Strona 35 z 48 PierwszyPierwszy ... 252627282930313233343536373839404142434445 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 341 do 350 z 471

Temat: LPG do Alfy Romeo Giulietta

  1. #341
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    AR Giulietta 1.4 TB Sport + LPG Tartarini EVO 01
    Postów
    1,106

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kapsztajn Zobacz post
    Czy ktoś z was ma może jaki kulturalny sposób na zmianę miejsca w którym jest subwoofer w Julce? Mam go niestety oryginalnie w miejscu gdzie jest koło zapasowe, a chciałbym założyć gaz i tutaj pojawia się problem gdzie go mogę przełożyć? Ktoś już coś takiego robił?
    Dzięki za info!
    Może zamontuj to pod siedzeniem kierowcy? Jest tam sporo miejsca.

  2. #342
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulietta
    Postów
    6

    Domyślnie

    Przejehane 80k i nic. Standardowe przeglądy co 10k i żadnych dodatkowych kosztów. Odpukać w niemalowane i oby tak dalej. Nie rozumiem tych co odradzają (na jakiej podstawie) LPG do tych Multiair.

  3. #343
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    AR Giulietta 1.4 TB Sport + LPG Tartarini EVO 01
    Postów
    1,106

    Domyślnie

    Najbardziej odradzaja Ci, kt go nigdy nie mieli

  4. #344
    Użytkownik Świeżak Avatar zbigniew-777
    Dołączył
    11 2011
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta 1.4 MA 170 KM exclusive, TCT, Bose, panorama, LPG,
    Postów
    200

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kapsztajn Zobacz post
    Czy ktoś z was ma może jaki kulturalny sposób na zmianę miejsca w którym jest subwoofer w Julce? Mam go niestety oryginalnie w miejscu gdzie jest koło zapasowe, a chciałbym założyć gaz i tutaj pojawia się problem gdzie go mogę przełożyć? Ktoś już coś takiego robił?
    Dzięki za info!
    ja zrobiłem tak:
    dojazdówka która była we wnęce wylądowała w pokrowcu w bagażniku a w dojazdówce subwoofer. Przewód do subwoofera jest długi i można go spokojnie inaczej poprowadzić aby starczył nawet z zapasem. Na subwooferze położyłem pierścień ze styroduru i na nim kółko z tworzywa o średnicy dojazdówki w ten sposób mogę kłaść ciężkie rzeczy na tym bez uszczerbku na subie. jak znajdę chwilkę to zrobię jakieś zdjecia.

    Zdjęcia
    tak wygląda w pokrowcu
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20200404_145856_HDR.jpg
Wyświetleń:	4
Rozmiar:	96.0 KB
ID:	267655
    tak po rozpięciu pokrowca - wzmocnienie aby ciężary mogły leżeć
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20200404_150119_HDR.jpg
Wyświetleń:	2
Rozmiar:	84.3 KB
ID:	267656
    po zciągnięciu płyty z PCV
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20200404_150135_HDR.jpg
Wyświetleń:	0
Rozmiar:	119.3 KB
ID:	267657
    bez tej obręczy sub by wystawał
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20200404_150146_HDR.jpg
Wyświetleń:	1
Rozmiar:	141.4 KB
ID:	267658
    podłączenie - w tle karabińczyk który łączy pokrowiec z zaczepem w podłodze w celu ochrony przed przypadkowym przestawieniem pokrowca z kołem - aby przewodu nie wyrwać.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20200404_150219_HDR.jpg
Wyświetleń:	2
Rozmiar:	161.8 KB
ID:	267659
    Ostatnio edytowane przez zbigniew-777 ; 04-04-2020 o 14:42
    była - Alfa Romeo 147 1.6 105 KM FL Distinctive + BOSE

  5. #345
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    11 2014
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulietta 1.4 MA 170 + LPG
    Postów
    563

    Domyślnie

    Cytat Napisał Piotriix Zobacz post
    90 procent aut nie widziało strojenia na ulicy i są wypuszczane po autokalibracji i o dziwo większość jeżdzi bezproblemowo. Czyli jednak się da
    Co do reszty pełna zgoda
    a ja jezdziłem już 5 razy albo 6 po bitej godzinie a czasmi dłużej i z AFR wszystko sprawdzane i dalej dupa jest, ja nie wiem co z tym samochodem jest nie tak. Albo nie podchodzi mi cos z tej instalacji albo coś faktycznie jest zjebane co na benzynie się nie ujawnia a na gazie pokazuje czego efektem jest problem z wystrojeniem.

  6. #346
    Użytkownik Świeżak Avatar Czaro
    Dołączył
    05 2019
    Mieszka w
    Trójmiasto
    Auto
    Giulietta 1.4 MultiAir 170KM
    Postów
    181

    Domyślnie

    Cytat Napisał mickry Zobacz post
    a ja jezdziłem już 5 razy albo 6 po bitej godzinie a czasmi dłużej i z AFR wszystko sprawdzane i dalej dupa jest, ja nie wiem co z tym samochodem jest nie tak. Albo nie podchodzi mi cos z tej instalacji albo coś faktycznie jest zjebane co na benzynie się nie ujawnia a na gazie pokazuje czego efektem jest problem z wystrojeniem.
    Multiair? Czym się objawia ze odczuwasz gorszą pracę? Jakie masz ciśnienie ustawione w reduktorze?

    Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

  7. #347
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    11 2014
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulietta 1.4 MA 170 + LPG
    Postów
    563

    Domyślnie

    Cytat Napisał Czaro Zobacz post
    Multiair? Czym się objawia ze odczuwasz gorszą pracę? Jakie masz ciśnienie ustawione w reduktorze?

    Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
    Tak Multiair, jutro bede miał kabel to CI powiem bo teraz nie wiem jakie mam ciśnienie. Problem mam z tym że jeżeli jest ustawione wszystko bardziej wyżej góry tj. kiedy turbo wstanie i pompuje dobre ciśnienie to wtedy znowu na niższych obrotach go potrafi szarpać i odwrotnie jak dół w miarę ok to góra kuleje. A najgorsze z tego wszystkiego jest to że np. jak startuje na benzynie od 2tyś obrotów do konca to ciągnie ładnie równo bez żadnych spadków mocy, a na lpg np jest tak że od 2.5 jedzie spoko, poźniej nagle przy 3.5-3.8tyś jest drugi strzał mocy jakby miał drugą turbine i jedzie ok, mocniej. Albo znowu po kolejnej regulacji miał tak że jechał w całym zakresie płynnie ale przy ok. 3.5tyś obrotów miał lekką zwieche lekkie osłabienie albo lekki przycięcie i poźniej jedzie znów dobrze. Juz nie mam siły do tego, i mój gazmen też

  8. #348
    Użytkownik Świeżak Avatar Czaro
    Dołączył
    05 2019
    Mieszka w
    Trójmiasto
    Auto
    Giulietta 1.4 MultiAir 170KM
    Postów
    181

    Domyślnie

    Cytat Napisał mickry Zobacz post
    Tak Multiair, jutro bede miał kabel to CI powiem bo teraz nie wiem jakie mam ciśnienie. Problem mam z tym że jeżeli jest ustawione wszystko bardziej wyżej góry tj. kiedy turbo wstanie i pompuje dobre ciśnienie to wtedy znowu na niższych obrotach go potrafi szarpać i odwrotnie jak dół w miarę ok to góra kuleje. A najgorsze z tego wszystkiego jest to że np. jak startuje na benzynie od 2tyś obrotów do konca to ciągnie ładnie równo bez żadnych spadków mocy, a na lpg np jest tak że od 2.5 jedzie spoko, poźniej nagle przy 3.5-3.8tyś jest drugi strzał mocy jakby miał drugą turbine i jedzie ok, mocniej. Albo znowu po kolejnej regulacji miał tak że jechał w całym zakresie płynnie ale przy ok. 3.5tyś obrotów miał lekką zwieche lekkie osłabienie albo lekki przycięcie i poźniej jedzie znów dobrze. Juz nie mam siły do tego, i mój gazmen też
    Następne pytania:Jaki reduktor? Jakie wtryskiwacze?

    Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

  9. #349
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    11 2014
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulietta 1.4 MA 170 + LPG
    Postów
    563

    Domyślnie

    elektronika: KME Nevo-Sky Max
    przełącznik: DG7 RGB
    wtryski: Alex Barracuda 130nl
    reduktor: MAGIC 3 POWER
    wielozawór: Tomasetto Extra Ø8
    przewód zasilający: Faro Ø8
    wlew gazu: w klapkę paliwa
    zbiornik (litry/średnica/wysokość): 49/630/200 wewnętrzny

  10. #350
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    AR Giulietta 1.4 TB Sport + LPG Tartarini EVO 01
    Postów
    1,106

    Domyślnie

    no cóż to jest wróżenie z fusów. Jednak jeśli na benzynie jest ok to raczej powodem jest źle dobrana instalacja gazowa.

Podobne wątki

  1. Romeo Giulietta QV
    Utworzone przez Luc w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 15-07-2017, 00:06
  2. [Temat organizacyjny] Viva Giulietta - Ogolno Polski zlot Alfa Romeo Giulietta
    Utworzone przez Jabolek w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 29-03-2016, 12:32
  3. Alfa Romeo Giulietta TCR
    Utworzone przez cousteau79 w dziale Inne modele, historyczne i prototypy
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 18-11-2015, 11:35

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory