Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: giuletta lpg

  1. #1
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    06 2013
    Mieszka w
    cz-wa okolice
    Auto
    julka 1,7tb,fiat sedici,vw golf 1pirelli,citroen berlingo,opel mokka
    Postów
    27

    Domyślnie giuletta lpg

    witam,mam kilka pltan;
    1.czy ktos z forumowiczow posiada orginalna[fabryczna] lpg 1,4 120km
    2.jak sie sprawuje;dystans w kilometrach ,spalanie,problemy,wskazanie wskaznikow paliwa oraz lpg
    3.jesli mozliwe to jakies fotki komponentow wraz z nr seryjnym ecu,wyglad i montaz elementow;zbiornik ,punkt do tankowania,przewody pod samochodem,reszta elementow pod maska oraz przeloncznik na konsoli centralnej,przewody ukladu chlodzenia
    4.jesli jest to mozliwe to prosze o nr vin takiego samochodu lub odpowiedz na priv
    Wszystkie te pytania ida co do sensownosci i mozliwosci estetycznych montazuinstalacji na fabrycznych jak i dokladanych elementach bo caly czas sie gryze z tematem montazu lpg do mojej tbi choc wiem ze jest to profanacja tego silnika jak i samochodu,lecz koszty eksplatacji w moim przypadku jak i stylu jazdy sa do przelkniecia ale biore pod uwage mozliwosc oszczednosci wydatkow na paliwo.Wtryski na zapas juz posiadam tez stad dylemat dotyczacy lpg.dziekuje za odpowiedzi jesli takowe sensowne beda

  2. #2
    Administrator Quadrifoglio Verde Avatar Piotriix
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    PL
    Auto
    Alfa psuje się w dniu zakupu i ten stan trwa aż do dnia sprzedaży.
    Postów
    7,469

    Domyślnie

    A jaką kwotę chcesz wydać na instalację LPG?
    Kto chce szuka sposobu,
    kto nie chce szuka powodu.
    155 V6 LPG-163 KM-była
    156 V6 LPG-190 KM-była
    147 2.0TS 150 KM Selespeed LPG.-była
    166 2.0 V6 TB -215 KM- LPG-była
    Giulietta 1.4 TB -207KM -LPG -jest

    Lancia Delta 1.8 TBI 283KM -jest

  3. #3
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    06 2013
    Mieszka w
    cz-wa okolice
    Auto
    julka 1,7tb,fiat sedici,vw golf 1pirelli,citroen berlingo,opel mokka
    Postów
    27

    Domyślnie

    a czy sie oplaca wydac aby nastepnie nie wkladac w naprawy?
    zrozumiale ze wydac minimum a zyskac maximum,ale tak to nie dziala jak kupisz g...no to puzniej jest placz i zgrzytanie zebami[portfelem],jesli wydac kase to rozsadnie aby sie cieszyc oszczednoscia i bezawaryjna eksplatacja
    interesuje mnie ten temat poniewaz mozna zawsze zastosowac kilka fabrycznych elementow aby poprawic estetyke jak i funcjonalnosc samochodu[przeloncznik na desce,wskazanie na orginalnej tablicy przyzadow,estetyka wlewu i bagaznika oraz mniej widocznych elementow]oczywisci takie elemety kosztuja i nie kupisz ich u zwyklego kowalskiego tylko w aso,ale warto zaptytac

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory