, po poprzednim właścicielu, może jakaś chińszczyzna) nie działają - trzeba by było je sprawdzić (może jeden padł, albo jakieś połączenie)
    - czasem wywala błąd szyby (i się przez to domyka się skokowo, kalibracja nie załatwia sprawy)
    - w mechanizmie tylnej szyby (innej niż powyżej) słychać jakieś chrobotanie

    Ktoś poleci jakiś sensowny warsztat do powyższych usterek bo nie mam żadnego pomysłu gdzie to zrobić?
    Skoro z Tmin byłeś zadowolony, to może tam ??

  7. #87
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    04 2013
    Auto
    159
    Postów
    14

    Domyślnie

    Nie zajmują się elektroniką.

  8. #88
    Użytkownik Ogier Avatar dobry
    Dołączył
    04 2007
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR 147 1,6TS(EL147ME), Chrysler 300c 5,7HEMI
    Postów
    196

    Domyślnie

    ale mechanicznymi trzaskami w podnośniku już tak a i na błąd co sie wyświetla przedniej lewej też można by było spojrzeć przy najbliższej okazji, a z tego co pamiętam to z czujnikami cofania to już ustaliliśmy że umarła centralka
    WWW.TMIN.PL - ELEKTROMECHANIKA, KLIMATYZACJA, WULKANIZACJA(WYM.OPON), ALARMY , AKCESORIA ORAZ CZEŚCI TEL. 501-545-779
    AUTA: jest 147 1,6TS, CHRYSLER 300C
    była 145 1,4TS, 156 2,4jtd, 159 SW Ti 2,4 jtdm Q4, 156 2,5 V6

  9. #89
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar czanket
    Dołączył
    01 2011
    Mieszka w
    Łódż
    Auto
    alfa romeo 147 1,9 JTD 16v M-JET 140 KM
    Postów
    30

    Domyślnie

    Witam wszystkich.Potrzebuję uczciwej diagnozy mojej Alfy 147 ale niestety już się na dwóch warsztatach zawiodłem.
    Pierwszy raz okradli mnie na Puszkina 3b przy mojej pierwszej Alfie.Przy drugiej skorzystałem z polecanego warsztatu TMiN przy ul.Bruzdowej.Wymieniałem rozrząd i przy okazji popytałem o inne ewentualne naprawy.Niestety trochę sobie zawyżają ceny części więc jeśli już to proponuję kupować sobie części samemu.Ale szkoda bo byłem pierwszy raz u nich i niestety chyba ostatni mimo że z początku zrobili na mnie dobre wrażenie.Pozdrawiam.

  10. #90
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Szczepan
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    Łódź, Polska
    Auto
    była: Alfa Romeo 147 jest: BMW 740i
    Postów
    975

    Domyślnie

    Pisz PW. Co tam Alfie dolega?


    Moje maleństwo - kliknij na zdjęcie!

    Pomogłem? - kliknij PODZIĘKUJ ZA POST!

Podobne wątki

  1. dobry elektryk Łódź
    Utworzone przez fajsensiao w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 07-09-2018, 20:33
  2. Łódź - Laweta - Mechanik
    Utworzone przez makaronek w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 06-07-2013, 21:43
  3. Mechanik łódź z dojazdem
    Utworzone przez Kreweta w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 19-08-2010, 13:54
  4. Mechanik Łódź
    Utworzone przez marek445 w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 18-11-2009, 23:32
  5. Łódź - dobry wulkanizator
    Utworzone przez Gabor w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 27-04-2009, 18:35

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory